głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia i jeszcze jedno nigdy nie wracaj . ktoś tutaj był i był a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma . banalny słońca wschód . przewidywalny zachód . poranki ni

ansomia

ansomia.moblo.pl
i jeszcze jedno nigdy nie wracaj .
i jeszcze jedno  nigdy nie wracaj . teksty

ansomia dodano: 3 listopada 2012

i jeszcze jedno, nigdy nie wracaj .

ktoś tutaj był i był  a potem... teksty

ansomia dodano: 3 listopada 2012

ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma .

banalny słońca wschód .... teksty

ansomia dodano: 2 listopada 2012

banalny słońca wschód . przewidywalny zachód . poranki nie cieszą mnie . rozczarowują noce . nudzi mnie Nowy Jork . nie zachwyca Paryż . styczeń, luty, maj . gdzieś zgubiłam marzec . mija kolejny dzień . lato wypiera wiosnę . za oknem śpiewa ptak . dzieci sąsiadom rosną . drogi zasypał śnieg . chyba przyszły święta . kolęda, kolęda . już wiem, że nigdy nie będziesz .. mój . późno już, chodźmy spać .

choć zawsze  kiedy zabierał mi z... teksty

ansomia dodano: 2 listopada 2012

choć zawsze, kiedy zabierał mi z rąk wódkę, mówiąc: "proszę, nie pij tyle", ja zbulwersowana wyrywałam mu ją z rąk i pytałam, czy chce wpierdol, po czym udawałam, że jestem na niego za to zła, to tak naprawdę cieszyłam się, że o mnie dba, a przynajmniej się stara .

przecież miało być tak pięknie .... teksty

ansomia dodano: 2 listopada 2012

przecież miało być tak pięknie . przecież obiecał, że będzie .

płaczę do pustych ścian  co za... teksty

ansomia dodano: 2 listopada 2012

płaczę do pustych ścian, co za wstyd . byłam z kimś jakiś czas, nieważne już . czuję, że wokół mnie nie kocha nikt . czuję, że zawsze już będzie tak . tulę się do twych rąk, nie czuję nic . boję się poczuć coś, to boli wiem . jestem sama, taki los . niekochana, taki los . nie mogę kochać, bo słaba jestem wtedy . nie myślę o sobie i zatracam się . oddaję wszystko, a nie mam nic . znowu nie kochał mnie, ten obcy ktoś .

dobiłeś leżącego  więc nie... teksty

ansomia dodano: 2 listopada 2012

dobiłeś leżącego, więc nie łudź się, że ci to wszystko wybaczę . za późno na przeprosiny, nie uważasz ?

i wiem  jakie to wszystko jest... teksty

ansomia dodano: 1 listopada 2012

i wiem, jakie to wszystko jest żałosne . wiem, że ja jestem żałosna znowu z tobą rozmawiając, po tym, co wydarzyło się ostatnio . nie chcę znowu tęsknić za naszymi rozmowami, płakać w poduszkę, spotykać się z innymi, w celu szukania drugiego ciebie . zrozum, ja już tak nie potrafię . jestem na to za słaba .

wiesz  powiem ci coś . pamiętasz... teksty

ansomia dodano: 1 listopada 2012

wiesz, powiem ci coś . pamiętasz, jak chodziłeś na imprezy, a ja udawałam, że nic mi to nie przeszkadza ? tak naprawdę rozpierdalało mnie od środka i nie spałam tej nocy, ale nie chciałam, byś myślał, że ci nie ufam . pamiętasz jeszcze, jak mnie zdradziłeś, a znajomi mówili, że zniosłam to nie najgorzej ? prawda jest taka, że miałam ochotę ci wyjebać ze złości, a oni powstrzymywali mnie i kazali nie wychodzić przez kilka dni z domu, aż przejdzie . albo .. pamiętasz, jak powiedziałam ci, że cię już nie kocham ? to również kłamstwo . kocham cię tak, jak kochałam wcześniej . czyli niewyobrażalnie mocno . bo nie potrafię przestać . i wiem, że może masz już na mnie wyjebane, ja chciałabym, byś to po prostu wiedział .

najgorzej było  kiedy po ciężkim... teksty

ansomia dodano: 1 listopada 2012

najgorzej było, kiedy po ciężkim dniu, siadałam na łóżko z kubkiem kawy i zaczynałam myśleć o tym, co nas łączy . w prawdzie, nie było o czym myśleć, bo nie było już takiego czegoś jak "my" . i bolało mnie to . to, że nie czuję twojej obecności .. bo odszedłeś .

kiedy na ciebie patrzę   wszystko... teksty

ansomia dodano: 1 listopada 2012

kiedy na ciebie patrzę - wszystko wydaję się być lepsze . na mojej twarzy pojawia się uśmiech, a żaden problem nie ma w tej chwili znaczenia . liczy się tylko ta chwila, te sekundy, kiedy spoglądamy sobie wzajemnie w oczy . i uwielbiam to . tylko ty tak potrafisz .

a teraz  jak myślę o tych... teksty

ansomia dodano: 1 listopada 2012

a teraz, jak myślę o tych najgorszych momentach mojego życia, mam ochotę zapaść się pod ziemię ze wstydu, dosłownie . ale podnoszę głowę, mówiąc "było, minęło, więc się odpierdol" .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV