głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia choć zawsze kiedy zabierał mi z rąk wódkę mówiąc: proszę nie pij tyle ja zbulwersowana wyrywałam mu ją z rąk i pytałam czy chce wpierdol po czym udawałam że jes

ansomia

ansomia.moblo.pl
choć zawsze kiedy zabierał mi z rąk wódkę mówiąc: proszę nie pij tyle ja zbulwersowana wyrywałam mu ją z rąk i pytałam czy chce wpierdol po czym udawałam że jest
choć zawsze  kiedy zabierał mi z... teksty

ansomia dodano: 2 listopada 2012

choć zawsze, kiedy zabierał mi z rąk wódkę, mówiąc: "proszę, nie pij tyle", ja zbulwersowana wyrywałam mu ją z rąk i pytałam, czy chce wpierdol, po czym udawałam, że jestem na niego za to zła, to tak naprawdę cieszyłam się, że o mnie dba, a przynajmniej się stara .

przecież miało być tak pięknie .... teksty

ansomia dodano: 2 listopada 2012

przecież miało być tak pięknie . przecież obiecał, że będzie .

płaczę do pustych ścian  co za... teksty

ansomia dodano: 2 listopada 2012

płaczę do pustych ścian, co za wstyd . byłam z kimś jakiś czas, nieważne już . czuję, że wokół mnie nie kocha nikt . czuję, że zawsze już będzie tak . tulę się do twych rąk, nie czuję nic . boję się poczuć coś, to boli wiem . jestem sama, taki los . niekochana, taki los . nie mogę kochać, bo słaba jestem wtedy . nie myślę o sobie i zatracam się . oddaję wszystko, a nie mam nic . znowu nie kochał mnie, ten obcy ktoś .

dobiłeś leżącego  więc nie... teksty

ansomia dodano: 2 listopada 2012

dobiłeś leżącego, więc nie łudź się, że ci to wszystko wybaczę . za późno na przeprosiny, nie uważasz ?

i wiem  jakie to wszystko jest... teksty

ansomia dodano: 1 listopada 2012

i wiem, jakie to wszystko jest żałosne . wiem, że ja jestem żałosna znowu z tobą rozmawiając, po tym, co wydarzyło się ostatnio . nie chcę znowu tęsknić za naszymi rozmowami, płakać w poduszkę, spotykać się z innymi, w celu szukania drugiego ciebie . zrozum, ja już tak nie potrafię . jestem na to za słaba .

wiesz  powiem ci coś . pamiętasz... teksty

ansomia dodano: 1 listopada 2012

wiesz, powiem ci coś . pamiętasz, jak chodziłeś na imprezy, a ja udawałam, że nic mi to nie przeszkadza ? tak naprawdę rozpierdalało mnie od środka i nie spałam tej nocy, ale nie chciałam, byś myślał, że ci nie ufam . pamiętasz jeszcze, jak mnie zdradziłeś, a znajomi mówili, że zniosłam to nie najgorzej ? prawda jest taka, że miałam ochotę ci wyjebać ze złości, a oni powstrzymywali mnie i kazali nie wychodzić przez kilka dni z domu, aż przejdzie . albo .. pamiętasz, jak powiedziałam ci, że cię już nie kocham ? to również kłamstwo . kocham cię tak, jak kochałam wcześniej . czyli niewyobrażalnie mocno . bo nie potrafię przestać . i wiem, że może masz już na mnie wyjebane, ja chciałabym, byś to po prostu wiedział .

najgorzej było  kiedy po ciężkim... teksty

ansomia dodano: 1 listopada 2012

najgorzej było, kiedy po ciężkim dniu, siadałam na łóżko z kubkiem kawy i zaczynałam myśleć o tym, co nas łączy . w prawdzie, nie było o czym myśleć, bo nie było już takiego czegoś jak "my" . i bolało mnie to . to, że nie czuję twojej obecności .. bo odszedłeś .

kiedy na ciebie patrzę   wszystko... teksty

ansomia dodano: 1 listopada 2012

kiedy na ciebie patrzę - wszystko wydaję się być lepsze . na mojej twarzy pojawia się uśmiech, a żaden problem nie ma w tej chwili znaczenia . liczy się tylko ta chwila, te sekundy, kiedy spoglądamy sobie wzajemnie w oczy . i uwielbiam to . tylko ty tak potrafisz .

a teraz  jak myślę o tych... teksty

ansomia dodano: 1 listopada 2012

a teraz, jak myślę o tych najgorszych momentach mojego życia, mam ochotę zapaść się pod ziemię ze wstydu, dosłownie . ale podnoszę głowę, mówiąc "było, minęło, więc się odpierdol" .

czasami mam ochotę powiedzieć ci... teksty

ansomia dodano: 31 października 2012

czasami mam ochotę powiedzieć ci, że cię kocham, ale od razu siadam na podłogę i czekam aż mi przejdzie .

krzyczałam  wydzierałam się na... teksty

ansomia dodano: 31 października 2012

krzyczałam, wydzierałam się na całe gardło z nadzieją, że będziesz starał się mnie uciszyć, bo ta suka, którą widziałam w twoich ramionach znalazła się tam przez przypadek, wywracając o pierdolony kamień, a ty tylko zdołałeś powiedzieć "przepraszam" i odwrócić się, potykając o własny cień .

od kilku miesięcy płakała wciąż... teksty

ansomia dodano: 31 października 2012

od kilku miesięcy płakała wciąż . myślała tylko o nim . spławiała różnych chłopaków, bo to on był tym jedynym, nie wyobrażała sobie życie bez niego . ale on potraktował ją jak zabawkę . pobawił się jej uczuciami i zostawił . okaleczyła się, by zapomnieć, ale to nic nie dało . nie potrafiła wymazać go z pamięci . za każdym razem, gdy udawało jej się choć na chwilę zapomnieć, on pojawiał się w jej życiu i ranił za każdym razem coraz mocniej . ból był nie do zniesienia . kiedy widziała go z inną dziewczyną musiała powstrzymywać się, żeby jej nie uderzyć, a później siadała na ławce i znów płakała . kiedy pisał do niej czasem na gadu cała promieniała, była radosna i uśmiechnięta . ale później znów traciła nadzieję . mówiła, że to nic nie znaczy . tak bardzo go kochała . odchodząc, on zabrał jej wszystko: serce, duszę, nadzieje i szczęście .. pozostawił jej tylko smutek, płacz, bezsens i kamień, zamiast serca .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV