głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia i to dziwne że ten chłopak i ona kiedy w wakacje spotykali się niemalże codziennie przytulali wzajemnie poprawiali sobie humor całowali się teraz mijają w szkol

ansomia

ansomia.moblo.pl
i to dziwne że ten chłopak i ona kiedy w wakacje spotykali się niemalże codziennie przytulali wzajemnie poprawiali sobie humor całowali się teraz mijają w szkole
i to dziwne  że ten chłopak i ona... teksty

ansomia dodano: 24 października 2012

i to dziwne, że ten chłopak i ona, kiedy w wakacje spotykali się niemalże codziennie, przytulali, wzajemnie poprawiali sobie humor, całowali się, teraz mijają w szkole bez słowa .

czasami chciałabym  żeby to się... teksty

ansomia dodano: 24 października 2012

czasami chciałabym, żeby to się nie wydarzyło . żebym tamtego dnia nie wyszła z kumplami na dwór, żebym nie poznała ciebie . i żałuję, że cię poznałam . bo myślę, wiem na pewno, że teraz nie byłabym samotną dziewczyną ze złamanym sercem .

dokonam porównania  aby ci to lepiej... teksty

ansomia dodano: 24 października 2012

dokonam porównania, aby ci to lepiej wytłumaczyć . chłopcze, pomyśl, każde twoje kłamstwo i zdrada bolą mnie, tak jakby ktoś strzelił mi kulą prosto w serce . to pomyśl, jak to jest, kiedy kłamiesz mnie codziennie, a zdradzasz raz w tygodniu . cud, że jeszcze żyję, prawda ?

zapytałeś mnie  czy tęskniłam . a... teksty

ansomia dodano: 24 października 2012

zapytałeś mnie, czy tęskniłam . a więc jeśli tęsknotą można nazwać niespanie po nocach, ciągłe myślenie o tobie i ogromną chęć przytulenia się do ciebie, to tak, tęskniłam .

ciekawe czy jest osoba na ziemi... teksty

ansomia dodano: 22 października 2012

ciekawe czy jest osoba na ziemi, która byłaby w stanie wytłumaczyć mi, dlaczego wszyscy faceci, których spotykam najpierw wydają się fajni, a potem okazują kompletnymi idiotami ?

i boje się znów pokochać  bo skąd... teksty

ansomia dodano: 22 października 2012

i boje się znów pokochać, bo skąd mam wiedzieć, że znów się nie zawiodę ?

i choć niełatwo mi o tym mówić... teksty

ansomia dodano: 22 października 2012

i choć niełatwo mi o tym mówić, to pomimo wszystkich twoich kłamstw, pomimo wszystkich twoich zdrad, nadal cię tak cholernie kocham . i powiem ci, że chujowo mi z tym .

mówiłeś mi  że nie jesteś taki... teksty

ansomia dodano: 22 października 2012

mówiłeś mi, że nie jesteś taki jak inni . obiecywałeś, że nigdy mnie nie zostawisz, że nasza miłość jest tak wielka, że przezwycięży wszystko . a ja głupia ci wierzyłam . okazało się, że jesteś taki jak inni i niczym się pnie różnisz, a żadna z twoich obietnic nie została spełniona .

wiesz jak próbowałam zapomnieć ?... teksty

ansomia dodano: 22 października 2012

wiesz jak próbowałam zapomnieć ? spotykałam się z innymi . każdy związek nie przetrwał nawet miesiąca . nie potrafiłam . dotykając jego dłoni, czułam, że to nie twoja . całując się z nim, nie czułam smaku twoich ust . patrząc na niego, nie widziałam twoich pięknych oczu . spotykając się z nim, myślałam wciąż o tobie . nie słuchałam nawet, co do mnie mówi . żaden z nich nie był taki, jak ty . każdy był inny . robiłam to wszystko, żeby zapomnieć, a pamiętałam jeszcze bardziej .

jestem sama . być może to wina tego... teksty

ansomia dodano: 20 października 2012

jestem sama . być może to wina tego, że nie pozwalam się nikomu do mnie zbliżyć . za każdym razem, kiedy spotykam nowego faceta, wewnętrzny głos mówi mi "nie, on może cię zranić" . i odpycham go od siebie .

nie chcę udawać  że nic do ciebie... teksty

ansomia dodano: 20 października 2012

nie chcę udawać, że nic do ciebie nie czuję, ale muszę, nie mam innego wyjścia .

  za mało śpisz .   wiem  ale nie... teksty

ansomia dodano: 20 października 2012

- za mało śpisz . - wiem, ale nie chcę spać . - dlaczego ? - bo za każdym razem, kiedy zasnę, on mi się śni . w tym śnie jesteśmy razem i jesteśmy szczęśliwi . jest wspaniale . - skoro jest wspaniałe to dlaczego nie chcesz śnić ? - bo nie chcę budzić się i znów mówić "to był tylko sen" .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV