głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia siedziałam na moim ulubionym placu zabaw na ulubionej huśtawce . delikatnie odpychałam się od ziemi wprowadzając się w lekkie kołysanie . wiatr wiał mi przyjemn

ansomia

ansomia.moblo.pl
siedziałam na moim ulubionym placu zabaw na ulubionej huśtawce . delikatnie odpychałam się od ziemi wprowadzając się w lekkie kołysanie . wiatr wiał mi przyjemnie w
siedziałam na moim ulubionym placu... teksty

ansomia dodano: 5 kwietnia 2013

siedziałam na moim ulubionym placu zabaw, na ulubionej huśtawce . delikatnie odpychałam się od ziemi, wprowadzając się w lekkie kołysanie . wiatr wiał mi przyjemnie w oczy, a w ręce trzymałam butelkę lecha . podszedłeś, wyrwałeś mi butelkę z ręki i powiedziałeś, że już wystarczy, że to mi w niczym nie pomoże .. jednak nie miałeś racji, ja tego cholernie potrzebowałam, tak mocno jak twojego pocałunku ostatniego wieczora .

nie będę twoim planem  B   kochanie... teksty

ansomia dodano: 5 kwietnia 2013

nie będę twoim planem "B", kochanie . nie ten adres .

trampki zamieniłam na szpilki .... teksty

ansomia dodano: 4 kwietnia 2013

trampki zamieniłam na szpilki . kubek z serduszkami na kieliszek . gumę do żucia na papierosy . ciebie na bezsenne noce .

wiesz co mnie irytuję najbardziej ?... teksty

ansomia dodano: 4 kwietnia 2013

wiesz co mnie irytuję najbardziej ? że te nasze codzienne nieme spojrzenia, którymi się wymieniamy mogłyby być tylko dodatkiem w pakiecie gorących pocałunków i "kocham" średnio co godzinę .

miesiące zapominania . leczenia... teksty

ansomia dodano: 4 kwietnia 2013

miesiące zapominania . leczenia własnej podświadomości, rozwianej na kawałki . po raz kolejny zgotowałam sobie to samo piekło . znając konsekwencje, zdecydowałam się na miłość . znowu, działającą tylko w jedną stronę .

nie mogłam na niego patrzeć . nie... teksty

ansomia dodano: 4 kwietnia 2013

nie mogłam na niego patrzeć . nie byłam w stanie zmusić swoich tęczówek do tego, aby ukazało się w nich jego odbicie . nie potrafiłam pochłaniać go spojrzeniem ze świadomością, że mogłam go mieć . że zaprzepaściłam jedną z nie wielu szans na bycie, obrzydliwie szczęśliwą .

nadal desperacko wierzę  że za... teksty

ansomia dodano: 4 kwietnia 2013

nadal desperacko wierzę, że za którymś razem podczas wychodzenia z mojej bramki, zobaczę ciebie . podejdziesz, a ja znowu będę mogła napawać się twoim zapachem . wierzę, że nareszcie się przyznasz, że odszedłeś tylko po to, aby wrócić .

nadchodzi moment  kiedy nawet poranna... teksty

ansomia dodano: 3 kwietnia 2013

nadchodzi moment, kiedy nawet poranna kawa jest zbyt monotonna, aby ją pić . masz dość codzienności, pragnąc żyć z wciąż przyspieszonym tętnem .

a gdy jej to powiedział  wszystko w... teksty

ansomia dodano: 3 kwietnia 2013

a gdy jej to powiedział, wszystko w niej umarło . po policzku spłynęła tylko jedna łza . pozwoliła mu odejść, bo go kochała . wierzyła, że kiedyś wróci, chociaż tego nie obiecywał .

rzucił swoje  denne  siema  . nie... teksty

ansomia dodano: 3 kwietnia 2013

rzucił swoje, denne "siema" . nie mogłam po raz kolejny odpowiedzieć zwyczajnego "cześć" . nie byłam w stanie, znużona monotonią naszej znajomości . zobaczyłam potworną bliznę na jego twarzy . nie miał jej dzień wcześniej, kiedy topiłam się w jego spojrzeniu . nie wytrzymałam . obudziło się we mnie coś, co sprawiło, że złamałam tą przeklętą barierę . troska . podbiegłam do niego i ujmując w dłonie jego twarz, zaczęłam wypytywać co się stało . patrzył na mnie, nie odzywając się . w jego oczach pojawiły się łzy . nie rozumiałam . nie wiedziałam, czy ktoś wyrządził mu krzywdę o której nie chce mówić, czy zwyczajnie stało się coś złego o czym mi nie powiedział, bo przecież nie ma zwyczaju zwierzania się komuś z kim jest tylko na "cześć" . zaczęłam do niego mówić "kochanie" . odruchowo . w ramach troski . obdarzył mnie uśmiechem . odwzajemniłam go . nie odezwał się do mnie słowem . niczego nie rozumiałam . odeszłam .

zauważyłam  że jestem rozchwiana... teksty

ansomia dodano: 3 kwietnia 2013

zauważyłam, że jestem rozchwiana emocjonalnie, kiedy szłam ulicą . tuż za mną, szybkim krokiem podążała grupka chłopaków . byli głośni, wulgarni. zaczęli rzucać w moją stronę krnąbrne "komplementy", o ile można je tak nazwać . odwróciłam się . podeszłam do jednego z nich i ściskając najmocniej jak tylko potrafiłam, wykrztusiłam z siebie "peace&love" chłopaki . zamknęli się . a ja poczułam, że mogę wszystko .

kiedyś ktoś ją zranił . zadał... teksty

ansomia dodano: 3 kwietnia 2013

kiedyś ktoś ją zranił . zadał jej ranę nie do zabliźnienia . a kiedy już powróciła do normalności, nie ufała nikomu . każdy facet od tamtej pory kojarzył jej się tylko z jednym - z cierpieniem . dziewczyna miała pewną wadę - miała słabość do oczu . tych brązowych oczywiście . to dlatego na nowo komuś uległa . wystarczyło, że trzy razy powiedział jej "siema" i spojrzał się tymi boskimi oczami . mówiła, że to "czekoladowe spojrzenie" . była taka szczęśliwa, gdy widziała, że patrzy się tylko na nią . nie na jej koleżanki . powiedziała im o tym, że on ma ładne oczy . przestała go widywać .. zaczęła częściej chodzić w miejsce, gdzie go spotykała, lecz więcej go nie widziała . mimo to, nadal żyła z myślą, że któregoś dnia znów się zobaczą, a on spojrzy na nią "czekoladowym spojrzeniem" .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV