głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia jedyne co mi po tobie pozostało to nieusunięte smsy ta koszulka którą u mnie zostawiłeś i choć tyle czasu minęło wciąż pachnie tobą i moimi perfumami . wczoraj

ansomia

ansomia.moblo.pl
jedyne co mi po tobie pozostało to nieusunięte smsy ta koszulka którą u mnie zostawiłeś i choć tyle czasu minęło wciąż pachnie tobą i moimi perfumami .
jedyne  co mi po tobie pozostało to... teksty

ansomia dodano: 15 października 2012

jedyne, co mi po tobie pozostało to nieusunięte smsy, ta koszulka, którą u mnie zostawiłeś i choć tyle czasu minęło, wciąż pachnie tobą i moimi perfumami .

wczoraj poszłam z kumplami po... teksty

ansomia dodano: 15 października 2012

wczoraj poszłam z kumplami po twojego brata, żeby wyszedł na dwór . otworzyłeś mi drzwi i nieco się zdziwiłeś, po chwili zaprosiłeś nas do środka . nie odzywałam się do ciebie, ani słowem . kumple nabijali się, mówili, żebym poszła do twojego pokoju, zobaczyła co wisi nad twoim biurkiem, w dużej antyramie . nie wiedziałam, czemu tak im zależy, żebym tam poszła . śmiałeś się i mówiłeś, że to debile . w końcu nie wytrzymałam z ciekawości i poszłam do tego pokoju, choć stanąłeś w drzwiach i nie chciałeś mnie wpuścić . wystarczyło ci trochę pogrozić i odpuściłeś . weszłam i się zdziwiłam . nad twoim biurkiem wisiała duża antyrama, a w niej nasze zdjęcie . wkurwiłam się, nie powiem, że nie. zacząłeś się tłumaczyć, że to nie tak, że zapomniałeś ściągnąć . ta, jasne, minęło już kilka miesięcy jak razem nie jesteśmy . ściągnęłam to zdjęcie, wyszłam wkurwiona z twojej chaty i wyrzuciłam je do najbliższego kosza na śmieci .

i tamtej nocy  kiedy się... teksty

ansomia dodano: 15 października 2012

i tamtej nocy, kiedy się rozstaliśmy, nie mogłam zasnąć . miałam natłok myśli . co przysnęłam, to zaraz się budziłam i patrzyłam na telefon . nie chodziło mi o godzinę . sprawdzałam, czy nie napisałeś mi przypadkiem smsa .

i uświadomiłam sobie  że pomimo... teksty

ansomia dodano: 14 października 2012

i uświadomiłam sobie, że pomimo tej wielkiej miłości do ciebie, pomimo tęsknoty, pomimo płaczu w poduszki za tobą, pomimo wszystkiego, już nie chcę z tobą być . będę cię kochała, ale nie chcę więcej przez ciebie cierpieć . dałam nam szansę, odrzuciłeś . koniec, na zawsze .

miałeś nie robić mi nadziei... teksty

ansomia dodano: 14 października 2012

miałeś nie robić mi nadziei, kazałeś zapomnieć, ale jak mam to kurwa zrobić, kiedy na każdej przerwie śledzisz mnie wzrokiem ? kiedy na każdej przerwie siadasz na ławce, która jest na przeciwko mnie i się gapisz ? kiedy w szkole robisz wszystko tak, aby wyjść mi na przeciw ? kiedy na gadu piszesz "cześć", a potem "sorry, to nie do ciebie" ? weź się kurwa ogarnij .

w roku szkolnym było mi trudno... teksty

ansomia dodano: 14 października 2012

w roku szkolnym było mi trudno pogodzić się z tym, że już nie jesteśmy razem . codziennie musiałam znosić twój widok na przerwach . byłeś taki szczęśliwy . nie wiem, być może to ta satysfakcja, że znowu mnie zraniłeś, tak cię cieszyła . powoli się przyzwyczajałam do tego, że na każdej przerwie nie siedziałeś w towarzystwie kumpli, zawsze były koło ciebie dziewczyny . a to siedziały ci na kolanach, a to nosiłeś je na plecach . i nie dziwie się im . bo byłeś najprzystojniejszym chłopakiem w szkole - dłuższe, ciemne włosy, brązowe oczy, opalony, zawsze zajebiście ubrany . kiedy zaczęły się wakacje, znowu się spotykaliśmy . mieliśmy wspólnych znajomych, co wiązało się też ze wspólnymi wypadami nad jezioro, wspólnymi melanżami . próbowałam traktować cię normalnie, jakbym cię nie kochała, jakby między mną a tobą nigdy nic nie było . ale nie potrafiłam. cały czas spoglądałam na ciebie . ten sposób, w jaki przegryzałeś wargę i jak patrzyłeś bokiem, te twoje oczy . no i kurwa nie potrafię tak .

powiedziałeś  zapomnij  tak będzie... teksty

ansomia dodano: 14 października 2012

powiedziałeś "zapomnij, tak będzie najlepiej . i dla mnie, i dla ciebie" . a skąd ty kurwa wiesz co będzie dla mnie najlepsze ?

siedziała zamyślona  a łzy... teksty

ansomia dodano: 14 października 2012

siedziała zamyślona, a łzy napływały jej do oczu . - znowu o nim myślisz ? - spytała przyjaciółka . - skąd wiesz ? - widzę .

to tak boli kiedy się dowiaduje  że... teksty

ansomia dodano: 13 października 2012

to tak boli kiedy się dowiaduje, że podczas przerwy uśmiechnąłeś się do mojej koleżanki, nie do mnie .

w szkole było modne bycie z każdym... teksty

ansomia dodano: 13 października 2012

w szkole było modne bycie z każdym chłopakiem, tak zwane "zaliczanie" . "związki" dla szpanu, rozgłosu, takie ściganie się . ona miała już kilku, zawsze "polowała" sobie zdobycz, ale tamtego dnia, to on ją wybrał . byli ze sobą jakiś miesiąc . chłopak wydawał się w porządku, do czasu .. potem zaczął ją zdradzać na prawo i lewo, zerwał z nią przez smsa . w szkole bezczelnie zaczepiał tekstem "ej, dziwka, chodź tu", klepał ją w tyłek, oczywiście dla popisu, przed znajomymi . miała wszystkiego dosyć, całej tej sytuacji panującej między nią, a nim . tęskniła, choć wiedziała, że on nie był dla niej, wiedziała, że nie tego pokochała . nigdy wcześniej nie czuła tego, co czuje do niego . on ją olewa do teraz, ma na nią po prostu wyjebane . a ona go kocha, tęskni i wie, że już nie będzie tak jak wcześniej .. i wie, że sama zgotowała sobie taki, a nie inny los .

zadzwoniłeś do mnie na polskim... teksty

ansomia dodano: 13 października 2012

zadzwoniłeś do mnie na polskim, trochę się zdziwiłam, ale odebrałam. kiedy zapytałam czemu dzwonisz, odpowiedziałeś, że chciałeś po prostu usłyszeć mój głos, zapytać co u mnie . choć jakieś 20 minut temu gadaliśmy na przerwie .

rozmawialiśmy na gadu  spytał czy... teksty

ansomia dodano: 13 października 2012

rozmawialiśmy na gadu, spytał czy wyjdę dzisiaj połazić na miasto . ale ja nie miałam ochoty, ogólnie nie najlepiej się czułam . zapytał, co robię, powiedziałam, że siedzę i oglądam telewizje, i że jestem w chuj głodna, ale nie chcę mi się robić sobie czegoś do jedzenia . po tym szybko zakończył rozmowę, bo podobno "mama go woła" . tak więc siedziałam sobie nadal przed telewizorem, a po jakiś 20 minutach przyszedł do mnie, do domu, z moją ulubioną pizzą .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV