głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia wstaję . szybko coś jem myje się ubieram i maluję przy tym zastanawiam się jak najlepiej się ubrać i żeby ci się spodobało . tak bardzo lubię przyciągać twoją u

ansomia

ansomia.moblo.pl
wstaję . szybko coś jem myje się ubieram i maluję przy tym zastanawiam się jak najlepiej się ubrać i żeby ci się spodobało . tak bardzo lubię przyciągać twoją uwagę
wstaję . szybko coś jem  myje się... teksty

ansomia dodano: 7 października 2012

wstaję . szybko coś jem, myje się, ubieram i maluję, przy tym zastanawiam się, jak najlepiej się ubrać i żeby ci się spodobało . tak bardzo lubię przyciągać twoją uwagę . idąc, a prawie biegnąc, do szkoły myślę o tobie . wchodzę do klasy po 20-minutowym spóźnieniu, znowu przez ciebie . ja po prostu chcę ci się podobać .

choćbym chciała  to cię nie... teksty

ansomia dodano: 7 października 2012

choćbym chciała, to cię nie zapomnę . pierwszy melanż - z tobą . pierwszy papieros - z tobą . pierwszy pocałunek - z tobą . pierwsza ucieczka z domu - z tobą . pierwsza prawdziwa randka - z tobą . nie za dużo cię w moim życiu ?

wiem  jestem idiotką . znowu ci... teksty

ansomia dodano: 7 października 2012

wiem, jestem idiotką . znowu ci wszystko wybaczyłam . poczułam ulgę, ale i jednocześnie strach przed tym, co może się wydarzyć . znowu jest wspaniale, ciekawe, kiedy ten piękny sen się skończy .

pytasz  czy nadal cię kocham . nie... teksty

ansomia dodano: 7 października 2012

pytasz, czy nadal cię kocham . nie, nie kocham . ja tylko tęsknie za twoim dotykiem, nie śpię nocami, myśląc o tobie, płaczę w poduszkę, bo nas już nie ma - jestem ja, ty .

i te twoje nieszczere obietnice  że... teksty

ansomia dodano: 6 października 2012

i te twoje nieszczere obietnice, że nigdy się nie rozstaniemy, bo przecież ty mnie nigdy nie zostawisz i nie pozwolisz odejść .. a kurwa wyobraź sobie, że to zrobiłeś .

podbiegłam do niego i pocałowałam... teksty

ansomia dodano: 6 października 2012

podbiegłam do niego i pocałowałam go . po chwili zdałam sobie sprawę, że już nie jesteśmy razem . - przyzwyczajenie, przepraszam .. - powiedziałam odchodząc .

jeśli on leci za suką to ściągnij... teksty

ansomia dodano: 6 października 2012

jeśli on leci za suką to ściągnij mu kaganiec, odepnij smycz i puść wolno . niech ucieka, tylko później niech nie piszczy pod drzwiami .

w szkole idąc z nim za rękę... teksty

ansomia dodano: 6 października 2012

w szkole idąc z nim za rękę, czuję na sobie zazdrosny wzrok innych dziewczyn . w jego urodziny jakaś laska napisała, na drzwiach od kibla w męskim, że jest słodki i że go "lovcia" . na gadu i telefon piszą mu jakieś napalone typiary . na przerwach widzę, że tapeciary biegną za nim sznurem, podlizując się słowami "co tam u ciebie, kotku?" . dostaje zaproszenia na urodziny, od lasek, z którymi nawet nie rozmawiał . i on się kurwa dziwi, że jestem o niego cholernie zazdrosna .

być może nasze dwa rozstania  dały... teksty

ansomia dodano: 6 października 2012

być może nasze dwa rozstania, dały ci coś do zrozumienia . nie jestem z tych, która tak szybko zapomina .

kiedyś  jako mała dziewczynka... teksty

ansomia dodano: 5 października 2012

kiedyś, jako mała dziewczynka, chowałam się pod biurko, kiedy bałam się czegoś, albo po prostu było mi smutno . potrafiłam siedzieć tam godzinami, nic nie robiąc - po prostu siedzieć i myśleć . teraz właśnie chciałabym wejść pod biurko, jak dawniej . przypomnieć sobie stare czasy z dzieciństwa i skupić się na swoich myślach .

kto zrozumie taką  co wybucha mu... teksty

ansomia dodano: 5 października 2012

kto zrozumie taką, co wybucha mu śmiechem prosto w twarz, a po kilku minutach zaczyna płakać ?

i ty wiesz  że wystarczy jeden twój... teksty

ansomia dodano: 5 października 2012

i ty wiesz, że wystarczy jeden twój pocałunek, a już się na ciebie nie gniewam .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV