głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia co ona ma czego ja nie mam ? mnie . jestem księżniczką z bajki której nie opowiada się dzieciom na dobranoc . gadamy ze sobą całe popołudnie wieczór . leżąc z

ansomia

ansomia.moblo.pl
co ona ma czego ja nie mam ? mnie .
 co ona ma czego ja nie mam ?  mnie . teksty

ansomia dodano: 17 kwietnia 2013

- co ona ma czego ja nie mam ? - mnie .

jestem księżniczką z bajki... teksty

ansomia dodano: 17 kwietnia 2013

jestem księżniczką z bajki, której nie opowiada się dzieciom na dobranoc .

gadamy ze sobą całe popołudnie... teksty

ansomia dodano: 17 kwietnia 2013

gadamy ze sobą całe popołudnie, wieczór . leżąc z telefonem przy poduszce piszę ostatniego smsa: "brat, koniec na dzisiaj . dokończymy gadać jutro . kocham cię" . wyciszam telefon i przez kolejne kilka minut słyszę co chwilę wibracje . jak zwykle pisze mi co chwilę, że mam wypić kawę i odechce mi się spać . nie odczytuję już tych wiadomości bo nie jestem w stanie . zasypiam od razu ze świadomością, że jutro wolny dzień i pośpię do 12 . śpię, śpię, śpię . znów wibracje . przebudzam się na moment, otwieram jedno oko i widzę, podniesione do połowy rolety . no tak, pewnie dopiero po 8 . mama zawsze wchodzi po cichu do mojego pokoju i je odsłania . wibracje cały czas nie ustają . nie patrząc na wyświetlacz odbieram: - kochasz mnie ? - pyta rozbawiony . - pojebało cię ? nie , nie kocham . człowieku ja śpię . - jeszcze wczoraj mnie kochałaś - mówi z wyrzutem i oznajmia, że za chwilę wpadnie tylko po to, żeby wyjeść mi najlepsze jogurty, które kupił na śniadanie tata .

 zrobimy to ?  no ale co ?  no... teksty

ansomia dodano: 17 kwietnia 2013

- zrobimy to ? - no ale co ? - no wiesz . - aaa . - no więc zrobimy ? - ale co ?

 co robisz ?  maluję .  a co... teksty

ansomia dodano: 17 kwietnia 2013

- co robisz ? - maluję . - a co malujesz ? - twój strach, że kiedyś odejdę . - ale przecież ta kartka jest pusta . - widocznie wcale się tego nie boisz .

każdego ranka po przebudzeniu... teksty

ansomia dodano: 16 kwietnia 2013

każdego ranka, po przebudzeniu, otrzymuje kredyt w wysokości osiemdziesięciu sześciu tysięcy czterystu sekund życia na dany dzień . kiedy wieczorem kładzie się spać, niewykorzystana reszta sekund nie przejdzie na następny dzień . to, czego nie przeżyła w ciągu dnia, jest na zawsze stracone, pochłonięte przez wczoraj . każdego następnego ranka rozpoczyna się ta sama magia, znowu otrzymuje taką liczbę sekund życia i zaczyna grać w tę nieodwracalną grę . bank może zamknąć jej konto w najbardziej nieoczekiwanym momencie, bez żadnego ostrzeżenia, w każdej chwili może zatrzymać jej życie . dlatego cieszy się życiem, każdą jego chwilą . wie, że tak właśnie trzeba .

 chcesz mnie kupić ?  nie... teksty

ansomia dodano: 16 kwietnia 2013

- chcesz mnie kupić ? - nie, zatrzymać .

 dlaczego już na mnie nie patrzysz... teksty

ansomia dodano: 16 kwietnia 2013

- dlaczego już na mnie nie patrzysz ? - bo każde spojrzenie w twoje oczy, jest powodem by cię nadal kochać .

obiecaj mi że mnie nigdy mnie nie... teksty

ansomia dodano: 16 kwietnia 2013

obiecaj mi, że mnie nigdy mnie nie okłamiesz, że nie zdradzisz, że będziesz mnie chronił, że zatroszczysz się o mnie, że sprawisz, że poczuję się bezpieczna, że zawsze będę się czuła przy tobie tą jedyną, że będziesz wyczekiwać do następnego spotkania, że się mną nie znudzisz, że będę się mogła przy tobie śmiać i płakać, że słowo "miłość" nie będzie tylko pustym słowem, że będę przy tobie szczęśliwa, że powiesz mi szczerze "kocham cię" . możesz mi to obiecać ?

to była bodajże jedna z dyskotek... teksty

ansomia dodano: 16 kwietnia 2013

to była bodajże jedna z dyskotek szkolnych . całkiem przyzwoita, kawałki leciały dobre, chłopcy rozkręceni . w pewnym momencie poczułam jak ktoś pociąga mnie za rękę, nie widziałam twarzy - było za ciemno . jednak ten dotyk coś mi przypominał . - chodź - usłyszałam głos przebijający się przez echo muzyki płynącej z głośników . to był on . wcześniej nie zauważyłam, żeby się pojawił . kolana mi zmiękły, jednak ruszyłam śmiało ku wyjściu . kiedy byliśmy już na korytarzu, sami, zdjął plecak z ramienia i wyjął z niego swoją bluzę i moje trampki, które kiedyś musiałam u niego zostawić . ubrał mnie, po czym biorąc na ręce wybiegł ze szkoły . - ta noc należy do nas, mała ! tęskniłem jak cholera ! - krzyczał z uśmiechem, zarażając mnie dobrym humorem . moje obumarłe serce znów zabiło żywym rytmem, znów odzyskało wiarę w to, że miłość nie przemija od tak .

 miałaś nie pić wódki .... teksty

ansomia dodano: 15 kwietnia 2013

- miałaś nie pić wódki . - miałeś mnie nigdy nie zostawić .

żegnam ? aha czyli już nie jestem... teksty

ansomia dodano: 15 kwietnia 2013

żegnam ? aha, czyli już nie jestem twoim największym skarbem, a teraz to ona ma wyjątkowo piękne oczy ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV