głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia kocham cię . jak mnie kochasz ? jak każdą inną . spotkaliśmy się w lecie po skończeniu liceum . zabawiliśmy się w twoim Mustangu do piosenki Radiohead . i na m

ansomia

ansomia.moblo.pl
kocham cię . jak mnie kochasz ? jak każdą inną .
  kocham cię .   jak mnie kochasz ?... teksty

ansomia dodano: 12 października 2012

- kocham cię . - jak mnie kochasz ? - jak każdą inną .

spotkaliśmy się w lecie  po... teksty

ansomia dodano: 12 października 2012

spotkaliśmy się w lecie, po skończeniu liceum . zabawiliśmy się w twoim Mustangu, do piosenki Radiohead . i na moje osiemnaste urodziny zrobiliśmy sobie pasujące do siebie tatuaże . kradliśmy alkohol twoich rodziców i wspinaliśmy się z nim na dach, by rozmawiać o przyszłości, jakbyśmy mieli o tym jakieś pojęcie . nigdy nie planowałam, że pewnego dnia cię stracę . w innym życiu byłabym twoją dziewczyną . mielibyśmy swoje sekrety, bylibyśmy my przeciwko światu . w innym życiu sprawiłabym, byś został, więc nie muszę mówić, że jesteś tym, który odszedł .

i tak w chuj wspaniale było zasnąć... teksty

ansomia dodano: 12 października 2012

i tak w chuj wspaniale było zasnąć przy tobie, podczas oglądania telewizji, obudzić się i zobaczyć, że jesteś przy mnie, znowu .

i dzisiaj wcale o tobie nie... teksty

ansomia dodano: 11 października 2012

i dzisiaj wcale o tobie nie myślałam, z wyjątkiem, kiedy szłam do miasta, to mi się zdarzyło, będąc w sklepie również, a także, kiedy jadłam śniadanie i sprzątałam w pokoju . i jeszcze kiedy grałam w gta, oraz kiedy dostałam od ciebie smsa, potem już tylko raz, kiedy oglądałam tv to mi się o tobie przypomniało . a potem już wcale, ale znów jest wyjątek, bo myślę o tobie nawet teraz .

biegłam przez ciemny las  a obok... teksty

ansomia dodano: 11 października 2012

biegłam przez ciemny las, a obok mnie ty . tak cholernie się bałam, ale wiedziałam, że muszę biec dalej, nie mogę stanąć w miejscu . trzymałeś moją dłoń . w oddali zobaczyłam światło, biegłam dalej . spostrzegłam się, że puszczasz moją dłoń, zostajesz w tyle, a ja biegnę . za chwilę już ciebie obok mnie nie było . biegłam sama przez ten las . nie wiedziałam, co się z tobą stało . płakałam, odwracając się co chwilę, ale ciebie nie było widać, zniknąłeś gdzieś . chwilę potem zbudziłam się, zobaczyłam, że jestem w swoim pokoju, i łzy same napływały mi do oczu . tak bardzo się bałam, bałam, że po raz kolejny cię straciłam, na zawsze . na szczęście to był tylko koszmar .

i wiedz  że jeśli ona pokocha cię... teksty

ansomia dodano: 11 października 2012

i wiedz, że jeśli ona pokocha cię bardziej niż ja, to będzie znaczyło, że nie kocha cię wcale .

kiedy cię poznałam nie chciałam... teksty

ansomia dodano: 11 października 2012

kiedy cię poznałam nie chciałam jeść . codziennie nieprzespana noc, a w szkole przysypianie na ławkach . nie wiedząc czemu sprawdzając plan lekcji, wiszący na szkolnym holu, patrzyłam również na twój, aby sprawdzić, czy przypadkiem dzisiaj nie masz tyle lekcji, co ja . widząc komunikat w telefonie "1 nowa wiadomość" myślałam od razu o tobie . chodziłam na melanże, ale tylko te, na których ty miałeś być . choć nigdy nie gadaliśmy na gadu, to miałam cię zapisanego . logując się na naszą klasę, czy facebooka pierwszy profil, na który wchodziłam to twój . cały mój świat zwariował . pierwszy raz na twój widok, albo gdy rozmawiałam z tobą, miałam motylki w brzuchu . czułam to znane "coś" w gardle i nie mogłam wypowiedzieć ani słowa patrząc na ciebie . kompletnie nie wiedziałam, co się ze mną dzieję. teraz wiem - zakochałam się .

graliśmy w pewną grę . ja robiłam... teksty

ansomia dodano: 11 października 2012

graliśmy w pewną grę . ja robiłam ci na złość, a ty mi . pociągnęliśmy tak dwa miesiące . nie wytrzymałeś - przyznałeś się, że cholernie za mną tęsknisz .

potraktowałeś mnie tak  jak dzieci... teksty

ansomia dodano: 10 października 2012

potraktowałeś mnie tak, jak dzieci traktują zabawki - bawią się nimi do czasu, jak im się znudzą, to rzucają w bok, a potem szukają innej, która ich zainteresuje .

i widziałam twój opis na gadu... teksty

ansomia dodano: 10 października 2012

i widziałam twój opis na gadu, świadczący o tym, że sobie nie radzisz . nawet nie wiesz jak bardzo chciałam cię wtedy przytulić i powiedzieć "wszystko będzie dobrze", pomimo tego, jak bardzo mnie zraniłeś .

powiedziałam ci  żebyś już nie... teksty

ansomia dodano: 10 października 2012

powiedziałam ci, żebyś już nie pisał, choć tak naprawdę chciałam dostać od ciebie miliony wiadomości . powiedziałeś, że i tak do mnie napiszesz, że mogę mówić, co chcę, a ty i tak napiszesz . uwierzyłam . przesiedziałam cały wieczór i pół nocy z telefonem w ręku . nie napisałeś nic .

pierdolę wszystko . nie . pierdolę... teksty

ansomia dodano: 10 października 2012

pierdolę wszystko . nie . pierdolę ciebie i wszystko o tobie . spieprzyłeś to, rozumiesz - spieprzyłeś ! co ty sobie myślisz, że dam ci drugą szansę, zapomnę ? nie, nie . ty zapomnij o mnie . koniec z nami . - ale my przecież .. - co kurwa my ? nie ma kurwa my . pierdol się . - skończyłaś ? to, co mi dzisiaj powiedziałaś, choć wcale nie było miłe, i tak ci to wybaczę, bo cię kocham, i jak nikogo kurwa innego ! rozumiesz to ? - stałam cała rozpłakana, nie wiedziałam, co mówię, a on mnie przytulił . - brzydzę się tobą . nie przytulaj mnie, bo się zrzygam, pieprzony idioto . - kocham cię .. - nie dzwoń, nie pisz, nie rób kurwa nic . - jak wolisz - powiedział . ja odwróciłam się i odeszłam . potem jeszcze za nim tęskniłam, jak głupia . tęskniłam za jego dotykiem, za jego ustami .. a on mnie zdradził.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV