głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia uszkodził jakąś cząstkę mnie . tą której żaden z lekarzy nie podjąłby się leczenia . do twarzy mi było w smutku . zaprzyjaźniłam się z nim nawet . tęsknotą takż

ansomia

ansomia.moblo.pl
uszkodził jakąś cząstkę mnie . tą której żaden z lekarzy nie podjąłby się leczenia .
uszkodził jakąś cząstkę mnie .... teksty

ansomia dodano: 30 marca 2013

uszkodził jakąś cząstkę mnie . tą, której żaden z lekarzy nie podjąłby się leczenia .

do twarzy mi było w smutku .... teksty

ansomia dodano: 30 marca 2013

do twarzy mi było w smutku . zaprzyjaźniłam się z nim nawet . tęsknotą także . wiedziałam teraz, że tęsknota to nie tylko przebieranie ziarenek maku . nie tylko nadsłuchiwanie jego kroków za drzwiami . bo "tęsknić" i "czekać" to prawie to samo . pod warunkiem, że czekając się tęskni, a tęskniąc czeka . z tęsknoty można przestać jeść . można też umyć podłogę w całym domu szczoteczką do zębów . można wytapetować mieszkanie . umrzeć można ..

pytam Boga czy rozda lepsze karty  bo... teksty

ansomia dodano: 30 marca 2013

pytam Boga czy rozda lepsze karty, bo kurwa mam wrażenie, że to jakieś żarty .

są uczucia nie do opisania . nie do... teksty

ansomia dodano: 29 marca 2013

są uczucia nie do opisania . nie do opowiedzenia . uczucia, których nikt z nas nie zdoła opisać słowami . możemy mówić o miłości . pisać o jej skutkach ubocznych i odczuciach podczas jej przeżywania . możemy opowiadać o tym jak zachowuje się nasze ciało . jak wariuje podświadomość . jednak, żeby się przekonać, że każde z tych słów jest prawdą, żeby zwyczajnie to wszystko zrozumieć, trzeba przeżyć miłość na własnej skórze .

nigdy się nie spodziewałam  że to... teksty

ansomia dodano: 29 marca 2013

nigdy się nie spodziewałam, że to w nim znajdę wszystko to czego tak bardzo pragnę . że to dzięki niemu, za jednym razem spełnię każde z moich marzeń . okazał się moją złotą rybką . oazą do spełniania życzeń . nieskazitelną fontanną do której po wrzuceniu monety, mogłaś liczyć na spełnienie . spadającą gwiazdą na rozgwieżdżonym niebie .

i jak ostatnia frustratka próbuję... teksty

ansomia dodano: 29 marca 2013

i jak ostatnia frustratka próbuję wciąż na nowo i na nowo . nie potrafię pozbyć się nadziei, że za setnym razem może mi się udać . to tak jak z piciem zimnego kakao . pijesz i pijesz z nadzieją, że za którymś z kolei razem poparzysz swoje spierzchnięte usta . niewykonalne . ale nadzieja bierze górę .

buduje domek z kart  z uczuć jakimi... teksty

ansomia dodano: 29 marca 2013

buduje domek z kart, z uczuć jakimi mnie darzysz co dnia . buduje cały świat z uśmiechów i myśli, których tak bardzo mi brak . wystarczyło jedno słowo i to wszystko zniknęło od tak, może ty nie byłeś sobą, wiec dlaczego nie jest ci żal .

lubię ten stan  gdy jesteś obok i... teksty

ansomia dodano: 29 marca 2013

lubię ten stan, gdy jesteś obok i bezczelnie się uśmiechasz .

to jest jak sen z którego budzisz... teksty

ansomia dodano: 28 marca 2013

to jest jak sen z którego budzisz się zła, bo chciałabyś żeby trwał . to jest pierwszy raz kiedy przeklinam miłość taką jak ta . przecież miało być inaczej i modliłam się o to nie raz . może kiedyś ci wybaczę, wszystkie rany zagoi czas .

ty masz pełno lasek  tak z 10GB... teksty

ansomia dodano: 28 marca 2013

ty masz pełno lasek, tak z 10GB, imię każdej dupy kończy się na jpg .

  wali się .   ściana ? budynek ?... teksty

ansomia dodano: 28 marca 2013

- wali się . - ściana ? budynek ? szkoła ? - moje życie, wali się .

minął rok . nauczyłam się... teksty

ansomia dodano: 28 marca 2013

minął rok . nauczyłam się spokojnie oddychać, wcześniej zasypiać, normalnie funkcjonować . nie wchodzę przez drzwi, które przede mną otwierałeś . nie siadam na ławkach, na których ze mną siedziałeś . nie piszę smsów takich, jakie pisałam do ciebie. nie dostaję smsów, które uszczęśliwiły by mnie tak, jak te od ciebie . nie chodzę drogami, którymi chodziłam z tobą . nie mówię do nikogo, tak jak mówiłam do ciebie . nie przytulam nikogo tak, jak przytulałam ciebie . nie tęsknię za nikim tak, jak tęsknie za tobą . nie kocham nikogo tak bardzo, jak ciebie .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV