głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia a gdy podszedł do nas twój kumpel spojrzał na mnie i powiedział siemka szczęściarzu twój dumny wyraz twarzy był nie do opisania . a sposób w jaki mnie wtedy obj

ansomia

ansomia.moblo.pl
a gdy podszedł do nas twój kumpel spojrzał na mnie i powiedział siemka szczęściarzu twój dumny wyraz twarzy był nie do opisania . a sposób w jaki mnie wtedy objąłeś
a gdy podszedł do nas twój kumpel... teksty

ansomia dodano: 6 kwietnia 2013

a gdy podszedł do nas twój kumpel, spojrzał na mnie i powiedział "siemka szczęściarzu", twój dumny wyraz twarzy był nie do opisania . a sposób, w jaki mnie wtedy objąłeś upewnił mnie, że naprawdę jesteś maksymalnie szczęśliwy móc ze mną być .

rozmyty .. nasłuchując wrzasku z... teksty

ansomia dodano: 6 kwietnia 2013

rozmyty .. nasłuchując wrzasku z winylowej płyty .

puszysta korona drzew wywołuje wiatr... teksty

ansomia dodano: 5 kwietnia 2013

puszysta korona drzew wywołuje wiatr unoszący me włosy w górę . zamykając oczy unoszę się cała podążając tą drogą, gdzie wiatr mnie poniesie . droga ta jest kręta i niebezpieczna . unoszona przez wiatr, wiem, że przez nią przejdę bez potknięcia . nikt nie może mnie zatrzymać, bo wkraczam do swojego świata, gdzie panuje tylko magia . bo to właśnie jest ma droga przeznaczenia prowadząca do własnej krainy pełnej magii i zapomnienia .

chce  żeby ją kochał  żeby za... teksty

ansomia dodano: 5 kwietnia 2013

chce, żeby ją kochał, żeby za nią latał, żeby dzwonił, przychodził pod dom, żeby robił sceny zazdrości i żeby chciał pójść za nią choćby do piekła . a ona będzie dla niego raz zła, a raz dobra .

nagrodził mnie uśmiechem  od... teksty

ansomia dodano: 5 kwietnia 2013

nagrodził mnie uśmiechem, od którego dziewczynom spadają majtki .

siedziałam na moim ulubionym placu... teksty

ansomia dodano: 5 kwietnia 2013

siedziałam na moim ulubionym placu zabaw, na ulubionej huśtawce . delikatnie odpychałam się od ziemi, wprowadzając się w lekkie kołysanie . wiatr wiał mi przyjemnie w oczy, a w ręce trzymałam butelkę lecha . podszedłeś, wyrwałeś mi butelkę z ręki i powiedziałeś, że już wystarczy, że to mi w niczym nie pomoże .. jednak nie miałeś racji, ja tego cholernie potrzebowałam, tak mocno jak twojego pocałunku ostatniego wieczora .

nie będę twoim planem  B   kochanie... teksty

ansomia dodano: 5 kwietnia 2013

nie będę twoim planem "B", kochanie . nie ten adres .

trampki zamieniłam na szpilki .... teksty

ansomia dodano: 4 kwietnia 2013

trampki zamieniłam na szpilki . kubek z serduszkami na kieliszek . gumę do żucia na papierosy . ciebie na bezsenne noce .

wiesz co mnie irytuję najbardziej ?... teksty

ansomia dodano: 4 kwietnia 2013

wiesz co mnie irytuję najbardziej ? że te nasze codzienne nieme spojrzenia, którymi się wymieniamy mogłyby być tylko dodatkiem w pakiecie gorących pocałunków i "kocham" średnio co godzinę .

miesiące zapominania . leczenia... teksty

ansomia dodano: 4 kwietnia 2013

miesiące zapominania . leczenia własnej podświadomości, rozwianej na kawałki . po raz kolejny zgotowałam sobie to samo piekło . znając konsekwencje, zdecydowałam się na miłość . znowu, działającą tylko w jedną stronę .

nie mogłam na niego patrzeć . nie... teksty

ansomia dodano: 4 kwietnia 2013

nie mogłam na niego patrzeć . nie byłam w stanie zmusić swoich tęczówek do tego, aby ukazało się w nich jego odbicie . nie potrafiłam pochłaniać go spojrzeniem ze świadomością, że mogłam go mieć . że zaprzepaściłam jedną z nie wielu szans na bycie, obrzydliwie szczęśliwą .

nadal desperacko wierzę  że za... teksty

ansomia dodano: 4 kwietnia 2013

nadal desperacko wierzę, że za którymś razem podczas wychodzenia z mojej bramki, zobaczę ciebie . podejdziesz, a ja znowu będę mogła napawać się twoim zapachem . wierzę, że nareszcie się przyznasz, że odszedłeś tylko po to, aby wrócić .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV