głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ally1212 czasami słyszałam od innych: to nie twoja bajka. jesteście jak z filmu książę i ja . nic nie poradzę na to że zakochałam się w księciu mówiłam. pamiętasz ten dz

ally1212

ally1212.moblo.pl
czasami słyszałam od innych: to nie twoja bajka. jesteście jak z filmu książę i ja . nic nie poradzę na to że zakochałam się w księciu mówiłam.
czasami słyszałam od innych:   to... teksty

ally1212 dodano: 12 czerwca 2011

czasami słyszałam od innych: - to nie twoja bajka. jesteście jak z filmu "książę i ja". - nic nie poradzę na to, że zakochałam się w księciu- mówiłam.

pamiętasz ten dzień? siedziałam z... teksty

ally1212 dodano: 12 czerwca 2011

pamiętasz ten dzień? siedziałam z koleżanką na schodach i przyszedłeś do nas. tak fajnie nam się razem rozmawiało i w końcu zapytałeś mnie, czy mam chłopaka. zaprzeczyłam. poczułam gwałtowne bicie twojego serca, twoją nieśmiałość. wtedy pokochałam wszystkie twoje wady i zalety- pokochałam ciebie. byłeś powodem, dla którego codziennie rano szłam do szkoły, dzięki tobie zaczęłam o siebie dbać, dzięki tobie zaplanowałam sobie dobrą przyszłość. codziennie starannie przygotowywałam się do zajęć, żeby móc ci pomóc. gdy siedziałeś obok mnie, moje serce słyszeli chyba wszyscy inni w klasie i poza nią, często nie wiedziałam, co powiedzieć, bo twoja obecność sprawiała, że brak mi słów. dlaczego to wszystko tak szybko i doszczętnie zniszczyłeś, czy już ci nie jestem potrzebna? czy już nie czujesz tego, co czułeś. teraz tak wiele rzeczy się zmieniło- nowe życie, miłość. co z tego, że znów nie jestem sama, skoro kocham ciebie, tylko ciebie.

niby kochałeś. niby mówiłeś  że... teksty

ally1212 dodano: 12 czerwca 2011

niby kochałeś. niby mówiłeś, że jestem najważniejsza... widzisz, jakie to puste słowa?

Widziany we mgle  spotkany we śnie.... teksty

ally1212 dodano: 12 czerwca 2011

Widziany we mgle, spotkany we śnie. Ponownie powracasz, gdy kończy się dzień....

Ze wspomnień tkasz dni... :  teksty

ally1212 dodano: 12 czerwca 2011

Ze wspomnień tkasz dni... :(

Nasz płomień już dawno zgasł... teksty

ally1212 dodano: 10 czerwca 2011

Nasz płomień już dawno zgasł, Dawno brak nam sił. A zimne dialogi już, nie umilają nam dni. Nawet cię nie potrafię czuć, nagle nie pragnę Twoich ust Nie czarujmy się nie ma tu już nic... już nic...

leżeli razem na łące... słońce... teksty

ally1212 dodano: 10 czerwca 2011

leżeli razem na łące... słońce oświetlało ich blade twarze. nagle on powiedział:- kocham cię. ona nie wiedziała co odpowiedzieć.- dlaczego nic nie mówisz?- spytał. - nic nie mówmy, po prostu starajmy się, żeby ta miłość była wspaniała i prawdziwa. wtedy go pocałowała.

siedziała na podłodze i oglądała... teksty

ally1212 dodano: 10 czerwca 2011

siedziała na podłodze i oglądała fotografie. wspominała, jak było pięknie, jak cudownie się czuła, kiedy ją całowałeś, kiedy szeptałeś jej czule słówka. uwielbiała słuchać, jak pośród zieleni drzew i śpiewu ptaków biło twoje serce... wiedziała, że bije ono tylko dla niej. robiła wszystko, żebyś był szczęśliwy. ona była twoim szczęściem, życiem... wszyscy widzą jak zachowujesz się teraz, a jak zachowywałeś kiedy byłeś zakochany.

ciekawe  jak się wczoraj czułeś... teksty

ally1212 dodano: 10 czerwca 2011

ciekawe, jak się wczoraj czułeś, gdy ja dobrze się bawiłam... ciekawe, czy fajnie się siedziało na parapecie... myślę, że zrozumiałeś, co straciłeś... ja za tobą płakać nie będę... w końcu w moim życiu wreszcie pojawiło się szczęście. a ty? tyle lasek kokietowałeś, tak się popisywałeś... szkoda, że wszystkie cię olały... widzisz? tak właśnie kończą dranie!!!:)

dni spędzone w twojej obecności... teksty

ally1212 dodano: 7 czerwca 2011

dni spędzone w twojej obecności były najwspanialszymi w moim życiu. teraz trzeba żyć dalej- bez ciebie. wszystko jest inne tylko ja wciąż taka sama...

otwieram oczy  szukam dat  kiedy... teksty

ally1212 dodano: 7 czerwca 2011

otwieram oczy, szukam dat, kiedy nadziei zniknął ślad...

to serce. co ciągle czeka na znak... teksty

ally1212 dodano: 5 czerwca 2011

to serce. co ciągle czeka na znak, na jedyny szept kochany...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV