głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia czasami mam ochotę powiedzieć ci że cię kocham ale od razu siadam na podłogę i czekam aż mi przejdzie . krzyczałam wydzierałam się na całe gardło z nadzieją że

ansomia

ansomia.moblo.pl
czasami mam ochotę powiedzieć ci że cię kocham ale od razu siadam na podłogę i czekam aż mi przejdzie .
czasami mam ochotę powiedzieć ci... teksty

ansomia dodano: 31 października 2012

czasami mam ochotę powiedzieć ci, że cię kocham, ale od razu siadam na podłogę i czekam aż mi przejdzie .

krzyczałam  wydzierałam się na... teksty

ansomia dodano: 31 października 2012

krzyczałam, wydzierałam się na całe gardło z nadzieją, że będziesz starał się mnie uciszyć, bo ta suka, którą widziałam w twoich ramionach znalazła się tam przez przypadek, wywracając o pierdolony kamień, a ty tylko zdołałeś powiedzieć "przepraszam" i odwrócić się, potykając o własny cień .

od kilku miesięcy płakała wciąż... teksty

ansomia dodano: 31 października 2012

od kilku miesięcy płakała wciąż . myślała tylko o nim . spławiała różnych chłopaków, bo to on był tym jedynym, nie wyobrażała sobie życie bez niego . ale on potraktował ją jak zabawkę . pobawił się jej uczuciami i zostawił . okaleczyła się, by zapomnieć, ale to nic nie dało . nie potrafiła wymazać go z pamięci . za każdym razem, gdy udawało jej się choć na chwilę zapomnieć, on pojawiał się w jej życiu i ranił za każdym razem coraz mocniej . ból był nie do zniesienia . kiedy widziała go z inną dziewczyną musiała powstrzymywać się, żeby jej nie uderzyć, a później siadała na ławce i znów płakała . kiedy pisał do niej czasem na gadu cała promieniała, była radosna i uśmiechnięta . ale później znów traciła nadzieję . mówiła, że to nic nie znaczy . tak bardzo go kochała . odchodząc, on zabrał jej wszystko: serce, duszę, nadzieje i szczęście .. pozostawił jej tylko smutek, płacz, bezsens i kamień, zamiast serca .

podbiegałam do niego ze łzami w... teksty

ansomia dodano: 31 października 2012

podbiegałam do niego ze łzami w oczach . natychmiast brał mnie w swoje ramiona, pytając uroczo "komu ma dokopać" . ocierał moje łzy, końcem rękawa swojej ulubionej bluzy . dzisiaj sam je wywołuje . jest ich osobistym autorem . pełen premedytacji doprowadza mnie do płaczu . nie potrafię zrozumieć, jak mężczyzna z tak czułego faceta potrafił się zamienić w tak nieczułego bydlaka .

  Romeo . kochany !   Julka . weź... teksty

ansomia dodano: 31 października 2012

- Romeo . kochany ! - Julka . weź chodźmy do mnie . czego stoisz na tym balkonie ? - kocham cię całą duszą i sercem ! tęskniłam .. myślałam, że oszaleję bez ciebie . - głupia, widzieliśmy się wczoraj . złaź, idziemy do mnie, starzy wrócą i jak nas przyłapią to będzie afera . zresztą niedługo chcę wyjść z kolegami na piwo . - ale Romeo, czy ty mnie kochasz ? - dziewczyno, w jakich ty żyjesz czasach ? miłość ? co ty ? z choinki spadłaś ? to jakaś bujda, bajeczka dla grzecznych dzieci . Jest XXI wiek . dobra, widzę, że ty jesteś nudna i staroświecka . znajdzie się sto innych do powrotu ojca i matki, co ja będę cię przekonywał . nara . baw się dobrze na tym swoim balkonie .

jesteś wszędzie .. w moim sercu... teksty

ansomia dodano: 30 października 2012

jesteś wszędzie .. w moim sercu, duszy, myślach, uczuciach, słowach, wszystko robię z myślą o tobie . czuję twój zapach choć cię tu nie ma . myśli unoszą mnie wysoko jak wiatr jesienne liście . kocham ten stan, ale bardziej kochałam to uczucie, że jesteś blisko .

miałam nadzieję  że poczujesz się... teksty

ansomia dodano: 30 października 2012

miałam nadzieję, że poczujesz się zhańbiony kiedy zobaczyłeś, że przez ciebie płaczę . potrafiłeś się jedynie uśmiechnąć . Nie, nie miałam do ciebie żalu . miałam żal do samej siebie . żal do serca, które czuje coś w kierunku takiego sukinsyna jak ty .

albo za dużo kofeiny  albo ciebie .... teksty

ansomia dodano: 30 października 2012

albo za dużo kofeiny, albo ciebie . zdecydowanie ciebie, bo przez te motylki w brzuchu nie mogę zmrużyć oka . są głodne, a ty musisz je nakarmić .

a gdy się kłóciliśmy zawsze... teksty

ansomia dodano: 30 października 2012

a gdy się kłóciliśmy zawsze stawałeś tyłem do mnie . kiedyś spytałam dlaczego to robisz, odpowiedziałeś: "nie mogę patrzeć jak cierpisz przez takiego skurwysyna jak ja, rozumiesz?" .

tak to prawda . lubię chodzić w za... teksty

ansomia dodano: 30 października 2012

tak to prawda . lubię chodzić w za dużej bluzie mojego kumpla . prawda to też, że lubię męskie perfumy i mogłabym się nimi psiukać cały dzień . tak, masz rację, wolę grać z chłopakami w piłkę niż spędzać czas na zakupach . nie mylisz się, lubię odwalać w szkolę i nie pasuję mi, że plujesz się do mojej kumpeli . i może tym wszystkim różnię się od niej ? bo przecież każdy by wolał panienkę z fajnym tyłkiem, niż dziewczynę, która potrafi kochać i jest wrażliwa, choć zgrywa twardzielkę .

to głupie  widzisz tą 10:10 czy... teksty

ansomia dodano: 29 października 2012

to głupie, widzisz tą 10:10 czy 11:11 i wmawiasz sobie, że to on o tobie myśli, później uświadamiasz sobie, że kocha inną, a później myślisz "a może nie? a może ma uczucia? i żywi je do mnie?" i tak się przekonujesz . w końcu dochodzisz do wniosku, że to na pewno nie on o tobie myśli . a na następny dzień powtarzasz ten proces . i tak w kółko, i w kółko, i w kółko, aż nie pojawi się inny .

suka zawsze będzie suką  choćby... teksty

ansomia dodano: 29 października 2012

suka zawsze będzie suką, choćby się bardzo starała zmienić . nie wiem dlaczego o tym przez chwilę zapomniałam .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV