głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia niezdarnie siadła na parapecie wystawiając nogi za okno . machała nimi beztrosko nie zważając na fakt że znajduje się na dwudziestym piętrze . przecież kazał je

ansomia

ansomia.moblo.pl
niezdarnie siadła na parapecie wystawiając nogi za okno . machała nimi beztrosko nie zważając na fakt że znajduje się na dwudziestym piętrze . przecież kazał jej być d
niezdarnie siadła na parapecie... teksty

ansomia dodano: 25 marca 2013

niezdarnie siadła na parapecie, wystawiając nogi za okno . machała nimi beztrosko, nie zważając na fakt, że znajduje się na dwudziestym piętrze . przecież kazał jej być dzielną .

i smażyć dla ciebie naleśniki... teksty

ansomia dodano: 25 marca 2013

i smażyć dla ciebie naleśniki, żebyś mógł powiedzieć, że spaliłam je na popiół, ale i tak są najpyszniejsze na świecie .

zawsze sądziłam  że stare dworce... teksty

ansomia dodano: 25 marca 2013

zawsze sądziłam, że stare dworce kolejowe były nielicznymi magicznymi miejscami jakie pozostały jeszcze na świecie . unosiły się na ich wspomnienia dawnych pożegnań, rozstań, początków dalekich podróży, z których nie było już powrotu .

niedługo ma urodziny  z czystym... teksty

ansomia dodano: 25 marca 2013

niedługo ma urodziny, z czystym sercem zadzwonię do niego i wyszepczę "wszystkiego najgorszego", tak jak on miał w zwyczaju robić osobom, których nienawidził .

on oparł się o ścianę  wlepiając... teksty

ansomia dodano: 21 marca 2013

on oparł się o ścianę, wlepiając swój ponury wzrok w podłogę, a ona stała nieruchomo zaciskając powieki na swoich niebieskich oczach . usta jej blade jak nigdy dotąd, wyglądały niczym obumarłe, jakby nigdy nie wypowiedziały ani ćwiartki sylaby, ni jednego tęsknego westchnięcia . słowo ma moc, a ona właśnie się o tym przekonała .

siedzieli obydwoje na ich ulubionym... teksty

ansomia dodano: 21 marca 2013

siedzieli obydwoje na ich ulubionym moście . tam się poznali, tam zaczęli być ze sobą, tam razem przychodzili każdej nocy . tamtej nocy mieli się nie spotkać, ale napisał smsa "za pół godziny, tam gdzie zawsze . czekam" . pomyślała, że chce się po prostu spotkać . gdy przyszła on już był na moście . podeszła do niego, chciała dać buziaka na przywitanie, tak jak zawsze to robiła . on się odsunął . powiedział: - musimy pogadać . bo widzisz ja cię już nie kocham . nie wiem czy w ogóle kochałem . i proszę nie odstawiaj mi tu żadnych cyrków, że beze mnie nie przeżyjesz . odszedł . po chwili usłyszał jakby coś wpadło do wody . odwrócił się, jej już nie było .

na tą chwilę jest jak jest  nie... teksty

ansomia dodano: 21 marca 2013

na tą chwilę jest jak jest, nie pytaj czemu .

awaria na linii moje serce   jego... teksty

ansomia dodano: 21 marca 2013

awaria na linii moje serce - jego serce .

za każde nieprzetrwane jutro... teksty

ansomia dodano: 21 marca 2013

za każde nieprzetrwane jutro, przerażające wczoraj i beznamiętne dzisiaj - zapłacisz .

bo księżniczka wyszła z bajki i... teksty

ansomia dodano: 20 marca 2013

bo księżniczka wyszła z bajki i zgubiła się na pierwszym zakręcie .

  dzień dobry  kocham pana .   do... teksty

ansomia dodano: 20 marca 2013

- dzień dobry, kocham pana . - do widzenia, pani . kocham inną .

jestem w 63  z tlenu  który ciebie... teksty

ansomia dodano: 20 marca 2013

jestem w 63% z tlenu, który ciebie rozpali . w 19% z węgla, który ciebie rozgrzeje . w 9% z wodoru, który wybucha w złości . w 5% z azotu, który może zatruć ci życie . 4% to inne pierwiastki, które powodują, że nadal będę dla ciebie tajemnicą .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV