głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia to tak boli kiedy się dowiaduje że podczas przerwy uśmiechnąłeś się do mojej koleżanki nie do mnie . w szkole było modne bycie z każdym chłopakiem tak zwane zal

ansomia

ansomia.moblo.pl
to tak boli kiedy się dowiaduje że podczas przerwy uśmiechnąłeś się do mojej koleżanki nie do mnie .
to tak boli kiedy się dowiaduje  że... teksty

ansomia dodano: 13 października 2012

to tak boli kiedy się dowiaduje, że podczas przerwy uśmiechnąłeś się do mojej koleżanki, nie do mnie .

w szkole było modne bycie z każdym... teksty

ansomia dodano: 13 października 2012

w szkole było modne bycie z każdym chłopakiem, tak zwane "zaliczanie" . "związki" dla szpanu, rozgłosu, takie ściganie się . ona miała już kilku, zawsze "polowała" sobie zdobycz, ale tamtego dnia, to on ją wybrał . byli ze sobą jakiś miesiąc . chłopak wydawał się w porządku, do czasu .. potem zaczął ją zdradzać na prawo i lewo, zerwał z nią przez smsa . w szkole bezczelnie zaczepiał tekstem "ej, dziwka, chodź tu", klepał ją w tyłek, oczywiście dla popisu, przed znajomymi . miała wszystkiego dosyć, całej tej sytuacji panującej między nią, a nim . tęskniła, choć wiedziała, że on nie był dla niej, wiedziała, że nie tego pokochała . nigdy wcześniej nie czuła tego, co czuje do niego . on ją olewa do teraz, ma na nią po prostu wyjebane . a ona go kocha, tęskni i wie, że już nie będzie tak jak wcześniej .. i wie, że sama zgotowała sobie taki, a nie inny los .

zadzwoniłeś do mnie na polskim... teksty

ansomia dodano: 13 października 2012

zadzwoniłeś do mnie na polskim, trochę się zdziwiłam, ale odebrałam. kiedy zapytałam czemu dzwonisz, odpowiedziałeś, że chciałeś po prostu usłyszeć mój głos, zapytać co u mnie . choć jakieś 20 minut temu gadaliśmy na przerwie .

rozmawialiśmy na gadu  spytał czy... teksty

ansomia dodano: 13 października 2012

rozmawialiśmy na gadu, spytał czy wyjdę dzisiaj połazić na miasto . ale ja nie miałam ochoty, ogólnie nie najlepiej się czułam . zapytał, co robię, powiedziałam, że siedzę i oglądam telewizje, i że jestem w chuj głodna, ale nie chcę mi się robić sobie czegoś do jedzenia . po tym szybko zakończył rozmowę, bo podobno "mama go woła" . tak więc siedziałam sobie nadal przed telewizorem, a po jakiś 20 minutach przyszedł do mnie, do domu, z moją ulubioną pizzą .

znam cię na pamięć  choć nie... teksty

ansomia dodano: 13 października 2012

znam cię na pamięć, choć nie posiadam i nigdy nie posiadałam na własność .

poszła do niego po raz setny z... teksty

ansomia dodano: 12 października 2012

poszła do niego po raz setny z zamiarem, że mu wszystko wygarnie, wykrzyczy wszystkie jego wady, powie, co ją w nim denerwuje . zadzwoniła dzwonkiem, gdy słyszała jego nadchodzące kroki, poszła stamtąd . to ta ogromna miłość do niego jeszcze ją przed tym trzyma .

zadzwoniłeś do mnie powiedziałeś... teksty

ansomia dodano: 12 października 2012

zadzwoniłeś do mnie powiedziałeś, że pilnie musimy się spotkać, że masz mi coś ważnego do powiedzenia . zebrałam się szybko i pojechałam tramwajem do centrum . spotkaliśmy się . powiedziałam "cześć kochanie", przytulając się do ciebie, nie usłyszałam nic . stałeś i się na mnie przyglądałeś . - powiesz coś wreszcie, czy nie ? – powiedziałam zdenerwowana . z nami koniec . nie pytaj dlaczego, po prostu koniec – oznajmiłeś i zaraz odszedłeś w inną stronę . stałam jak wryta . nie dość, że miałam wtedy same problemy, to jeszcze ty mnie rzuciłeś . nie wiedziałam, co ze sobą zrobić . zaczęłam iść przez ciemny park . nie chciałam pamiętać, ani o tym myśleć . ryczałam, ciągle wycierając chusteczką rozmazany makijaż . siadłam na chodniku i zaczęłam krzyczeć "kurwa dlaczego, no dlaczego?" . ludzie gapili się na mnie, a ja miałam na nich wyjebane . chciałam, żebyś zadzwonił i powiedział "to żart" . a w głowie ciągle: "on mnie już nie kocha" .

  kocham cię .   jak mnie kochasz ?... teksty

ansomia dodano: 12 października 2012

- kocham cię . - jak mnie kochasz ? - jak każdą inną .

spotkaliśmy się w lecie  po... teksty

ansomia dodano: 12 października 2012

spotkaliśmy się w lecie, po skończeniu liceum . zabawiliśmy się w twoim Mustangu, do piosenki Radiohead . i na moje osiemnaste urodziny zrobiliśmy sobie pasujące do siebie tatuaże . kradliśmy alkohol twoich rodziców i wspinaliśmy się z nim na dach, by rozmawiać o przyszłości, jakbyśmy mieli o tym jakieś pojęcie . nigdy nie planowałam, że pewnego dnia cię stracę . w innym życiu byłabym twoją dziewczyną . mielibyśmy swoje sekrety, bylibyśmy my przeciwko światu . w innym życiu sprawiłabym, byś został, więc nie muszę mówić, że jesteś tym, który odszedł .

i tak w chuj wspaniale było zasnąć... teksty

ansomia dodano: 12 października 2012

i tak w chuj wspaniale było zasnąć przy tobie, podczas oglądania telewizji, obudzić się i zobaczyć, że jesteś przy mnie, znowu .

i dzisiaj wcale o tobie nie... teksty

ansomia dodano: 11 października 2012

i dzisiaj wcale o tobie nie myślałam, z wyjątkiem, kiedy szłam do miasta, to mi się zdarzyło, będąc w sklepie również, a także, kiedy jadłam śniadanie i sprzątałam w pokoju . i jeszcze kiedy grałam w gta, oraz kiedy dostałam od ciebie smsa, potem już tylko raz, kiedy oglądałam tv to mi się o tobie przypomniało . a potem już wcale, ale znów jest wyjątek, bo myślę o tobie nawet teraz .

biegłam przez ciemny las  a obok... teksty

ansomia dodano: 11 października 2012

biegłam przez ciemny las, a obok mnie ty . tak cholernie się bałam, ale wiedziałam, że muszę biec dalej, nie mogę stanąć w miejscu . trzymałeś moją dłoń . w oddali zobaczyłam światło, biegłam dalej . spostrzegłam się, że puszczasz moją dłoń, zostajesz w tyle, a ja biegnę . za chwilę już ciebie obok mnie nie było . biegłam sama przez ten las . nie wiedziałam, co się z tobą stało . płakałam, odwracając się co chwilę, ale ciebie nie było widać, zniknąłeś gdzieś . chwilę potem zbudziłam się, zobaczyłam, że jestem w swoim pokoju, i łzy same napływały mi do oczu . tak bardzo się bałam, bałam, że po raz kolejny cię straciłam, na zawsze . na szczęście to był tylko koszmar .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV