głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia siedziała na łóżku ze słuchawkami w uszach . nagle zabrzmiała jej ulubiona piosenka . piosenka przy której się poznali . wróciły wspomnienia przypomniała sobie

ansomia

ansomia.moblo.pl
siedziała na łóżku ze słuchawkami w uszach . nagle zabrzmiała jej ulubiona piosenka . piosenka przy której się poznali . wróciły wspomnienia przypomniała sobie złe
siedziała na łóżku ze... teksty

ansomia dodano: 14 kwietnia 2013

siedziała na łóżku ze słuchawkami w uszach . nagle zabrzmiała jej ulubiona piosenka . piosenka, przy której się poznali . wróciły wspomnienia, przypomniała sobie złe i dobre chwile spędzone z nim . zaczęła płakać jak głupia . chwilę później przyszedł sms . spojrzała na ekran, na którym widniało jego imię i wiadomość od niego - kocham cię, wybacz . nie wiedziała co robić, co myśleć . pierwsza jej myśl - pewnie pomylił numer . zadzwoniła do niego i spytała, a on powiedział, że to było do niej, tylko do niej . rozpłakała się znów, tym razem ze szczęścia .

gadałam z kumplem na gadu o tobie .... teksty

ansomia dodano: 14 kwietnia 2013

gadałam z kumplem na gadu o tobie . w pewnym momencie napisał: - czego ty tak naprawdę od niego oczekujesz ? - jej, tylko nie zadawaj mi takich pytań, proszę cię brat - odpisałam jęcząc przed laptopem . chociaż byłam pewna, że to co mu napiszę zostanie między nami, to zupełnie nie wiedziałam co mu odpowiedzieć . zastanowiłam się chwilę nad tym pytaniem . czego ja tak naprawdę od ciebie chcę ? i wiesz, chciałabym, żebyś był przy mnie tak jak teraz . żebyś interesował się mną każdego dnia, droczył na każdej przerwie w szkole, podgryzał mi ramiona, kiedy nauczyciel odwróci się plecami do tablicy, ściskał moją rękę pod ławką, przejmował się, kiedy dzieje się ze mną coś złego, zapewniał, że wszystko się ułoży . trzymał mnie mocno, kiedy znów za dużo wypiłam, chcę, żebyś "zadręczał" mnie wiadomościami do nocy, myślał o mnie, tęsknił . chcę poczucia, że znaczę dla ciebie więcej niż te wszystkie inne dziewczyny . po prostu chcę, żebyś był mój .

 powiedz mi coś słodkiego .... teksty

ansomia dodano: 14 kwietnia 2013

- powiedz mi coś słodkiego . - czekolada .

 co czytasz ?  tysiące słów... teksty

ansomia dodano: 13 kwietnia 2013

- co czytasz ? - tysiące słów zostawianych przez niego przypadkowo na kartkach . - po co ? - szukam słowa "kocham" .

 a ona będzie złą macochą ?... teksty

ansomia dodano: 13 kwietnia 2013

- a ona będzie złą macochą ? - nie, ona nie jest z naszej bajki .

 cześć co tam ?  mam ochotę... teksty

ansomia dodano: 13 kwietnia 2013

- cześć, co tam ? - mam ochotę się zakochać . - o, i co z tym zrobisz ? - nic . poczekam aż mi przejdzie .

szeptałam do twojego ucha:  obejmij... teksty

ansomia dodano: 13 kwietnia 2013

szeptałam do twojego ucha: - obejmij mnie . objąłeś . - zrozum mnie . nie zrozumiałeś .

 przysłano mnie tu bym został... teksty

ansomia dodano: 13 kwietnia 2013

- przysłano mnie tu, bym został twoim księciem z bajki . - to jakiś żart ?! - ależ skąd . - nigdy nie będę kolejną plastikową, pieprzoną księżniczką .

 pakuj się wyjazd z mojego serca .... teksty

ansomia dodano: 12 kwietnia 2013

- pakuj się, wyjazd z mojego serca . - ale ja dopiero co się wypakowałem . - i w tym czasie zdążyłeś wybudować sobie domek letniskowy u innej i zostawić tam parę rzeczy, w tym piżamę .

 wynoś się .  nie .  wynocha !... teksty

ansomia dodano: 12 kwietnia 2013

- wynoś się . - nie . - wynocha ! - nie . - dlaczego chociaż raz nie zrobisz tego, o co cię proszę ? czy to takie trudne wyjść i zamknąć za sobą drzwi ? - nie odejdę . - bo ? - kocham cię .

 jesteś zakochany ?  zakochany to... teksty

ansomia dodano: 12 kwietnia 2013

- jesteś zakochany ? - zakochany to ja byłem tydzień po tym, jak ją zobaczyłem . teraz .. teraz uzależnienie od papierosów, alkoholu i narkotyków na raz jest mało porównywalne z tym, co czuję . teraz szaleję, kiedy nie widzę jej pół dnia, nie mogę jeść, kiedy ona nie ma apetytu i nie mogę spać, kiedy jest w nocy poza domem . o żesz kurde, czy ty też odnosisz wrażenie, że ją kocham ? - co mógłbyś zrobić dla kobiety z miłości ? - zapytaj ją o najgłupszą, najtrudniejszą do zdobycia i najbardziej nierealną rzecz, jaką kiedykolwiek sobie wymarzyła, powiedz mi jaka to rzecz, a ja na drugi dzień położę ci ją na biurku .

 to koniec .  dlaczego ?  bo już... teksty

ansomia dodano: 12 kwietnia 2013

- to koniec . - dlaczego ? - bo już nie czuję tego co czułam . już nie wariuje, już nie stroję się godzinę przed lustrem, już nie sprawdzam co 10 minut telefonu, czy oby na pewno nie dzwoniłeś, a ja może po prostu nie usłyszałam . już nie pytam po raz kolejny sąsiadki czy cię widziała i czy widziała, jaki jesteś cudny, już nie nazywam swoich miśków twoim imieniem .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV