głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia i jeśli kiedyś cię spotkam kiedy już nic nie będę do ciebie czuła oprócz obrzydzenia i nienawiści zdobędę się na odwagę i wygarnę ci to wszystko . opowiem ci co

ansomia

ansomia.moblo.pl
i jeśli kiedyś cię spotkam kiedy już nic nie będę do ciebie czuła oprócz obrzydzenia i nienawiści zdobędę się na odwagę i wygarnę ci to wszystko . opowiem ci co cz
i jeśli kiedyś cię spotkam  kiedy... teksty

ansomia dodano: 3 października 2012

i jeśli kiedyś cię spotkam, kiedy już nic nie będę do ciebie czuła, oprócz obrzydzenia i nienawiści, zdobędę się na odwagę i wygarnę ci to wszystko . opowiem ci, co czułam, kiedy mnie zostawiłeś i opowiem ci, jak mocno było mi ciebie brak .

jeszcze wczoraj czułam cię w... teksty

ansomia dodano: 3 października 2012

jeszcze wczoraj czułam cię w kroplach deszczu, w cieple ust . dziś samotnych godzin dźwięk przyspiesza tętno .

a on wziął do ręki marker i... teksty

ansomia dodano: 3 października 2012

a on wziął do ręki marker i narysował jej na policzku serce . może i nie było zbyt ładne, ale dla niej to serce było najpiękniejszym sercem pod słońcem .

i jeśli chcesz  to przyjdź i... teksty

ansomia dodano: 30 września 2012

i jeśli chcesz, to przyjdź i zabierz wszystkie swoje rzeczy . pozrywaj ze ścian nasze wspólne zdjęcia . weź sobie wszystkie prezenty od ciebie i wsadź je sobie głęboko . ale pamiętaj, wspomnień i uczuć nigdy mi nie zabierzesz .

a jeśli odejdziesz  kolejny raz  nie... teksty

ansomia dodano: 30 września 2012

a jeśli odejdziesz, kolejny raz, nie dam ci następnej szansy . jedyne, co ci wtedy powiem to słodkie "spierdalaj" .

jeśli zdradził raz  zdradzi drugi .... teksty

ansomia dodano: 30 września 2012

jeśli zdradził raz, zdradzi drugi . nie warto mu wierzyć .

on nigdy nie doceniał tego  że ją... teksty

ansomia dodano: 30 września 2012

on nigdy nie doceniał tego, że ją ma . nigdy nie mówił jej, że ją kocha . cieszył się, kiedy cierpiała . lubił robić jej na złość . a ona i tak z nim była, choć ogromnie ją to bolało, to nie dawała po sobie tego poznać . a codziennie rano budziła się, przy mokrej od płaczu poduszce . i cieszyła się, że w ogóle ma możliwość by z nim być, i że on czasami też ją pocałuje .

jeśli ją zrozumiesz  to zrozumiesz... teksty

ansomia dodano: 30 września 2012

jeśli ją zrozumiesz, to zrozumiesz, co to miłość .

nie rozumiesz mnie  bo nie wiesz... teksty

ansomia dodano: 29 września 2012

nie rozumiesz mnie, bo nie wiesz jakie to uczucie, kiedy widzisz, że najbliższa osoba nie radzi sobie w życiu . niszczy samą siebie, a chce ci jak najlepiej i wszystkim dookoła . mogłaby nawet oddać za mnie życie . życie bliskiej jej osoby dobiega końca, a ona jest na skraju wytrzymałości . widzę to wszystko i choć się staram, to nie jestem w stanie jej pomóc . w szkole codziennie dostaję jedynki, wątpię, żebym zdała . nie mogę się skupić na nauce myśląc o otaczających mnie ludziach i ich problemach . przyjaciele wciąż zawodzą, a ja czuję, że tracę wszystko, co dotychczas miałam . moja najlepsza przyjaciółka, to butelka . nie chcę się staczać, nie chcę zniszczyć sobie życia, ale nie potrafię tego ogarnąć . kurwa, chcę mieć wyjebane na wszystko, a wtedy byłabym najszczęśliwsza .

mój były chyba jednak nie jest mi... teksty

ansomia dodano: 29 września 2012

mój były chyba jednak nie jest mi tak do końca obojętny . codziennie bierze więcej, widzę jak się stacza i jak niszczy sobie życie, nie potrafię mu pomóc - on mnie nie chce słuchać . za dużo stracił, by chciał to rzucić . uważa, że narkotyki dają mu szczęście . nic nie jest sprawiedliwe .

podobno  podobałam  mu się i... teksty

ansomia dodano: 29 września 2012

podobno "podobałam" mu się i podobno się we mnie podkochiwał . wydawało mi się, że jest mi obojętny . ale kiedy moja znajoma powiedziała "chyba się za niego wezmę", obudziła się we mnie zazdrość i jednocześnie ogromna potrzeba bycia z nim . mówił, co innego, choć to ją wybrał . straciłam go, na zawsze i dopiero zrozumiałam, jakim był wspaniałym facetem .

mieliśmy połączono lekcje z innymi... teksty

ansomia dodano: 29 września 2012

mieliśmy połączono lekcje z innymi klasami . była również jego klasa . siedzieliśmy w ławkach, był niesamowity hałas i szum, jak zwykle na polskim . nagle dostałam karteczkę. otworzyłam ją, a tam "kocham cię :*", popatrzyłam od razu na niego, a on uśmiechnąłeś się do mnie czule . odwzajemniłam uśmiech, a wspaniały humor, którego nikt i nic nie było w stanie zepsuć, miałam aż do końca dnia .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV