głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia chodząc po domu czasem mam wrażenie jakbym cofnęła się w czasie i widziała nas . widzę to jak czule obejmował mnie w korytarzu zachłannie całował w kuchni podsa

ansomia

ansomia.moblo.pl
chodząc po domu czasem mam wrażenie jakbym cofnęła się w czasie i widziała nas . widzę to jak czule obejmował mnie w korytarzu zachłannie całował w kuchni podsadzają
chodząc po domu czasem mam wrażenie... teksty

ansomia dodano: 8 kwietnia 2013

chodząc po domu czasem mam wrażenie jakbym cofnęła się w czasie i widziała nas . widzę to, jak czule obejmował mnie w korytarzu, zachłannie całował w kuchni podsadzając na stół, leżał na moim łóżku zagryzając wargi, straszył mnie wyskakując znienacka z sypialni rodziców, brał mnie na ręce stojąc na balkonie . słyszę jak mówił wtedy: - nie bój się głuptasie, trzymam cię . widzę jak kurczowo zaciskałam ręce na jego ramionach, czuję to przyspieszone bicie serca spowodowane lękiem wysokości . i nadal czuję tą miłość, która wtedy wypełniała mnie po brzegi .

lubię cię  ale ani kroku dalej . teksty

ansomia dodano: 8 kwietnia 2013

lubię cię, ale ani kroku dalej .

może za często przeklinam  bywam... teksty

ansomia dodano: 8 kwietnia 2013

może za często przeklinam, bywam wredna, mam cięte riposty, ale tak naprawdę wrażliwość to najbardziej dostrzegalna, przez bliskich mi, cecha mojego charakteru . chociaż wydaje się, że jestem tak okropnie silna, nie potrafię radzić sobie z najprostrzymi dla innych problemami . dostrzegam zbyt wiele rzeczy, których nie powinnam . nienawidzę rasizmu i egoizmu . cenię mężczyzn, którzy potrafią kochać, ale nie wierzę w przyjaźń z nimi . nie noszę szpilek, chociaż posiadam trzy pary w szafce . upajam się wolnością tak samo jak moim ukochanym arbuzowym drinkiem sobieskiego . jestem, bo muszę .

zdecydowanie zmieniła się .... teksty

ansomia dodano: 8 kwietnia 2013

zdecydowanie zmieniła się . wydoroślała . potrafiła odnaleźć się w każdej sytuacji, przebywała w starszym od niej towarzystwie, zaciągała się paląc swoje ukochane westy ice, nie piła byle jakiego piwa tylko drinki, spotykała się z facetami, którzy traktowali ją jak królewnę, rozmawiała na poważne tematy . zauważała jeden minus w tej całej sytuacji - nie była sobą .

wzięła telefon do ręki... teksty

ansomia dodano: 6 kwietnia 2013

wzięła telefon do ręki, wykręciła jego numer i nacisnęła zieloną słuchawkę . usłyszała jeden sygnał, potem rozległ się dźwięk "grania na czekanie", dźwięk ich piosenki, wymiękła . rozłączyła się po kilku sekundach, zanim on odebrał . włożyła telefon pod poduszkę i zamknęła oczy, zatapiając się w wspomnieniach .

zapomnijmy . wymarz z pamięci ten... teksty

ansomia dodano: 6 kwietnia 2013

zapomnijmy . wymarz z pamięci ten moment, kiedy moje usta pełne opętania wymówiły te dwa słowa w twoim kierunku . nie żebym żałowała, ale jakoś tak głupio żyć ze świadomością, że wyznało się komuś miłość, a on nawet zwykłego "aha", nie raczył odpowiedzieć .

spojrzała na niego i szeptem... teksty

ansomia dodano: 6 kwietnia 2013

spojrzała na niego i szeptem powiedziała "kocham cię" miała nadzieję, że nie usłyszy . on odwrócił się, przytulił ją mocno i powiedział "ja ciebie też" .

a gdy podszedł do nas twój kumpel... teksty

ansomia dodano: 6 kwietnia 2013

a gdy podszedł do nas twój kumpel, spojrzał na mnie i powiedział "siemka szczęściarzu", twój dumny wyraz twarzy był nie do opisania . a sposób, w jaki mnie wtedy objąłeś upewnił mnie, że naprawdę jesteś maksymalnie szczęśliwy móc ze mną być .

rozmyty .. nasłuchując wrzasku z... teksty

ansomia dodano: 6 kwietnia 2013

rozmyty .. nasłuchując wrzasku z winylowej płyty .

puszysta korona drzew wywołuje wiatr... teksty

ansomia dodano: 5 kwietnia 2013

puszysta korona drzew wywołuje wiatr unoszący me włosy w górę . zamykając oczy unoszę się cała podążając tą drogą, gdzie wiatr mnie poniesie . droga ta jest kręta i niebezpieczna . unoszona przez wiatr, wiem, że przez nią przejdę bez potknięcia . nikt nie może mnie zatrzymać, bo wkraczam do swojego świata, gdzie panuje tylko magia . bo to właśnie jest ma droga przeznaczenia prowadząca do własnej krainy pełnej magii i zapomnienia .

chce  żeby ją kochał  żeby za... teksty

ansomia dodano: 5 kwietnia 2013

chce, żeby ją kochał, żeby za nią latał, żeby dzwonił, przychodził pod dom, żeby robił sceny zazdrości i żeby chciał pójść za nią choćby do piekła . a ona będzie dla niego raz zła, a raz dobra .

nagrodził mnie uśmiechem  od... teksty

ansomia dodano: 5 kwietnia 2013

nagrodził mnie uśmiechem, od którego dziewczynom spadają majtki .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV