głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia zauważyłam że jestem rozchwiana emocjonalnie kiedy szłam ulicą . tuż za mną szybkim krokiem podążała grupka chłopaków . byli głośni wulgarni. zaczęli rzucać w m

ansomia

ansomia.moblo.pl
zauważyłam że jestem rozchwiana emocjonalnie kiedy szłam ulicą . tuż za mną szybkim krokiem podążała grupka chłopaków . byli głośni wulgarni. zaczęli rzucać w moją
zauważyłam  że jestem rozchwiana... teksty

ansomia dodano: 3 kwietnia 2013

zauważyłam, że jestem rozchwiana emocjonalnie, kiedy szłam ulicą . tuż za mną, szybkim krokiem podążała grupka chłopaków . byli głośni, wulgarni. zaczęli rzucać w moją stronę krnąbrne "komplementy", o ile można je tak nazwać . odwróciłam się . podeszłam do jednego z nich i ściskając najmocniej jak tylko potrafiłam, wykrztusiłam z siebie "peace&love" chłopaki . zamknęli się . a ja poczułam, że mogę wszystko .

kiedyś ktoś ją zranił . zadał... teksty

ansomia dodano: 3 kwietnia 2013

kiedyś ktoś ją zranił . zadał jej ranę nie do zabliźnienia . a kiedy już powróciła do normalności, nie ufała nikomu . każdy facet od tamtej pory kojarzył jej się tylko z jednym - z cierpieniem . dziewczyna miała pewną wadę - miała słabość do oczu . tych brązowych oczywiście . to dlatego na nowo komuś uległa . wystarczyło, że trzy razy powiedział jej "siema" i spojrzał się tymi boskimi oczami . mówiła, że to "czekoladowe spojrzenie" . była taka szczęśliwa, gdy widziała, że patrzy się tylko na nią . nie na jej koleżanki . powiedziała im o tym, że on ma ładne oczy . przestała go widywać .. zaczęła częściej chodzić w miejsce, gdzie go spotykała, lecz więcej go nie widziała . mimo to, nadal żyła z myślą, że któregoś dnia znów się zobaczą, a on spojrzy na nią "czekoladowym spojrzeniem" .

zawsze będziesz moim księciem... teksty

ansomia dodano: 2 kwietnia 2013

zawsze będziesz moim księciem, prowadzącym mnie za rękę .

stanęła przed nim  cała... teksty

ansomia dodano: 2 kwietnia 2013

stanęła przed nim, cała roztrzęsiona. zaciskając zęby, starała się na próżno powstrzymać łzy, spływające nieustannie po jej policzku. w drżącej ręce, trzymała przy skroni pistolet. - zabiję się rozumiesz?! zabiję! - krzyczała dusząc się płaczem. - uspokój się. jesteś w amoku, nie wiesz co robisz. oddaj mi ten pistolet - mówił do niej. starając opanować się własne emocje, wyciągał ku niej dłonie. - zabiję się! - zagryzła wargę na tyle mocno, że zaczęła sączyć się z niej krew. - nie zachowuj się jak desperatka! zabij się z naiwności, no proszę! zabij się - krzyczał z przekonaniem, że go nie posłucha. - do końca życia będzie Cię dręczyć sumienie za to, że mnie nie kochałeś! - krzyczała w niebo głosy, ocierając rozmazany tusz końcem rękawa, wolnej ręki. - rób co chcesz. jestem zmęczony tym całym przedstawieniem. wracam do swojej dziewczyny. ona jest warta uwagi, nie robiąc z siebie desperatki chcącej zwróci na siebie uwagę - wyszeptał. naciskając klamkę pokoju, usłyszał strzał broni.

ludzie nazywali ją dziwną . pisała... teksty

ansomia dodano: 2 kwietnia 2013

ludzie nazywali ją dziwną . pisała pamiętnik, była zakochana, często płakała . dla innych było to dzikie . zastanawiali się, jak można nie chodzić na imprezy . nie wiedzieli, że ona też pije alkohol, ale preferuje wino, czerwone . takie samo jakie pijała z nim . kupowała dwie butelki tego cudownego trunku, paczkę lmów linków, czekoladę i zamykała na klucz swój pokój . wtedy śmiała się . oglądała setki zdjęć . wakacje, urodziny, imprezy . odbiegała od rutyny dnia . takie wieczory były rzadkie, ale szczęśliwe . czuła jego obecność, tęskniła . ale tylko dzięki tym wieczorom żyła .

a widząc spadającą gwiazdę... teksty

ansomia dodano: 2 kwietnia 2013

a widząc spadającą gwiazdę proszę ją by spełniło się moje najskrytsze marzenie . nie, nie chce byś wracał . pragnę by cofnął się czas i wymazał cię z mojego życia .

obiecywałeś . ale chyba sam... teksty

ansomia dodano: 2 kwietnia 2013

obiecywałeś . ale chyba sam zauważysz, że to nie twoja najsilniejsza strona . jesteś jak każdy inny . zabawić się i jak zjawi się nowa niunia na horyzoncie po prostu porzucacie mnie w kąt . standard .

a ty  chcesz być moją... teksty

ansomia dodano: 1 kwietnia 2013

a ty, chcesz być moją księżniczką ? - zapytał swoim aksamitnym tonem .

było po pierwszej w nocy  kiedy... teksty

ansomia dodano: 1 kwietnia 2013

było po pierwszej w nocy, kiedy zasnęłam . po zaledwie kilku minutach obudził mnie dzwonek przychodzącego smsa . zdziwiona sięgnęłam po komórkę . wiadomość była od mojego przyjaciela . odczytałam ją . "chodź na spacer . proszę . czekam pod twoim domem" . pospiesznie wyskoczyłam z łóżka . ubrałam się i wyszłam . - no co chcesz ? - zapytałam kiedy tylko go zobaczyłam . spojrzał na mnie oczami pełnymi smutku . - co jest ? - wciąż nie otrzymywałam odpowiedzi . mijały minuty . jedna, druga, trzecia, czwarta .. w końcu zaczął wolno się do mnie przybliżać . uniosłam pytająco brwi . gdy był wystarczająco blisko, pocałował mnie . po długim pocałunku, wreszcie się odezwał . - zakochałem się do cholery - powiedział biorąc głęboki oddech . - w kim ? - stałam, wpatrując się w niego, tym samym tak bardzo bałam się usłyszeć odpowiedź . a on uśmiechając się lekko, spojrzał mi prosto w oczy i odpowiedział - w tobie .

  jak cofnąć przeszłość ?   ctrl... teksty

ansomia dodano: 1 kwietnia 2013

- jak cofnąć przeszłość ? - ctrl + z .

młoda dziewczyna siedzi na huśtawce... teksty

ansomia dodano: 1 kwietnia 2013

młoda dziewczyna siedzi na huśtawce, serce jej pęka, w oczach ma pełno łez . świat, jaki znała, rozpadł się na kawałki . już na zawsze zapomni, jak to jest śmiać się z dziecięcą beztroską, bo dzieciństwo właśnie pozostawiła za sobą . zawiedzione nadzieje i niespełnione marzenia będą jej stałymi towarzyszami, odkąd miłość jej życia uleciała . unosi oczy, żeby spojrzeć na samolot przecinający oślepiająco jasne niebo, i spogląda w kierunku zachodzącego słońca . czy to ten samolot zabiera jej ukochanego ? prawdopodobnie . samolot znika w szkarłatnym świetle zachodu .

to lampka nocna  która oświetla mi... teksty

ansomia dodano: 1 kwietnia 2013

to lampka nocna, która oświetla mi klawiaturę, gdy rozmawiam z tobą po nocach . a to mój kubek, wspominam i marzę pijąc z niego herbatę . to z kolei twój telefon i twoja szczoteczka do zębów i twoja książka i twój notes .. lubię sobie myśleć, że zapomniałeś ich specjalnie i niedługo zadzwonisz dzwonkiem, mówiąc, że chcesz na chwile wejść . będę udawać obojętną i zimną, może nawet powiem, żebyś się pospieszył, ale w gruncie rzeczy będę walczyć by nie rzucić ci się na szyję i nie zacząć łkać żałośnie . dlatego proszę do cholery, wejdź, powiedz, że mnie kochasz i zostań ze mną . do końca świata i o jeden dzień dłużej .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV