głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia choć nie miałam do tej pory łatwo w życiu to wciąż mam nadzieję że coś się zmieni pewnego dnia dostanę wszystko czego mi potrzeba i już nigdy nie powiem że czeg

ansomia

ansomia.moblo.pl
choć nie miałam do tej pory łatwo w życiu to wciąż mam nadzieję że coś się zmieni pewnego dnia dostanę wszystko czego mi potrzeba i już nigdy nie powiem że czegoś mi
choć nie miałam do tej pory łatwo... teksty

ansomia dodano: 21 września 2012

choć nie miałam do tej pory łatwo w życiu, to wciąż mam nadzieję, że coś się zmieni, pewnego dnia dostanę wszystko, czego mi potrzeba i już nigdy nie powiem, że czegoś mi brak . chcę kiedyś z czystym sumieniem wykrzyknąć "jestem szczęśliwa!" .

a miłość ? hm  miłość to magia . teksty

ansomia dodano: 21 września 2012

a miłość ? hm, miłość to magia .

brakuje mi twojego uśmiechu i tych... teksty

ansomia dodano: 20 września 2012

brakuje mi twojego uśmiechu i tych twoich dołeczków . tego twojego śmiechu, którego nienawidzisz i uważasz, że jest okropny, choć ja go uwielbiam . twoich dłoni . twoich ust .. i kurwa, całego ciebie mi cholernie brakuje .

nie  to nie twoja wina . jesteś taki... teksty

ansomia dodano: 20 września 2012

nie, to nie twoja wina . jesteś taki, jaki byłeś . to ja się jakoś zmieniłam . mam inne zainteresowania, inne wymagania, inny światopogląd .

nauczyłeś mnie mówić  przepraszam... teksty

ansomia dodano: 20 września 2012

nauczyłeś mnie mówić "przepraszam", czego nigdy wcześniej nie robiłam .

podziwiam cię chyba za wszystko  ale... teksty

ansomia dodano: 20 września 2012

podziwiam cię chyba za wszystko, ale najbardziej za to, że ze mną wytrzymujesz .

i wiem  że źle zrobię  ale jeśli... teksty

ansomia dodano: 20 września 2012

i wiem, że źle zrobię, ale jeśli będziesz chciał wrócić - pozwolę ci .

siedziałam na parapecie  patrząc na... teksty

ansomia dodano: 19 września 2012

siedziałam na parapecie, patrząc na jadące samochody . wypalałam któregoś z kolei papierosa i zastanawiałam się, co dalej z nami będzie .

zostańmy przyjaciółmi  tak będzie... teksty

ansomia dodano: 19 września 2012

zostańmy przyjaciółmi, tak będzie lepiej - powiedział, po czym złapał mnie za rękę - nie chcę tracić z tobą kontaktu, uwierz, tak będzie lepiej . - tak, bo ty kurwa jesteś mistrzem, co nie ? spierdalasz wszystko, nigdy nic nie robisz dobrze, użalasz się nad sobą i śmiesz mówić, że przyjaźń będzie lepsza ? chyba sobie ze mnie żartujesz . nic kurwa nie wiesz, nic ! - po wypowiedzeniu tych słów, popatrzyłam mu prosto w oczy . dostrzegłam w nich ogromny żal, smutek . wybuchnęłam płaczem i pobiegłam stamtąd . od tamtej pory już nigdy nie rozmawialiśmy, mijaliśmy się bez słowa . tak bardzo żałowałam swoich słów . chciałam, żeby był tym pieprzonym przyjacielem . chciałam, żeby po prostu KIMŚ dla mnie był, tylko nie nikim .

i wtedy niczego nie brakowało mi tak... teksty

ansomia dodano: 19 września 2012

i wtedy niczego nie brakowało mi tak, jak naszych wspólnych rozmów . chciałam, żebyś mnie przytulił i powiedział te swoje "będzie okej", choć wiedziałeś, że nie będzie, to zawsze mi tak wmawiałeś . uwielbiałam to twoje zajebiste poczucie humoru . przy tobie zapominałam o problemach, fałszywych ludziach, szkole .. potrzebowałam cię . kiedyś byłeś na każde moje zawołanie, teraz to zlewasz . szkoda, że nie potrafię cofnąć czasu, wypowiedzianych słów . chcę, żeby było inaczej, ale wiem, że nie będzie . nie znajdę drugiego ciebie, kurwa, kocham cię .

wstałam po 12 . dom był już pusty... teksty

ansomia dodano: 19 września 2012

wstałam po 12 . dom był już pusty . mama w pracy, siostra w szkole . zrobiłam sobie wolne, bo nie dałabym rady po tym wszystkim spojrzeć na ciebie w szkole . poszłam do łazienki, oblałam twarz zimną wodą . - kurwa. co dalej ? - powiedziałam patrząc w lusterko . usiadłam na kanapie w salonie . była taka cisza, że słyszałam tykanie zegara, który był w drugim pokoju . nie potrafiłam sobie wyobrazić jak to będzie bez ciebie . jak będę chodziła tam, gdzie chodziliśmy razem ? jak mam teraz o tobie zapomnieć ? jak poradzę sobie bez ciebie ? nie chciałam o tym myśleć, ale nie potrafiłam nad tym zapanować . pomimo tych pytań, w głowie miałam wciąż twoje słowa . nie dawały mi one nawet na chwilę spokoju . nie wiedziałam, czy bardziej cię nienawidzę, czy bardziej kocham . czułam to i to jednocześnie .

nic już nigdy się nie powtórzy .... teksty

ansomia dodano: 19 września 2012

nic już nigdy się nie powtórzy . nie pocałujesz mnie tak samo, jak pierwszym razem . nie dotkniesz mnie, jak wcześniej . już nigdy nie wypowiesz "kocham cię", w taki sam sposób, jak wtedy . ale chyba pomimo tego chcę, żebyśmy razem byli . po prostu, żebyś przy mnie był, a kiedy trzeba mocno przytulił i pocieszył .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV