głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia i widziałam twój opis na gadu świadczący o tym że sobie nie radzisz . nawet nie wiesz jak bardzo chciałam cię wtedy przytulić i powiedzieć wszystko będzie dobrz

ansomia

ansomia.moblo.pl
i widziałam twój opis na gadu świadczący o tym że sobie nie radzisz . nawet nie wiesz jak bardzo chciałam cię wtedy przytulić i powiedzieć wszystko będzie dobrze
i widziałam twój opis na gadu... teksty

ansomia dodano: 10 października 2012

i widziałam twój opis na gadu, świadczący o tym, że sobie nie radzisz . nawet nie wiesz jak bardzo chciałam cię wtedy przytulić i powiedzieć "wszystko będzie dobrze", pomimo tego, jak bardzo mnie zraniłeś .

powiedziałam ci  żebyś już nie... teksty

ansomia dodano: 10 października 2012

powiedziałam ci, żebyś już nie pisał, choć tak naprawdę chciałam dostać od ciebie miliony wiadomości . powiedziałeś, że i tak do mnie napiszesz, że mogę mówić, co chcę, a ty i tak napiszesz . uwierzyłam . przesiedziałam cały wieczór i pół nocy z telefonem w ręku . nie napisałeś nic .

pierdolę wszystko . nie . pierdolę... teksty

ansomia dodano: 10 października 2012

pierdolę wszystko . nie . pierdolę ciebie i wszystko o tobie . spieprzyłeś to, rozumiesz - spieprzyłeś ! co ty sobie myślisz, że dam ci drugą szansę, zapomnę ? nie, nie . ty zapomnij o mnie . koniec z nami . - ale my przecież .. - co kurwa my ? nie ma kurwa my . pierdol się . - skończyłaś ? to, co mi dzisiaj powiedziałaś, choć wcale nie było miłe, i tak ci to wybaczę, bo cię kocham, i jak nikogo kurwa innego ! rozumiesz to ? - stałam cała rozpłakana, nie wiedziałam, co mówię, a on mnie przytulił . - brzydzę się tobą . nie przytulaj mnie, bo się zrzygam, pieprzony idioto . - kocham cię .. - nie dzwoń, nie pisz, nie rób kurwa nic . - jak wolisz - powiedział . ja odwróciłam się i odeszłam . potem jeszcze za nim tęskniłam, jak głupia . tęskniłam za jego dotykiem, za jego ustami .. a on mnie zdradził.

bo coś  co trwało 3 lata... teksty

ansomia dodano: 10 października 2012

bo coś, co trwało 3 lata, rozpierdoliłam w kilka minut .

lał deszcz  a ona bez parasolki... teksty

ansomia dodano: 9 października 2012

lał deszcz, a ona bez parasolki, przemoknięta do suchej nitki, siedziała na ławce w parku, z rękami w kieszeniach . wyglądała strasznie - makijaż spływał wraz z kroplami deszczu i łzami, po jej twarzy . a od płaczu miała spuchnięte oczy . nie czuła się dobrze . w tym momencie miała na wszystko i wszystkich wyjebane . wyciągnęła telefon i przeczytała po raz setny smsa od niego, aby upewnić się, że dobrze przeczytała . napisał: "napiszę ci coś fajnego: nie jesteś dla mnie ważna, tak naprawdę nigdy nie byłaś . byłem z tobą tylko dlatego, że chciałem mieć dziewczynę, nie lubiłem być sam . jesteś szmatą . odezwę się, jak będę miał ochotę na lizanie . nara, kochanie" . zaufała mu . kochała go całym sercem . sprawił, że zawsze uśmiechnięta dziewczyna, która dobrze się uczyła, była dobrze wychowana, alkohol piła okazyjnie, miała wielu znajomych i przyjaciół - straciła to wszystko przez niego, straciła sens życia . po kilku tygodniach trafiła na odwyk .

ona cię kochała . podobno to była... teksty

ansomia dodano: 9 października 2012

ona cię kochała . podobno to była twoja "chwilowa" miłość, ciekawe czy w ogóle coś do niej czułeś . kiedy wróciliśmy do siebie, pragnęłam zrobić jej na złość, pokazać, jaka jest głupia i uświadomić, że kochasz tylko mnie . to ta zazdrość mnie zaślepiła . nie myślałam wtedy, że przecież ona też cierpi . cierpi dokładnie tak jak ja, bo wykorzystałeś ją i w chuj zraniłeś . a ja jeszcze robiłam jej na złość, ona nawet się nie broniła - widocznie nie miała już do tego wszystkiego siły . nie walczyła, oddała mi ciebie, bo wiedziała, że się kochamy . dopiero teraz to zrozumiałam . cholerna ze mnie egoistka .

i wiedziała  że musi się... teksty

ansomia dodano: 9 października 2012

i wiedziała, że musi się podnieść . rano wstać do szkoły, napisać kartkówkę z biologii, odpowiadać z matmy . doskonale wiedziała, że jej problemy, innych gówno obchodzą .

mówiłam wszystkim  również sobie... teksty

ansomia dodano: 9 października 2012

mówiłam wszystkim, również sobie, że żałuję każdej chwili spędzonej z tobą . jednak kiedy siedziałam sama w pokoju, myśląc o tobie, stwierdziłam, że nie chcę tego żałować .

znacie to uczucie  gdy wciskacie... teksty

ansomia dodano: 9 października 2012

znacie to uczucie, gdy wciskacie prawym przyciskiem pomarańczowe słoneczko i zmieniacie status na jakikolwiek, który podłącza was do komunikatora, a potem obserwujecie z zapartym tchem jak pojawia się kilka chmurek szukając w popłochu tego ukochanego przez wasze serce imienia ? a gdy raz na jakiś czas je dostrzegacie, z drżącymi palcami otwieracie to okienko jako pierwsze, czytacie zachłannie wiadomość kilka razy, a potem ignorując całą resztę analizujecie każdą kropkę, minkę i szukacie drugiego dna ? a potem kolejne kilka minut zastanawiacie się, czy odpisać, czy może to wiadomość na "nieodpisanie" ? znacie ? to nie miłość . to obsesja .

była egoistką . a on ? ten chłopak... teksty

ansomia dodano: 8 października 2012

była egoistką . a on ? ten chłopak ją odmienił . sprawił, że był ktoś ważniejszy od niej samej - właśnie on, ten jedyny, którego pokochała .

obiecałam sobie  że od jutra:... teksty

ansomia dodano: 8 października 2012

obiecałam sobie, że od jutra: usuwam twój numer gadu, nie wchodzę na twojego facebooka, nie oglądam naszych wspólnych zdjęć, nie rozmawiam o tobie z przyjaciółmi, wyrzucam wszystkie prezenty od ciebie, kasuje z głowy wspomnienia, nie patrzę na ciebie w szkole, przestaję cię kochać . jutro - ten dzień dla mnie chyba nigdy nie nadejdzie .

szukam cię na szkolnych przerwach... teksty

ansomia dodano: 8 października 2012

szukam cię na szkolnych przerwach pośród tłumu, chodzę w twoje ulubione miejsca, wciąż mam nadzieję, że tam będziesz i nie mogę się przyzwyczaić, że przecież ciebie już nie ma .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV