głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia ona cię kochała . podobno to była twoja chwilowa miłość ciekawe czy w ogóle coś do niej czułeś . kiedy wróciliśmy do siebie pragnęłam zrobić jej na złość pokaza

ansomia

ansomia.moblo.pl
ona cię kochała . podobno to była twoja chwilowa miłość ciekawe czy w ogóle coś do niej czułeś . kiedy wróciliśmy do siebie pragnęłam zrobić jej na złość pokazać j
ona cię kochała . podobno to była... teksty

ansomia dodano: 9 października 2012

ona cię kochała . podobno to była twoja "chwilowa" miłość, ciekawe czy w ogóle coś do niej czułeś . kiedy wróciliśmy do siebie, pragnęłam zrobić jej na złość, pokazać, jaka jest głupia i uświadomić, że kochasz tylko mnie . to ta zazdrość mnie zaślepiła . nie myślałam wtedy, że przecież ona też cierpi . cierpi dokładnie tak jak ja, bo wykorzystałeś ją i w chuj zraniłeś . a ja jeszcze robiłam jej na złość, ona nawet się nie broniła - widocznie nie miała już do tego wszystkiego siły . nie walczyła, oddała mi ciebie, bo wiedziała, że się kochamy . dopiero teraz to zrozumiałam . cholerna ze mnie egoistka .

i wiedziała  że musi się... teksty

ansomia dodano: 9 października 2012

i wiedziała, że musi się podnieść . rano wstać do szkoły, napisać kartkówkę z biologii, odpowiadać z matmy . doskonale wiedziała, że jej problemy, innych gówno obchodzą .

mówiłam wszystkim  również sobie... teksty

ansomia dodano: 9 października 2012

mówiłam wszystkim, również sobie, że żałuję każdej chwili spędzonej z tobą . jednak kiedy siedziałam sama w pokoju, myśląc o tobie, stwierdziłam, że nie chcę tego żałować .

znacie to uczucie  gdy wciskacie... teksty

ansomia dodano: 9 października 2012

znacie to uczucie, gdy wciskacie prawym przyciskiem pomarańczowe słoneczko i zmieniacie status na jakikolwiek, który podłącza was do komunikatora, a potem obserwujecie z zapartym tchem jak pojawia się kilka chmurek szukając w popłochu tego ukochanego przez wasze serce imienia ? a gdy raz na jakiś czas je dostrzegacie, z drżącymi palcami otwieracie to okienko jako pierwsze, czytacie zachłannie wiadomość kilka razy, a potem ignorując całą resztę analizujecie każdą kropkę, minkę i szukacie drugiego dna ? a potem kolejne kilka minut zastanawiacie się, czy odpisać, czy może to wiadomość na "nieodpisanie" ? znacie ? to nie miłość . to obsesja .

była egoistką . a on ? ten chłopak... teksty

ansomia dodano: 8 października 2012

była egoistką . a on ? ten chłopak ją odmienił . sprawił, że był ktoś ważniejszy od niej samej - właśnie on, ten jedyny, którego pokochała .

obiecałam sobie  że od jutra:... teksty

ansomia dodano: 8 października 2012

obiecałam sobie, że od jutra: usuwam twój numer gadu, nie wchodzę na twojego facebooka, nie oglądam naszych wspólnych zdjęć, nie rozmawiam o tobie z przyjaciółmi, wyrzucam wszystkie prezenty od ciebie, kasuje z głowy wspomnienia, nie patrzę na ciebie w szkole, przestaję cię kochać . jutro - ten dzień dla mnie chyba nigdy nie nadejdzie .

szukam cię na szkolnych przerwach... teksty

ansomia dodano: 8 października 2012

szukam cię na szkolnych przerwach pośród tłumu, chodzę w twoje ulubione miejsca, wciąż mam nadzieję, że tam będziesz i nie mogę się przyzwyczaić, że przecież ciebie już nie ma .

słyszę każdy twój oddech  szept... teksty

ansomia dodano: 8 października 2012

słyszę każdy twój oddech, szept, bicie serca, krok . potrafiłabym nawet odróżnić twój głos spośród miliona innych . i nadal uważasz, że jesteś mi całkiem obojętny ?

  wiesz co ?   podeszła do niego z... teksty

ansomia dodano: 8 października 2012

- wiesz co ? - podeszła do niego z uśmiechem . - tak ? - on również się do niej uśmiechnął . pocałowała go ostatni raz w usta i powiedziała: - pierdol się .

i to cholernie boli  kiedy rani cię... teksty

ansomia dodano: 7 października 2012

i to cholernie boli, kiedy rani cię chłopak, a ty nie masz komu o tym powiedzieć . nie masz kogoś, kto mógłby ci doradzić, pocieszyć. nie masz kogoś, kto przesiedziałby całą noc płacząc z tobą, aby było ci raźniej, choć zupełnie o to nie prosiłaś .

wstaję . szybko coś jem  myje się... teksty

ansomia dodano: 7 października 2012

wstaję . szybko coś jem, myje się, ubieram i maluję, przy tym zastanawiam się, jak najlepiej się ubrać i żeby ci się spodobało . tak bardzo lubię przyciągać twoją uwagę . idąc, a prawie biegnąc, do szkoły myślę o tobie . wchodzę do klasy po 20-minutowym spóźnieniu, znowu przez ciebie . ja po prostu chcę ci się podobać .

choćbym chciała  to cię nie... teksty

ansomia dodano: 7 października 2012

choćbym chciała, to cię nie zapomnę . pierwszy melanż - z tobą . pierwszy papieros - z tobą . pierwszy pocałunek - z tobą . pierwsza ucieczka z domu - z tobą . pierwsza prawdziwa randka - z tobą . nie za dużo cię w moim życiu ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV