głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia wychodzisz i zostawiasz mi przez próg rzucony tani gest . pocałuj mnie wyszeptałam . wiedziałam że po pijaku zrobisz o co tylko cię poproszę . gdy zacząłeś prze

ansomia

ansomia.moblo.pl
wychodzisz i zostawiasz mi przez próg rzucony tani gest .
wychodzisz i zostawiasz mi przez... teksty

ansomia dodano: 10 kwietnia 2013

wychodzisz i zostawiasz mi przez próg rzucony, tani gest .

  pocałuj mnie   wyszeptałam .... teksty

ansomia dodano: 10 kwietnia 2013

- pocałuj mnie - wyszeptałam . wiedziałam, że po pijaku zrobisz o co tylko cię poproszę . gdy zacząłeś przechylać się w moją stronę przymknęłam oczy . usta zapłonęły ze zniecierpliwienia, ale nie doczekały się pocałunku . to czoło miało ten zaszczyt . - nigdy nie licz na więcej - powiedziałeś .

  chyba się zakochałem... teksty

ansomia dodano: 10 kwietnia 2013

- chyba się zakochałem - powiedziałeś, rzucając kamieniem w puszkę, ustawioną parę metrów dalej . poczułam jak serce spada mi do żołądka, zahaczając przy tym wszystkie możliwe nerwy i mięśnie, które rozsuwały się, niemal rozdzierając mój brzuch . - to bardzo źle - szepnęłam ochrypłym głosem, odchrząkując między sylabami . byłam wściekła, że moje uczucia przejmują kontrolę nawet nad moim głosem . podszedłeś do puszki i nadepnąłeś na nią z tupetem . - szkoda, że ty .. szkoda, że ta dziewczyna, jest już zajęta .

nie  nie jestem jakąś zabawką... teksty

ansomia dodano: 10 kwietnia 2013

nie, nie jestem jakąś zabawką, która ma na czole napisane "używać w czasie nudy" .

chodzą plotki  że cię zajebiście... teksty

ansomia dodano: 8 kwietnia 2013

chodzą plotki, że cię zajebiście mocno kocham .

chodząc po domu czasem mam wrażenie... teksty

ansomia dodano: 8 kwietnia 2013

chodząc po domu czasem mam wrażenie jakbym cofnęła się w czasie i widziała nas . widzę to, jak czule obejmował mnie w korytarzu, zachłannie całował w kuchni podsadzając na stół, leżał na moim łóżku zagryzając wargi, straszył mnie wyskakując znienacka z sypialni rodziców, brał mnie na ręce stojąc na balkonie . słyszę jak mówił wtedy: - nie bój się głuptasie, trzymam cię . widzę jak kurczowo zaciskałam ręce na jego ramionach, czuję to przyspieszone bicie serca spowodowane lękiem wysokości . i nadal czuję tą miłość, która wtedy wypełniała mnie po brzegi .

lubię cię  ale ani kroku dalej . teksty

ansomia dodano: 8 kwietnia 2013

lubię cię, ale ani kroku dalej .

może za często przeklinam  bywam... teksty

ansomia dodano: 8 kwietnia 2013

może za często przeklinam, bywam wredna, mam cięte riposty, ale tak naprawdę wrażliwość to najbardziej dostrzegalna, przez bliskich mi, cecha mojego charakteru . chociaż wydaje się, że jestem tak okropnie silna, nie potrafię radzić sobie z najprostrzymi dla innych problemami . dostrzegam zbyt wiele rzeczy, których nie powinnam . nienawidzę rasizmu i egoizmu . cenię mężczyzn, którzy potrafią kochać, ale nie wierzę w przyjaźń z nimi . nie noszę szpilek, chociaż posiadam trzy pary w szafce . upajam się wolnością tak samo jak moim ukochanym arbuzowym drinkiem sobieskiego . jestem, bo muszę .

zdecydowanie zmieniła się .... teksty

ansomia dodano: 8 kwietnia 2013

zdecydowanie zmieniła się . wydoroślała . potrafiła odnaleźć się w każdej sytuacji, przebywała w starszym od niej towarzystwie, zaciągała się paląc swoje ukochane westy ice, nie piła byle jakiego piwa tylko drinki, spotykała się z facetami, którzy traktowali ją jak królewnę, rozmawiała na poważne tematy . zauważała jeden minus w tej całej sytuacji - nie była sobą .

wzięła telefon do ręki... teksty

ansomia dodano: 6 kwietnia 2013

wzięła telefon do ręki, wykręciła jego numer i nacisnęła zieloną słuchawkę . usłyszała jeden sygnał, potem rozległ się dźwięk "grania na czekanie", dźwięk ich piosenki, wymiękła . rozłączyła się po kilku sekundach, zanim on odebrał . włożyła telefon pod poduszkę i zamknęła oczy, zatapiając się w wspomnieniach .

zapomnijmy . wymarz z pamięci ten... teksty

ansomia dodano: 6 kwietnia 2013

zapomnijmy . wymarz z pamięci ten moment, kiedy moje usta pełne opętania wymówiły te dwa słowa w twoim kierunku . nie żebym żałowała, ale jakoś tak głupio żyć ze świadomością, że wyznało się komuś miłość, a on nawet zwykłego "aha", nie raczył odpowiedzieć .

spojrzała na niego i szeptem... teksty

ansomia dodano: 6 kwietnia 2013

spojrzała na niego i szeptem powiedziała "kocham cię" miała nadzieję, że nie usłyszy . on odwrócił się, przytulił ją mocno i powiedział "ja ciebie też" .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV