głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia każdego ranka po przebudzeniu otrzymuje kredyt w wysokości osiemdziesięciu sześciu tysięcy czterystu sekund życia na dany dzień . kiedy wieczorem kładzie się sp

ansomia

ansomia.moblo.pl
każdego ranka po przebudzeniu otrzymuje kredyt w wysokości osiemdziesięciu sześciu tysięcy czterystu sekund życia na dany dzień . kiedy wieczorem kładzie się spać ni
każdego ranka po przebudzeniu... teksty

ansomia dodano: 16 kwietnia 2013

każdego ranka, po przebudzeniu, otrzymuje kredyt w wysokości osiemdziesięciu sześciu tysięcy czterystu sekund życia na dany dzień . kiedy wieczorem kładzie się spać, niewykorzystana reszta sekund nie przejdzie na następny dzień . to, czego nie przeżyła w ciągu dnia, jest na zawsze stracone, pochłonięte przez wczoraj . każdego następnego ranka rozpoczyna się ta sama magia, znowu otrzymuje taką liczbę sekund życia i zaczyna grać w tę nieodwracalną grę . bank może zamknąć jej konto w najbardziej nieoczekiwanym momencie, bez żadnego ostrzeżenia, w każdej chwili może zatrzymać jej życie . dlatego cieszy się życiem, każdą jego chwilą . wie, że tak właśnie trzeba .

 chcesz mnie kupić ?  nie... teksty

ansomia dodano: 16 kwietnia 2013

- chcesz mnie kupić ? - nie, zatrzymać .

 dlaczego już na mnie nie patrzysz... teksty

ansomia dodano: 16 kwietnia 2013

- dlaczego już na mnie nie patrzysz ? - bo każde spojrzenie w twoje oczy, jest powodem by cię nadal kochać .

obiecaj mi że mnie nigdy mnie nie... teksty

ansomia dodano: 16 kwietnia 2013

obiecaj mi, że mnie nigdy mnie nie okłamiesz, że nie zdradzisz, że będziesz mnie chronił, że zatroszczysz się o mnie, że sprawisz, że poczuję się bezpieczna, że zawsze będę się czuła przy tobie tą jedyną, że będziesz wyczekiwać do następnego spotkania, że się mną nie znudzisz, że będę się mogła przy tobie śmiać i płakać, że słowo "miłość" nie będzie tylko pustym słowem, że będę przy tobie szczęśliwa, że powiesz mi szczerze "kocham cię" . możesz mi to obiecać ?

to była bodajże jedna z dyskotek... teksty

ansomia dodano: 16 kwietnia 2013

to była bodajże jedna z dyskotek szkolnych . całkiem przyzwoita, kawałki leciały dobre, chłopcy rozkręceni . w pewnym momencie poczułam jak ktoś pociąga mnie za rękę, nie widziałam twarzy - było za ciemno . jednak ten dotyk coś mi przypominał . - chodź - usłyszałam głos przebijający się przez echo muzyki płynącej z głośników . to był on . wcześniej nie zauważyłam, żeby się pojawił . kolana mi zmiękły, jednak ruszyłam śmiało ku wyjściu . kiedy byliśmy już na korytarzu, sami, zdjął plecak z ramienia i wyjął z niego swoją bluzę i moje trampki, które kiedyś musiałam u niego zostawić . ubrał mnie, po czym biorąc na ręce wybiegł ze szkoły . - ta noc należy do nas, mała ! tęskniłem jak cholera ! - krzyczał z uśmiechem, zarażając mnie dobrym humorem . moje obumarłe serce znów zabiło żywym rytmem, znów odzyskało wiarę w to, że miłość nie przemija od tak .

 miałaś nie pić wódki .... teksty

ansomia dodano: 15 kwietnia 2013

- miałaś nie pić wódki . - miałeś mnie nigdy nie zostawić .

żegnam ? aha czyli już nie jestem... teksty

ansomia dodano: 15 kwietnia 2013

żegnam ? aha, czyli już nie jestem twoim największym skarbem, a teraz to ona ma wyjątkowo piękne oczy ?

jest jak w bajce niech tylko żaden... teksty

ansomia dodano: 15 kwietnia 2013

jest jak w bajce, niech tylko żaden królewicz mi się tu nie wpierdala .

prosiłam byś osłodził mi życie... teksty

ansomia dodano: 15 kwietnia 2013

prosiłam byś osłodził mi życie - odszedłeś, zostawiając kilogram cukru z biedronki .

to nieprawda że całkowicie... teksty

ansomia dodano: 15 kwietnia 2013

to nieprawda, że całkowicie zniknął z mojego życia . zostawił mi coś po sobie .. wspomnienia, zajebiste wspomnienia .

obiecałeś kiedyś że nie... teksty

ansomia dodano: 14 kwietnia 2013

obiecałeś kiedyś, że nie odejdziesz, uwierzyłam . właściwie to nadal wierzę, że nie odszedłeś . ty po prostu zabłądziłeś w drodze do sklepu, prawda ?

wiem że całe dwa dni będę za nim... teksty

ansomia dodano: 14 kwietnia 2013

wiem, że całe dwa dni będę za nim tęsknić . już za nim tęsknię, choć widzieliśmy się dwie godziny temu . tęsknię za jego czekoladowymi oczami, za jego ustami, docinkami, za jego okropnym a jednocześnie wspaniałym charakterem, za jego stawaniem na środku drogi i mówieniem "przytul mnie no", za naszymi rozmowami, za jego tonem głosu, kiedy ucisza mnie w knajpie bo zaczynam śpiewać, albo głośno wołam kelnerkę . tęsknię za jego dokuczaniem mi i robieniem mi siary na ulicy tekstem "idziemy już żabciu?", tęsknię za jego wyrazem twarzy kiedy czeka na mnie chwilę dłużej niż powinien, bo spóźniłam się na wcześniejszy autobus, tęsknię za jego dotykiem, za jego uwieszaniem się na mnie, tęsknię za "nie pijesz już więcej alkoholiczko" . tęsknię za jego podgryzaniem mojego ucha, za całowaniem mnie po szyi, za jego ciuchami, za jego całym stylem bycia . cholera, za nim całym tęsknię .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV