głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia i wiesz co ? może i jestem głupia ale zawsze przed snem przymykam swoje powieki i wyobrażam sobie jak siedzę z tobą na ławce w ciemnym parku trzymam twoją dłoń

ansomia

ansomia.moblo.pl
i wiesz co ? może i jestem głupia ale zawsze przed snem przymykam swoje powieki i wyobrażam sobie jak siedzę z tobą na ławce w ciemnym parku trzymam twoją dłoń całuje
i wiesz co ? może i jestem głupia... teksty

ansomia dodano: 27 października 2012

i wiesz co ? może i jestem głupia, ale zawsze przed snem przymykam swoje powieki i wyobrażam sobie jak siedzę z tobą na ławce, w ciemnym parku, trzymam twoją dłoń, całujemy się .

nigdy nie zapomnę  jak cieszyłam... teksty

ansomia dodano: 27 października 2012

nigdy nie zapomnę, jak cieszyłam się, że najprzystojniejszy chłopak w szkole chciał ze mną być . teraz oddałabym wszystko, żeby cofnąć czas o te dwa lata i dać ci wtedy kosza .

minęło kilka miesięcy odkąd nie... teksty

ansomia dodano: 27 października 2012

minęło kilka miesięcy odkąd nie byli razem . mijała go na ulicy bez słowa, już nawet przyzwyczaiła się, że w szkole na przerwach przytulał inne dziewczyny, całował w policzek .. już naprawdę jej nie zależało . wyleczyła się z tego stanu, kiedy codziennie płakała i patrzyła w telefon, czekając na jego smsa, choć wiedziała, że nie napisze . to wszystko do czasu wakacji, gdy poszła do koleżanki na ognisko . za dużo wypiła i pozwoliła mu się całować, przytulać . on wykorzystywał to, że się schlała . ogromnie się upokorzyła i znów zakochała . uczucie wróciło . a przecież już miała go w dupie . i to w tym samym dupku, w tym samym, który ją zdradził, który błaźnił ją na każdym kroku . wszystko zaczęło się od nowa . miesiącami tęskniła i płakała .

może i sprawiam wrażenie tak zwanej... teksty

ansomia dodano: 26 października 2012

może i sprawiam wrażenie tak zwanej "nie do zdobycia", ale wiedz, że to tylko dlatego, bo chcę byś o mnie walczył, żebyś się starał .

od tamtego wydarzenia minęły już... teksty

ansomia dodano: 26 października 2012

od tamtego wydarzenia minęły już jakieś 3 miesiące . nadal się nie odzywasz . już zapomniałeś, co mi mówiłeś ? zapomniałeś, co obiecywałeś ? pierdole takie coś .

a ja głupia wchodzę na twojego... teksty

ansomia dodano: 26 października 2012

a ja głupia wchodzę na twojego facebooka codziennie, tylko po to, by zobaczyć czy przypadkiem jakaś laska nie pisze ci komentarzy . tak, można to nazwać zazdrością .

przepraszam cię za wszystko . za... teksty

ansomia dodano: 25 października 2012

przepraszam cię za wszystko . za wypłakiwanie się na twoim boku, za wyżalanie się do ciebie, za zabieranie ci czasu, za te dni, w których za tobą tęskniłam, za to, że mi zależało, za przytulanie się do ciebie, za całowanie cię, za dzwonienie do ciebie i pytanie się co robisz, za martwienie się o ciebie, za patrzenie na ciebie, a najbardziej za to, że cię pokochałam .

big girls don't cry . teksty

ansomia dodano: 25 października 2012

big girls don't cry .

chciałabym wykrzyczeć to wszystko... teksty

ansomia dodano: 25 października 2012

chciałabym wykrzyczeć to wszystko, co do ciebie czuję . chciałabym, żeby cały świat o tym wiedział . w przeciwieństwie do ciebie - nie wstydzę się tego .

byłam wtedy na imprezie .... teksty

ansomia dodano: 25 października 2012

byłam wtedy na imprezie . tańczyłam z kumpelą i nagle podszedł do nas jakiś koleś, był dość przystojny, zaczął do mnie coś nawijać . nagle złapał mnie za tyłek i zaczął ze mną tańczyć . widziałam, że patrzysz, więc objęłam go, uśmiechając się do ciebie . za chwile przybiegłeś i wpierdoliłeś mu w mordę, po czym objąłeś mnie, przytuliłeś i powiedziałeś "jesteś tylko moja!", śmiejąc się . uwielbiam jak jesteś zazdrosny .

za każdym razem  kiedy przypominam... teksty

ansomia dodano: 25 października 2012

za każdym razem, kiedy przypominam sobie momenty, w których się całowaliśmy, to mam ochotę zwymiotować . nie mówię, że źle całujesz, bo jesteś w tym boski, ale wtedy nie wiedziałam, że przed jakimiś dwudziestoma minutami temu całowałeś inną .

i znowu widzę  że jesteś dostępny... teksty

ansomia dodano: 24 października 2012

i znowu widzę, że jesteś dostępny . patrzę na twój opis . znowu o niej . chciałabym ci coś napisać, spytać się co u ciebie, czy coś się zmieniło .. i czy tęsknisz . piszę ci "cześć", ale nie mam odwagi nacisnąć 'enter' .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV