głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia nie mów mi co to samotność bo to nie ty prosiłeś Boga o dwunastej w nocy żeby przyszedł i cię przytulił . wariatek się nie kocha . wariatki można lubić . niektó

ansomia

ansomia.moblo.pl
nie mów mi co to samotność bo to nie ty prosiłeś Boga o dwunastej w nocy żeby przyszedł i cię przytulił .
nie mów mi co to samotność  bo to... teksty

ansomia dodano: 28 października 2012

nie mów mi co to samotność, bo to nie ty prosiłeś Boga o dwunastej w nocy, żeby przyszedł i cię przytulił .

wariatek się nie kocha . wariatki... teksty

ansomia dodano: 28 października 2012

wariatek się nie kocha . wariatki można lubić . niektórzy je nawet uwielbiają . wariatki śmieszą . wkurzają . rozbawiają . są świetnymi kumpelami . potrafią słuchać . można im się zwierzać . ale nigdy nie będą najważniejsze . bo przecież to tylko wariatki . i w końcu przestają być potrzebne . są za głośne . i niewielu wie, że one też mają uczucia . i potrafią płakać . wariatek się nie kocha . nie od tego są . może za mało im zwyczajności po prostu ? bo z wariatką trudno jest długo wytrzymać . może dlatego są niekochane ? wariatek się nie da pokochać . tak prawdziwie . do bólu . wariatki zawsze będą tylko wariatkami .

wolę być jego  dupą  niż twoją... teksty

ansomia dodano: 28 października 2012

wolę być jego "dupą" niż twoją ukochaną, sorry .

nie wiem czy chce mieć chłopaka ..... teksty

ansomia dodano: 28 października 2012

nie wiem czy chce mieć chłopaka .. nie wiem czy chce, żebyś ty nim był .

powiedział do mnie  kiciu  .... teksty

ansomia dodano: 28 października 2012

powiedział do mnie "kiciu" . nastała niezręczna cisza . nie chciałam mówić nic . zerwałam z nim, bo nie wytrzymałabym kolejnego chłopaka, który nazywał mnie tak jak robił to on .

mógł mnie ranić chłopak... teksty

ansomia dodano: 27 października 2012

mógł mnie ranić chłopak, obrabiać dupę koleżanka, mogłam kłócić się z rodzicami, ale nic nie porówna bólu, kiedy przyjaciel mnie zranił .

w tym roku miałam nie przeklinać i... teksty

ansomia dodano: 27 października 2012

w tym roku miałam nie przeklinać i być milsza, no ale wiesz, ty nadal kurwa istniejesz .

dzisiaj po raz  x  postanowiłam... teksty

ansomia dodano: 27 października 2012

dzisiaj po raz "x" postanowiłam sobie, że z nami koniec . obiecałam to moim przyjaciółkom, obiecałam też sobie . odebrałeś po trzecim sygnale, jak zawsze . usłyszałam te twoje słodkie "słucham?!" i znów się rozłączyłam . wciąż brakuje mi tej odwagi, by z tobą zerwać .

kiedy on z nią zerwał  nie poszła... teksty

ansomia dodano: 27 października 2012

kiedy on z nią zerwał, nie poszła do szkoły, nie odbierała telefonów, nie otwierała drzwi, ryczała przez cały dzień . ciągle próbowała zrozumieć, co jest w niej nie tak . przecież jest szczupła, ładna . winiła siebie . a przecież to on ją zdradził, to on lizał się z inną . to wszystko dla ładnej blondynki z dużymi cyckami . znienawidziła siebie . chciała być taka jak ona, być na jej miejscu . wszystko ją wkurwiało, nawet piosenki o szczęśliwej miłości na vivie . wciąż mówiła "nienawidzę go, nienawidzę!" . zadzwonił dzwonek do drzwi . poszła zobaczyć kto to . okazało się, że on . nie chciała mu otworzyć, ale i tak to zrobiła . zaczęła go bić pięściami, kopać, przy tym krzyczała, po czym przytuliła się do niego . to było silniejsze . nie wiedziała dlaczego, nie mogła nad tym zapanować . nagle obudziła się w niej nadzieja . myślała, że może zaprzeczy, odwoła to, co powiedział, że jest beznadziejna, że każda jest lepsza od niej . a on powiedział "przyszedłem po mojego laptopa" .

i wiesz co ? może i jestem głupia... teksty

ansomia dodano: 27 października 2012

i wiesz co ? może i jestem głupia, ale zawsze przed snem przymykam swoje powieki i wyobrażam sobie jak siedzę z tobą na ławce, w ciemnym parku, trzymam twoją dłoń, całujemy się .

nigdy nie zapomnę  jak cieszyłam... teksty

ansomia dodano: 27 października 2012

nigdy nie zapomnę, jak cieszyłam się, że najprzystojniejszy chłopak w szkole chciał ze mną być . teraz oddałabym wszystko, żeby cofnąć czas o te dwa lata i dać ci wtedy kosza .

minęło kilka miesięcy odkąd nie... teksty

ansomia dodano: 27 października 2012

minęło kilka miesięcy odkąd nie byli razem . mijała go na ulicy bez słowa, już nawet przyzwyczaiła się, że w szkole na przerwach przytulał inne dziewczyny, całował w policzek .. już naprawdę jej nie zależało . wyleczyła się z tego stanu, kiedy codziennie płakała i patrzyła w telefon, czekając na jego smsa, choć wiedziała, że nie napisze . to wszystko do czasu wakacji, gdy poszła do koleżanki na ognisko . za dużo wypiła i pozwoliła mu się całować, przytulać . on wykorzystywał to, że się schlała . ogromnie się upokorzyła i znów zakochała . uczucie wróciło . a przecież już miała go w dupie . i to w tym samym dupku, w tym samym, który ją zdradził, który błaźnił ją na każdym kroku . wszystko zaczęło się od nowa . miesiącami tęskniła i płakała .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV