głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia gadałeś z moim kuzynem na gadu. to było zaraz po zerwaniu . ja byłam przy tej rozmowie . napisałeś mu że żałujesz tych słów które wypowiedziałeś w moim kierunku

ansomia

ansomia.moblo.pl
gadałeś z moim kuzynem na gadu. to było zaraz po zerwaniu . ja byłam przy tej rozmowie . napisałeś mu że żałujesz tych słów które wypowiedziałeś w moim kierunku i że
gadałeś z moim kuzynem na gadu. to... teksty

ansomia dodano: 19 października 2012

gadałeś z moim kuzynem na gadu. to było zaraz po zerwaniu . ja byłam przy tej rozmowie . napisałeś mu, że żałujesz tych słów, które wypowiedziałeś w moim kierunku i że wcale tak nie myślisz . potem napisałeś, że pisał to twój młodszy brat . a dobrze wiem, że w tym czasie był na wycieczce szkolnej . zachowujesz się jak jebany dzieciak, który wstydzi się swoich uczuć .

i szła tak cała mokra . czuła się... teksty

ansomia dodano: 19 października 2012

i szła tak cała mokra . czuła się tak beznadziejnie . nigdy nie doznała takiego uczucia . szła przez park, nigdzie nie było ludzi, a ona mijając ławkę, na której pierwszy raz z nim się całowała, zwyczajnie się rozpłakała . udawała twardą, ale bardzo jej go brakowało . nie wiedziała czemu była taka naiwna, czemu nie słuchała znajomych . mogła mieć każdego, a wybrała tego idiotę . przypominała sobie te wszystkie chamskie rzeczy, które jej robił . myślała: "ale jestem głupia, naiwna, pojebana" .

przytuliłeś mnie  kiedy było mi... teksty

ansomia dodano: 19 października 2012

przytuliłeś mnie, kiedy było mi bardzo zimno . poczułam twoje obejmujące mnie ręce i poczułam, że mam przy sobie ciebie, jakoś dziwnie nagle zrobiło mi się ciepło . to jakaś magia .

nienawidzę cię za cudowne  opalone... teksty

ansomia dodano: 19 października 2012

nienawidzę cię za cudowne, opalone ciało . za twoje mięśnie . za twoje słodkie przegryzanie wargi . za dłuższe włosy z grzywką zaczesaną na czoło . za piękne brązowe oczy .. za to, że jesteś taki IDEALNY debilu .

jeśli powiesz  że mnie kochasz  a... teksty

ansomia dodano: 18 października 2012

jeśli powiesz, że mnie kochasz, a wiem, że tak, wybaczę ci wszystko, dam drugą szansę . zobaczysz, będzie cudownie .

i odszedłeś  a ja nie potrafię... teksty

ansomia dodano: 18 października 2012

i odszedłeś, a ja nie potrafię sprawić, byś wrócił .

i wiesz dlaczego winie siebie ?... teksty

ansomia dodano: 18 października 2012

i wiesz dlaczego winie siebie ? dlatego, że nie powinnam być taka naiwna . być może wyobraziłam sobie coś, czego tak naprawdę nie było . stworzyłam coś na siłę, stworzyłam nasz związek na siłę . i nie znajduje w tym wszystkim nawet odrobinki twej winy .

już nigdy nie zobaczysz  jak przez... teksty

ansomia dodano: 18 października 2012

już nigdy nie zobaczysz, jak przez ciebie płaczę . przyrzekłam to sobie i słowa dotrzymam .

siedziałam na parapecie  cała... teksty

ansomia dodano: 18 października 2012

siedziałam na parapecie, cała zapłakana, patrząc jak odchodzisz . jak odchodzisz już na zawsze . nic nie zrobiłam . czułam się taka bezradna .

jeszcze w tamtym roku  kiedy... teksty

ansomia dodano: 17 października 2012

jeszcze w tamtym roku, kiedy siedziałam w szkole na ławce podczas przerwy, przybiegałeś do mnie i mówiłeś: "skarbie, daj mi przepisać z matmy", ja na to: "za buziaka" . i dostawałam go od razu . teraz już nie chcesz ode mnie prac domowych, nie chcesz już, żebym pisała ci wypracowania, teraz to wszystko robi ONA, ta idiotka .

kiedy powiedziałeś  że z nami... teksty

ansomia dodano: 17 października 2012

kiedy powiedziałeś, że z nami koniec, wiedziałam, że znajdziesz sobie inną . bo kim byłbyś przed kolegami, jeśli powiedziałbyś, że nie chcesz nowej laski ? i znalazłeś. z początku nie zwracałam uwagi na jej wygląd, ale potem zobaczyłam, że ta dziewczyna jest jakoś dziwnie podobna do mnie . nie nosi sukienek, butów na obcasie, jest szatynką, ciągle się uśmiecha i nawet ma na imię tak samo jak ja .

wiesz jaka jest różnica między... teksty

ansomia dodano: 17 października 2012

wiesz jaka jest różnica między mną a nią ? kiedy w szkole złapie ją ktoś za tyłek, to ona śmieję się, mówiąc niewinnie "przestań", ja natomiast na klepanie i łapanie za tyłek reaguje troszkę inaczej . przywalam w mordę debilowi, bez dłuższego zastanowienia . kiedy ktoś patrzy jej się na biust nic nie mówi, jeszcze bardziej wypina cycki . a ja na to tak: "a wpierdol byś nie chciał?!" . ale ty wolisz ją, skoro tak wybrałeś, trudno .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV