głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia jeszcze w tamtym roku kiedy siedziałam w szkole na ławce podczas przerwy przybiegałeś do mnie i mówiłeś: skarbie daj mi przepisać z matmy ja na to: za buziaka .

ansomia

ansomia.moblo.pl
jeszcze w tamtym roku kiedy siedziałam w szkole na ławce podczas przerwy przybiegałeś do mnie i mówiłeś: skarbie daj mi przepisać z matmy ja na to: za buziaka
jeszcze w tamtym roku  kiedy... teksty

ansomia dodano: 17 października 2012

jeszcze w tamtym roku, kiedy siedziałam w szkole na ławce podczas przerwy, przybiegałeś do mnie i mówiłeś: "skarbie, daj mi przepisać z matmy", ja na to: "za buziaka" . i dostawałam go od razu . teraz już nie chcesz ode mnie prac domowych, nie chcesz już, żebym pisała ci wypracowania, teraz to wszystko robi ONA, ta idiotka .

kiedy powiedziałeś  że z nami... teksty

ansomia dodano: 17 października 2012

kiedy powiedziałeś, że z nami koniec, wiedziałam, że znajdziesz sobie inną . bo kim byłbyś przed kolegami, jeśli powiedziałbyś, że nie chcesz nowej laski ? i znalazłeś. z początku nie zwracałam uwagi na jej wygląd, ale potem zobaczyłam, że ta dziewczyna jest jakoś dziwnie podobna do mnie . nie nosi sukienek, butów na obcasie, jest szatynką, ciągle się uśmiecha i nawet ma na imię tak samo jak ja .

wiesz jaka jest różnica między... teksty

ansomia dodano: 17 października 2012

wiesz jaka jest różnica między mną a nią ? kiedy w szkole złapie ją ktoś za tyłek, to ona śmieję się, mówiąc niewinnie "przestań", ja natomiast na klepanie i łapanie za tyłek reaguje troszkę inaczej . przywalam w mordę debilowi, bez dłuższego zastanowienia . kiedy ktoś patrzy jej się na biust nic nie mówi, jeszcze bardziej wypina cycki . a ja na to tak: "a wpierdol byś nie chciał?!" . ale ty wolisz ją, skoro tak wybrałeś, trudno .

siedziałam na gadu i pisałam ze... teksty

ansomia dodano: 17 października 2012

siedziałam na gadu i pisałam ze znajomymi . zobaczyłam okienko z informacją o nowej wiadomości . nieco się zdziwiłam, bo była od ciebie, a podobno od razu po rozstaniu skasowałeś mój numer . otworzyłam więc szybko i przeczytałam . napisałeś: "nie mogę o tobie zapomnieć, przepraszam za wszystko, wróć do mnie" . nie było to w twoim stylu, ale w środku mnie i tak zapaliła się taka mała iskierka nadziei . łudziłam się, że przemyślałeś, zrozumiałeś swój błąd . kiedy chciałam już odpisywać, znowu napisałeś . tym razem było to: "to mój kolega pisał . olej to . zapomnij" . siedziałam jak wryta .

tylko powiedz mi prosto w oczy  że... teksty

ansomia dodano: 17 października 2012

tylko powiedz mi prosto w oczy, że mnie nie kochasz i przysięgnij na wszystko, że to prawda . uwierzę ci i mogę obiecać, że już nigdy więcej się do ciebie nie odezwę i zapomnę .

siedziałyśmy z kumpelami na placu... teksty

ansomia dodano: 16 października 2012

siedziałyśmy z kumpelami na placu zabaw . nie wiadomo jak, ale zaczęłyśmy temat jedzenia . jedna z nich powiedziała: "o, ja chcę teraz ciasto z kremem, czekoladą i bitą śmietaną" . druga na to "e tam, ja bym chciała takie serca z polewą czekoladową . a ty, co byś chciała?" nie wiedziałam, czy mam to powiedzieć, czy nie, ale doskonale znałam odpowiedź na pytanie . po krótkim zastanowieniu powiedziałam "ja? czego ja chcę? chcę jego, tylko jego" i nastała ta niezręczna cisza .

uwielbiam  kiedy jesteś pijany .... teksty

ansomia dodano: 16 października 2012

uwielbiam, kiedy jesteś pijany . mówisz, że mnie kochasz, przytulasz się do mnie . jest pięknie . na następny dzień nic nie pamiętasz, a ja nie mówię ci, co mi mówiłeś, bo nie chcę byś zaprzeczał .

kilka dni po zerwaniu  przyszedłeś... teksty

ansomia dodano: 16 października 2012

kilka dni po zerwaniu, przyszedłeś po mnie ze swoimi kumplami . mówiłam im, że nie chcę z tobą wychodzić . obiecali, że cię nie przyprowadzą . jednak zrobili inaczej . chodziliśmy po mieście, po boisku, wszędzie . rozmawiałam z nimi, a ty mało mówiłeś, ciągle spoglądałeś na mnie bokiem . potem siedliśmy w całą dziesiątkę, bo tyle nas było, na jednej małej ławce . nie mieliśmy się jak pomieścić, a że ja siedziałam, to twoi koledzy kazali ci na mnie siąść . widać, że było ci głupio, ale siadłeś . gadaliśmy, wygłupialiśmy się . nagle poczułam, że ktoś złapał mnie za rękę . zobaczyłam, że to ty . uśmiechnąłeś się do mnie, a ja wstałam i siadłam twoim kolegom na kolana . widziałam, jak było ci głupio, i dobrze ci tak . zrywasz, a potem takie coś odwalasz ?

i kiedy się rozstaliśmy... teksty

ansomia dodano: 16 października 2012

i kiedy się rozstaliśmy, wiedziałam tylko jedno, że muszę być silna . że nie wolno mi się poddać . że nie mogę się nad sobą użalać . bo wiem, że nikogo nie obchodzi mój walący się świat .

widziałam jej opis . ona aktualnie... teksty

ansomia dodano: 16 października 2012

widziałam jej opis . ona aktualnie jest z tobą. gdzieś sobie chodzicie . a może się przytulacie ? może całujecie ? a może on jej w tej chwili mówi, że ją kocha ?

wiem  że jestem trudna  mam swoje... teksty

ansomia dodano: 15 października 2012

wiem, że jestem trudna, mam swoje fochy, czasem postępuję jak egoistka, często przeklinam .. i chcę, abyś mnie zaakceptował, a nie próbował zmieniać .

i jeśli nadejdzie taki dzień  w... teksty

ansomia dodano: 15 października 2012

i jeśli nadejdzie taki dzień, w którym mnie zabraknie, pamiętaj, że cię kochałam, do końca życia, do usranej śmierci, wiernie czekając, aż zrobisz ten pierwszy krok i przeprosisz . i proszę cię, zapomnij o złych rzeczach, które zrobiłam, niech zostaną w twojej pamięci tylko te najwspanialsze .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV