głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia masz w domu gacie w księżyce ? bo masz dupę nie z tej ziemi . nie masz pojęcia co dzieje się w mojej głowie kiedy przez ułamek sekundy patrzysz tylko na mnie .

ansomia

ansomia.moblo.pl
masz w domu gacie w księżyce ? bo masz dupę nie z tej ziemi .
masz w domu gacie w księżyce ? bo... teksty

ansomia dodano: 22 kwietnia 2013

masz w domu gacie w księżyce ? bo masz dupę nie z tej ziemi .

nie masz pojęcia  co dzieje się w... teksty

ansomia dodano: 22 kwietnia 2013

nie masz pojęcia, co dzieje się w mojej głowie, kiedy przez ułamek sekundy patrzysz tylko na mnie .

nie idę na kompromis  albo bierzesz... teksty

ansomia dodano: 22 kwietnia 2013

nie idę na kompromis, albo bierzesz mnie całą, albo wcale .

oglądałam Fineasza i Ferba więc... teksty

ansomia dodano: 22 kwietnia 2013

oglądałam Fineasza i Ferba więc wiem gdzie jest Pepe, dziwko .

coś było nie tak  on nie chciał... teksty

ansomia dodano: 21 kwietnia 2013

coś było nie tak, on nie chciał wytłumaczyć powodów . skupiony w ciszy składał rzeczy w swym pokoju . milczenie łamie serca w takich chwilach zawsze . ona chciała spytać, ale bała się usłyszeć prawdę . on był spokojny, jak nigdy jej nie zauważał . łza spływała po policzku, a on się odwracał . najlepszy facet dla niej teraz był skończonym draniem . pewnie kogoś ma i zaplanował już rozstanie . jednak on cierpiał, nigdy nie chciał wyjeżdżać . a jednak Bóg tego chciał akurat nie rozdawał szczęścia . w końcu powiedział, musisz mnie zrozumieć . wyjeżdżam jutro rano i nie wiem kiedy wrócę . przed nimi jedna noc, ostatnich kilka godzin . kiedy odchodzi ten ktoś czujesz, że miłość zawodzi . a jednak robisz wszystko żeby być najdłużej przy nim . odłożyć pożegnanie z nadzieją, że zostanie .

dojrzałam do tego  aby powiedzieć o... teksty

ansomia dodano: 21 kwietnia 2013

dojrzałam do tego, aby powiedzieć o tobie sukinsyn . nareszcie do mnie dotarło, że byłeś pomyłką w moim życiu . w końcu zrozumiałam, że cię nienawidzę . moja miłość była błędem . dziękuję ci za wszystko . wiele zrozumiałam . sporo z tego wyniosłam . nauczyłam się, że nie warto kochać .

zapisywałam naszą historię już... teksty

ansomia dodano: 21 kwietnia 2013

zapisywałam naszą historię już chyba wszędzie . palcem po piasku, wyryłam w drzewie, ułożyłam z kwiatów na pobliskiej polanie . dlaczego na końcu zawsze pisałam, że ciąg dalszy nastąpi ? chyba wciąż jeszcze nie pogodziłam się, że koniec był tak dawno temu .

tak bardzo bym chciała żebyś... teksty

ansomia dodano: 21 kwietnia 2013

tak bardzo bym chciała żebyś kochał mnie taką jaką jestem teraz, właśnie o 4 nad ranem . taką w za dużej pidżamie, z worami pod oczami, rozczochranymi włosami, która ma mega nie ogar, a do tego głupawkę i słucha żenujących piosenek na Vivie . nawet nie wiesz ile bym dała żebyś był tutaj ze mną i przez otwarte okno, siedząc na parapecie, obserwował ze mną gwiazdy, trzymał rękę na moim ramieniu, obejmując mnie pijąc kakao . byłbyś wtedy na tyle blisko, że mogłabym czuć twój zapach, a nie tylko domyślać się jak możesz pachnieć . mogłabym spojrzeć w twoje cudowne brązowe oczy, tak prawdziwie w nie spojrzeć, jakbym chciała cię przejrzeć na wylot . a co najważniejsze, mogłabym po prostu otworzyć usta i powiedzieć "kocham" wiedząc, że i ty to powiesz z tak wielkim uczuciem w głosie, odpowiednią tonacją i wdziękiem . proszę, kochaj mnie taką, tutaj, właśnie tutaj . na tym białym parapecie pod niebem pełnym gwiazd .

ubóstwia malować swoje paznokcie na... teksty

ansomia dodano: 21 kwietnia 2013

ubóstwia malować swoje paznokcie na krwistą czerwień . nie pogardzi, wypadem na piwo z twoimi kumplami . kocha zmysłowe szpilki, ale z pełnią zapału obejrzy z tobą mecz . otwiera okno na oścież, podczas deszczu . w czasie zimy, biega boso po śniegu . nie toleruje świeczek na urodzinowym torcie i kocha gumę balonową . jest wyjątkowa, pełna obłędu . szukająca osobnika, który ją za ten obłęd, pokocha .

przyjdę  jak się upiję . na... teksty

ansomia dodano: 20 kwietnia 2013

przyjdę, jak się upiję . na trzeźwo nie podejmuję desperackich wyzwań .

i wszyscy pytają dlaczego płaczę... teksty

ansomia dodano: 20 kwietnia 2013

i wszyscy pytają dlaczego płaczę, przecież właśnie tego chciałam . a mnie najbardziej boli to, że tak bardzo go zraniłam . zabrałam mu coś co kochał najbardziej na świecie - mnie . zostawiłam go samego i odeszłam do innego . gdy pomyślę, co on teraz przeze mnie czuje, moje serce pęka na kawałki, ale nie mogłam już tak dłużej . nie wytrzymałabym, musiałam odejść i szukać szczęścia w innych ramionach . mam nadzieję, że znajdzie inną, która pokocha go tak mocno, jak on pokochał mnie .

zadzwoń  gdy w końcu najdzie cię... teksty

ansomia dodano: 20 kwietnia 2013

zadzwoń, gdy w końcu najdzie cię ochota na miłość .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV