głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia pamiętasz kiedy spotkałaś miłość swojego życia ? tak . kiedy to było ? 4 lata temu . pewnie jesteście bardzo szczęśliwi . myślę że on jest . a ty ? nie czujesz

ansomia

ansomia.moblo.pl
pamiętasz kiedy spotkałaś miłość swojego życia ? tak . kiedy to było ? 4 lata temu . pewnie jesteście bardzo szczęśliwi . myślę że on jest . a ty ? nie cz
 pamiętasz kiedy spotkałaś... teksty

ansomia dodano: 12 kwietnia 2013

- pamiętasz kiedy spotkałaś miłość swojego życia ? - tak . - kiedy to było ? - 4 lata temu . - pewnie jesteście bardzo szczęśliwi . - myślę, że on jest . - a ty ? nie czujesz się dobrze w tym związku ? - nie mówię o związku, ale o tym, że on spełnia swoje marzenia . - a ty ? - czekam, aż się we mnie zakocha .

 może tak byś ją przeprosiła ?!... teksty

ansomia dodano: 11 kwietnia 2013

- może tak byś ją przeprosiła ?! - a kto tu kogo powinien przepraszać ? - może i pocałowała twojego chłopaka, ale to nie powód żeby ją bić . - wiesz co .. poproś swojego kumpla żeby strzelił cię w twarz . i jednocześnie poproś swoją dziewczynę by podeszła do pierwszego lepszego faceta i go pocałowała . a potem wróć do mnie i powiedz co cię bardziej zabolało .

 rachunek wyślę ci pocztą .... teksty

ansomia dodano: 11 kwietnia 2013

- rachunek wyślę ci pocztą . - jaki rachunek ? - no ten za 542 kłamstwa, 34 zdrady i 678 dni u twojego boku ( +23% vat ) .

 tylko mi powiedz to ważne... teksty

ansomia dodano: 11 kwietnia 2013

- tylko mi powiedz, to ważne, kochasz go ? - nie wiem . - jak to nie wiesz ? - no nie wiem . - możesz albo kochać, albo nie . - ja nie wiem . nie mogę powiedzieć, że nie kocham . ale gdybym powiedziała, że kocham, to byłoby mi głupio .

pamiętam jak w przedszkolu jedyną... teksty

ansomia dodano: 11 kwietnia 2013

pamiętam jak w przedszkolu jedyną oznaką uczucia, było chwycenie się za ręce . kiedy w podstawówce, zabranie piórnika oznaczało podryw . w gimnazjum "miłość" wygląda inaczej . tutaj nie chwytają się jedynie za ręce, a zabranie piórnika jest niczym w porównaniu do tego co dzieje się w szkolnych kabinach na długich przerwach . kiedyś uczucie, było tak niewinne . dzisiaj kipiące brudem .

popatrz prawdzie w oczy on cię... teksty

ansomia dodano: 11 kwietnia 2013

popatrz prawdzie w oczy, on cię zauroczył .

jeśli zwątpisz choć raz to... teksty

ansomia dodano: 10 kwietnia 2013

jeśli zwątpisz choć raz, to choćbyś z pistoletem zaszedł mi drogę - powrotów nie będzie .

wychodzisz i zostawiasz mi przez... teksty

ansomia dodano: 10 kwietnia 2013

wychodzisz i zostawiasz mi przez próg rzucony, tani gest .

 pocałuj mnie  wyszeptałam .... teksty

ansomia dodano: 10 kwietnia 2013

- pocałuj mnie - wyszeptałam . wiedziałam, że po pijaku zrobisz o co tylko cię poproszę . gdy zacząłeś przechylać się w moją stronę przymknęłam oczy . usta zapłonęły ze zniecierpliwienia, ale nie doczekały się pocałunku . to czoło miało ten zaszczyt . - nigdy nie licz na więcej - powiedziałeś .

 chyba się zakochałem... teksty

ansomia dodano: 10 kwietnia 2013

- chyba się zakochałem - powiedziałeś, rzucając kamieniem w puszkę, ustawioną parę metrów dalej . poczułam jak serce spada mi do żołądka, zahaczając przy tym wszystkie możliwe nerwy i mięśnie, które rozsuwały się, niemal rozdzierając mój brzuch . - to bardzo źle - szepnęłam ochrypłym głosem, odchrząkując między sylabami . byłam wściekła, że moje uczucia przejmują kontrolę nawet nad moim głosem . podszedłeś do puszki i nadepnąłeś na nią z tupetem . - szkoda, że ty .. szkoda, że ta dziewczyna, jest już zajęta .

nie nie jestem jakąś zabawką... teksty

ansomia dodano: 10 kwietnia 2013

nie, nie jestem jakąś zabawką, która ma na czole napisane "używać w czasie nudy" .

chodzą plotki że cię zajebiście... teksty

ansomia dodano: 8 kwietnia 2013

chodzą plotki, że cię zajebiście mocno kocham .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV