głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia zapytałeś mnie czy tęskniłam . a więc jeśli tęsknotą można nazwać niespanie po nocach ciągłe myślenie o tobie i ogromną chęć przytulenia się do ciebie to tak tę

ansomia

ansomia.moblo.pl
zapytałeś mnie czy tęskniłam . a więc jeśli tęsknotą można nazwać niespanie po nocach ciągłe myślenie o tobie i ogromną chęć przytulenia się do ciebie to tak tęskniła
zapytałeś mnie  czy tęskniłam . a... teksty

ansomia dodano: 24 października 2012

zapytałeś mnie, czy tęskniłam . a więc jeśli tęsknotą można nazwać niespanie po nocach, ciągłe myślenie o tobie i ogromną chęć przytulenia się do ciebie, to tak, tęskniłam .

ciekawe czy jest osoba na ziemi... teksty

ansomia dodano: 22 października 2012

ciekawe czy jest osoba na ziemi, która byłaby w stanie wytłumaczyć mi, dlaczego wszyscy faceci, których spotykam najpierw wydają się fajni, a potem okazują kompletnymi idiotami ?

i boje się znów pokochać  bo skąd... teksty

ansomia dodano: 22 października 2012

i boje się znów pokochać, bo skąd mam wiedzieć, że znów się nie zawiodę ?

i choć niełatwo mi o tym mówić... teksty

ansomia dodano: 22 października 2012

i choć niełatwo mi o tym mówić, to pomimo wszystkich twoich kłamstw, pomimo wszystkich twoich zdrad, nadal cię tak cholernie kocham . i powiem ci, że chujowo mi z tym .

mówiłeś mi  że nie jesteś taki... teksty

ansomia dodano: 22 października 2012

mówiłeś mi, że nie jesteś taki jak inni . obiecywałeś, że nigdy mnie nie zostawisz, że nasza miłość jest tak wielka, że przezwycięży wszystko . a ja głupia ci wierzyłam . okazało się, że jesteś taki jak inni i niczym się pnie różnisz, a żadna z twoich obietnic nie została spełniona .

wiesz jak próbowałam zapomnieć ?... teksty

ansomia dodano: 22 października 2012

wiesz jak próbowałam zapomnieć ? spotykałam się z innymi . każdy związek nie przetrwał nawet miesiąca . nie potrafiłam . dotykając jego dłoni, czułam, że to nie twoja . całując się z nim, nie czułam smaku twoich ust . patrząc na niego, nie widziałam twoich pięknych oczu . spotykając się z nim, myślałam wciąż o tobie . nie słuchałam nawet, co do mnie mówi . żaden z nich nie był taki, jak ty . każdy był inny . robiłam to wszystko, żeby zapomnieć, a pamiętałam jeszcze bardziej .

jestem sama . być może to wina tego... teksty

ansomia dodano: 20 października 2012

jestem sama . być może to wina tego, że nie pozwalam się nikomu do mnie zbliżyć . za każdym razem, kiedy spotykam nowego faceta, wewnętrzny głos mówi mi "nie, on może cię zranić" . i odpycham go od siebie .

nie chcę udawać  że nic do ciebie... teksty

ansomia dodano: 20 października 2012

nie chcę udawać, że nic do ciebie nie czuję, ale muszę, nie mam innego wyjścia .

  za mało śpisz .   wiem  ale nie... teksty

ansomia dodano: 20 października 2012

- za mało śpisz . - wiem, ale nie chcę spać . - dlaczego ? - bo za każdym razem, kiedy zasnę, on mi się śni . w tym śnie jesteśmy razem i jesteśmy szczęśliwi . jest wspaniale . - skoro jest wspaniałe to dlaczego nie chcesz śnić ? - bo nie chcę budzić się i znów mówić "to był tylko sen" .

zerwaliśmy  potem daliśmy sobie... teksty

ansomia dodano: 20 października 2012

zerwaliśmy, potem daliśmy sobie wzajemnie drugą szansę . nikt z nas nie był idealny, tak samo jak ty i ja byłam winna . różniło nas to, że ja cię kochałam, a ty mnie nie . nic nie było już takie same . żaden pocałunek nie przypominał tamtych . każde słowo było wypowiadane inaczej niż wtedy .

pamiętam  kiedy byłam z... teksty

ansomia dodano: 20 października 2012

pamiętam, kiedy byłam z przyjaciółkami nad jeziorem i wtedy byłeś tam też ty z kumplami . podeszło do nas kilku chłopaków, pytając, czy zagramy z nimi w piłkę . oczywiście się zgodziłyśmy . specjalnie zaczęliśmy grać koło was . chciałam, żebyś był zazdrosny . widziałam, jak ciągle patrzysz w moim kierunku . i nie pierdol, że już nic do mnie nie czujesz .

jestem ciekawa jednego: dlaczego... teksty

ansomia dodano: 19 października 2012

jestem ciekawa jednego: dlaczego wciąż wypierasz się miłości do mnie . i ja i ty na tym cierpimy . nie prościej byłoby, gdybyś powiedział, że kłamałeś ? przecież wiem, że nie możesz o mnie zapomnieć, widzę .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV