głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia siedziałyśmy z kumpelami na placu zabaw . nie wiadomo jak ale zaczęłyśmy temat jedzenia . jedna z nich powiedziała: o ja chcę teraz ciasto z kremem czekoladą i

ansomia

ansomia.moblo.pl
siedziałyśmy z kumpelami na placu zabaw . nie wiadomo jak ale zaczęłyśmy temat jedzenia . jedna z nich powiedziała: o ja chcę teraz ciasto z kremem czekoladą i bitą
siedziałyśmy z kumpelami na placu... teksty

ansomia dodano: 16 października 2012

siedziałyśmy z kumpelami na placu zabaw . nie wiadomo jak, ale zaczęłyśmy temat jedzenia . jedna z nich powiedziała: "o, ja chcę teraz ciasto z kremem, czekoladą i bitą śmietaną" . druga na to "e tam, ja bym chciała takie serca z polewą czekoladową . a ty, co byś chciała?" nie wiedziałam, czy mam to powiedzieć, czy nie, ale doskonale znałam odpowiedź na pytanie . po krótkim zastanowieniu powiedziałam "ja? czego ja chcę? chcę jego, tylko jego" i nastała ta niezręczna cisza .

uwielbiam  kiedy jesteś pijany .... teksty

ansomia dodano: 16 października 2012

uwielbiam, kiedy jesteś pijany . mówisz, że mnie kochasz, przytulasz się do mnie . jest pięknie . na następny dzień nic nie pamiętasz, a ja nie mówię ci, co mi mówiłeś, bo nie chcę byś zaprzeczał .

kilka dni po zerwaniu  przyszedłeś... teksty

ansomia dodano: 16 października 2012

kilka dni po zerwaniu, przyszedłeś po mnie ze swoimi kumplami . mówiłam im, że nie chcę z tobą wychodzić . obiecali, że cię nie przyprowadzą . jednak zrobili inaczej . chodziliśmy po mieście, po boisku, wszędzie . rozmawiałam z nimi, a ty mało mówiłeś, ciągle spoglądałeś na mnie bokiem . potem siedliśmy w całą dziesiątkę, bo tyle nas było, na jednej małej ławce . nie mieliśmy się jak pomieścić, a że ja siedziałam, to twoi koledzy kazali ci na mnie siąść . widać, że było ci głupio, ale siadłeś . gadaliśmy, wygłupialiśmy się . nagle poczułam, że ktoś złapał mnie za rękę . zobaczyłam, że to ty . uśmiechnąłeś się do mnie, a ja wstałam i siadłam twoim kolegom na kolana . widziałam, jak było ci głupio, i dobrze ci tak . zrywasz, a potem takie coś odwalasz ?

i kiedy się rozstaliśmy... teksty

ansomia dodano: 16 października 2012

i kiedy się rozstaliśmy, wiedziałam tylko jedno, że muszę być silna . że nie wolno mi się poddać . że nie mogę się nad sobą użalać . bo wiem, że nikogo nie obchodzi mój walący się świat .

widziałam jej opis . ona aktualnie... teksty

ansomia dodano: 16 października 2012

widziałam jej opis . ona aktualnie jest z tobą. gdzieś sobie chodzicie . a może się przytulacie ? może całujecie ? a może on jej w tej chwili mówi, że ją kocha ?

wiem  że jestem trudna  mam swoje... teksty

ansomia dodano: 15 października 2012

wiem, że jestem trudna, mam swoje fochy, czasem postępuję jak egoistka, często przeklinam .. i chcę, abyś mnie zaakceptował, a nie próbował zmieniać .

i jeśli nadejdzie taki dzień  w... teksty

ansomia dodano: 15 października 2012

i jeśli nadejdzie taki dzień, w którym mnie zabraknie, pamiętaj, że cię kochałam, do końca życia, do usranej śmierci, wiernie czekając, aż zrobisz ten pierwszy krok i przeprosisz . i proszę cię, zapomnij o złych rzeczach, które zrobiłam, niech zostaną w twojej pamięci tylko te najwspanialsze .

jedyne  co mi po tobie pozostało to... teksty

ansomia dodano: 15 października 2012

jedyne, co mi po tobie pozostało to nieusunięte smsy, ta koszulka, którą u mnie zostawiłeś i choć tyle czasu minęło, wciąż pachnie tobą i moimi perfumami .

wczoraj poszłam z kumplami po... teksty

ansomia dodano: 15 października 2012

wczoraj poszłam z kumplami po twojego brata, żeby wyszedł na dwór . otworzyłeś mi drzwi i nieco się zdziwiłeś, po chwili zaprosiłeś nas do środka . nie odzywałam się do ciebie, ani słowem . kumple nabijali się, mówili, żebym poszła do twojego pokoju, zobaczyła co wisi nad twoim biurkiem, w dużej antyramie . nie wiedziałam, czemu tak im zależy, żebym tam poszła . śmiałeś się i mówiłeś, że to debile . w końcu nie wytrzymałam z ciekawości i poszłam do tego pokoju, choć stanąłeś w drzwiach i nie chciałeś mnie wpuścić . wystarczyło ci trochę pogrozić i odpuściłeś . weszłam i się zdziwiłam . nad twoim biurkiem wisiała duża antyrama, a w niej nasze zdjęcie . wkurwiłam się, nie powiem, że nie. zacząłeś się tłumaczyć, że to nie tak, że zapomniałeś ściągnąć . ta, jasne, minęło już kilka miesięcy jak razem nie jesteśmy . ściągnęłam to zdjęcie, wyszłam wkurwiona z twojej chaty i wyrzuciłam je do najbliższego kosza na śmieci .

i tamtej nocy  kiedy się... teksty

ansomia dodano: 15 października 2012

i tamtej nocy, kiedy się rozstaliśmy, nie mogłam zasnąć . miałam natłok myśli . co przysnęłam, to zaraz się budziłam i patrzyłam na telefon . nie chodziło mi o godzinę . sprawdzałam, czy nie napisałeś mi przypadkiem smsa .

i uświadomiłam sobie  że pomimo... teksty

ansomia dodano: 14 października 2012

i uświadomiłam sobie, że pomimo tej wielkiej miłości do ciebie, pomimo tęsknoty, pomimo płaczu w poduszki za tobą, pomimo wszystkiego, już nie chcę z tobą być . będę cię kochała, ale nie chcę więcej przez ciebie cierpieć . dałam nam szansę, odrzuciłeś . koniec, na zawsze .

miałeś nie robić mi nadziei... teksty

ansomia dodano: 14 października 2012

miałeś nie robić mi nadziei, kazałeś zapomnieć, ale jak mam to kurwa zrobić, kiedy na każdej przerwie śledzisz mnie wzrokiem ? kiedy na każdej przerwie siadasz na ławce, która jest na przeciwko mnie i się gapisz ? kiedy w szkole robisz wszystko tak, aby wyjść mi na przeciw ? kiedy na gadu piszesz "cześć", a potem "sorry, to nie do ciebie" ? weź się kurwa ogarnij .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV