głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia zerwaliśmy potem daliśmy sobie wzajemnie drugą szansę . nikt z nas nie był idealny tak samo jak ty i ja byłam winna . różniło nas to że ja cię kochałam a ty mni

ansomia

ansomia.moblo.pl
zerwaliśmy potem daliśmy sobie wzajemnie drugą szansę . nikt z nas nie był idealny tak samo jak ty i ja byłam winna . różniło nas to że ja cię kochałam a ty mnie nie
zerwaliśmy  potem daliśmy sobie... teksty

ansomia dodano: 20 października 2012

zerwaliśmy, potem daliśmy sobie wzajemnie drugą szansę . nikt z nas nie był idealny, tak samo jak ty i ja byłam winna . różniło nas to, że ja cię kochałam, a ty mnie nie . nic nie było już takie same . żaden pocałunek nie przypominał tamtych . każde słowo było wypowiadane inaczej niż wtedy .

pamiętam  kiedy byłam z... teksty

ansomia dodano: 20 października 2012

pamiętam, kiedy byłam z przyjaciółkami nad jeziorem i wtedy byłeś tam też ty z kumplami . podeszło do nas kilku chłopaków, pytając, czy zagramy z nimi w piłkę . oczywiście się zgodziłyśmy . specjalnie zaczęliśmy grać koło was . chciałam, żebyś był zazdrosny . widziałam, jak ciągle patrzysz w moim kierunku . i nie pierdol, że już nic do mnie nie czujesz .

jestem ciekawa jednego: dlaczego... teksty

ansomia dodano: 19 października 2012

jestem ciekawa jednego: dlaczego wciąż wypierasz się miłości do mnie . i ja i ty na tym cierpimy . nie prościej byłoby, gdybyś powiedział, że kłamałeś ? przecież wiem, że nie możesz o mnie zapomnieć, widzę .

gadałeś z moim kuzynem na gadu. to... teksty

ansomia dodano: 19 października 2012

gadałeś z moim kuzynem na gadu. to było zaraz po zerwaniu . ja byłam przy tej rozmowie . napisałeś mu, że żałujesz tych słów, które wypowiedziałeś w moim kierunku i że wcale tak nie myślisz . potem napisałeś, że pisał to twój młodszy brat . a dobrze wiem, że w tym czasie był na wycieczce szkolnej . zachowujesz się jak jebany dzieciak, który wstydzi się swoich uczuć .

i szła tak cała mokra . czuła się... teksty

ansomia dodano: 19 października 2012

i szła tak cała mokra . czuła się tak beznadziejnie . nigdy nie doznała takiego uczucia . szła przez park, nigdzie nie było ludzi, a ona mijając ławkę, na której pierwszy raz z nim się całowała, zwyczajnie się rozpłakała . udawała twardą, ale bardzo jej go brakowało . nie wiedziała czemu była taka naiwna, czemu nie słuchała znajomych . mogła mieć każdego, a wybrała tego idiotę . przypominała sobie te wszystkie chamskie rzeczy, które jej robił . myślała: "ale jestem głupia, naiwna, pojebana" .

przytuliłeś mnie  kiedy było mi... teksty

ansomia dodano: 19 października 2012

przytuliłeś mnie, kiedy było mi bardzo zimno . poczułam twoje obejmujące mnie ręce i poczułam, że mam przy sobie ciebie, jakoś dziwnie nagle zrobiło mi się ciepło . to jakaś magia .

nienawidzę cię za cudowne  opalone... teksty

ansomia dodano: 19 października 2012

nienawidzę cię za cudowne, opalone ciało . za twoje mięśnie . za twoje słodkie przegryzanie wargi . za dłuższe włosy z grzywką zaczesaną na czoło . za piękne brązowe oczy .. za to, że jesteś taki IDEALNY debilu .

jeśli powiesz  że mnie kochasz  a... teksty

ansomia dodano: 18 października 2012

jeśli powiesz, że mnie kochasz, a wiem, że tak, wybaczę ci wszystko, dam drugą szansę . zobaczysz, będzie cudownie .

i odszedłeś  a ja nie potrafię... teksty

ansomia dodano: 18 października 2012

i odszedłeś, a ja nie potrafię sprawić, byś wrócił .

i wiesz dlaczego winie siebie ?... teksty

ansomia dodano: 18 października 2012

i wiesz dlaczego winie siebie ? dlatego, że nie powinnam być taka naiwna . być może wyobraziłam sobie coś, czego tak naprawdę nie było . stworzyłam coś na siłę, stworzyłam nasz związek na siłę . i nie znajduje w tym wszystkim nawet odrobinki twej winy .

już nigdy nie zobaczysz  jak przez... teksty

ansomia dodano: 18 października 2012

już nigdy nie zobaczysz, jak przez ciebie płaczę . przyrzekłam to sobie i słowa dotrzymam .

siedziałam na parapecie  cała... teksty

ansomia dodano: 18 października 2012

siedziałam na parapecie, cała zapłakana, patrząc jak odchodzisz . jak odchodzisz już na zawsze . nic nie zrobiłam . czułam się taka bezradna .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV