głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ally1212 dziękuję ci za to że choć przez chwilę mogłam być szczęśliwa że choć przez chwilę czułam się kochana: wczoraj minęły dwa lata odkąd się w tobie zakochałam... dl

ally1212

ally1212.moblo.pl
dziękuję ci za to że choć przez chwilę mogłam być szczęśliwa że choć przez chwilę czułam się kochana:
dziękuję ci za to  że choć przez... teksty

ally1212 dodano: 5 czerwca 2011

dziękuję ci za to, że choć przez chwilę mogłam być szczęśliwa, że choć przez chwilę czułam się kochana:)

wczoraj minęły dwa lata  odkąd... teksty

ally1212 dodano: 5 czerwca 2011

wczoraj minęły dwa lata, odkąd się w tobie zakochałam... dla ciebie ta data z pewnością nic nie znaczyła, ale dla mnie znaczyła więcej niż dzień moich urodzin, więcej niż wszystko inne. a wiesz dlaczego? bo bardzo cię kochałam. szkoda, że przez ostatnie dwa lata nie dałeś mi szansy na bycie szczęśliwą...:(

pamiętasz  jak byłeś jej... teksty

ally1212 dodano: 3 czerwca 2011

pamiętasz, jak byłeś jej najlepszym przyjacielem? tobie mówiła o wszystkim... ciebie zawsze słuchała... kiedy przyjaźń przemieniła się w miłość, to tak po prostu zapomniałeś o jej istnieniu... cierpiała, długo cierpiała. teraz, gdy się pozbierała, nie chce o tobie słyszeć... chyba cię to nie dziwi...!!!

dlaczego krzywdzisz kogoś  kto cię... teksty

ally1212 dodano: 3 czerwca 2011

dlaczego krzywdzisz kogoś, kto cię kochał? czy ta osoba nie zasługuje na szacunek? zastanów się dobrze, zanim znów przewrócisz jej życie do góry nogami... powinieneś wiedzieć, że ona nie zasłużyła na taki chłód. pomyśl, przecież sam kiedyś kochałeś.

wypierdalaj! w moim sercu dla ciebie... teksty

ally1212 dodano: 1 czerwca 2011

wypierdalaj! w moim sercu dla ciebie miejsca już nie ma!!!

miałam dosyć bycia twoją zabawką... teksty

ally1212 dodano: 1 czerwca 2011

miałam dosyć bycia twoją zabawką, dlatego spierdalaj z mojego życia!!!!

do tej pory nie chciałam  żeby rok... teksty

ally1212 dodano: 1 czerwca 2011

do tej pory nie chciałam, żeby rok szkolny się skończył, bo bałam się rozstania z tobą. od dziś nie chcę mieć już z tobą nic wspólnego. bez bólu serca mogę powiedzieć, że dla mnie nie istniejesz!!! od dziś cię nienawidzę i nie boję się o tym głośno mówić. zacznę teraz łamać wszystkie zasady i żeby ten fakt cię nie zdziwił. jeszcze jedno: nie proś mnie o nic, bo jak ci przyp*lę to pomylisz walentynki halloween!!!!

gdy ciebie zabraknie  ziemia... teksty

ally1212 dodano: 31 maja 2011

gdy ciebie zabraknie, ziemia rozstąpi się...:(

świetny opis!:  teksty ally1212 dodał komentarz: świetny opis!:) do wpisu 31 maja 2011
Po chwili odłożyła pamiętnik... teksty

ally1212 dodano: 29 maja 2011

Po chwili odłożyła pamiętnik, wypiła kakao i położyła się do łóżka. Wszystko przypominało jej o nim. Wspólne zdjęcia, piosenki, które tak bardzo lubili, wspomnienia, które zawsze starała się ocalić od zapomnienia. Wciąż go kochała. Bo jak zapomnieć, kiedy codziennie się widzą, kiedy dzieli ich kilka metrów. Niestety takie jest życie i najwyższy czas się z tym pogodzić. Zamknęła tonące we łzach oczy i zasnęła.

gdybyś teraz chciał być ze mną... teksty

ally1212 dodano: 27 maja 2011

gdybyś teraz chciał być ze mną, nie zawahałabym się ani przez chwilę... musiałbyś dać mi tylko pewność, że jesteś tym wszystkim, za czym tęsknię...:*

już niedługo wszystko się... teksty

ally1212 dodano: 27 maja 2011

już niedługo wszystko się skończy... rozstaniemy się na zawsze. jedyne co mi po tobie pozostanie to setki wspomnień tych dobrych i tych złych, nasze rozmowy, uściski dłoni, uśmiech, który niegdyś witał mnie codziennie rano... drżę na samą myśl o tym, że mogę o tobie zapomnieć. w końcu wielokrotnie płakałam przez ciebie ze śmiechu, ale przede wszystkim bardzo cię kochałam... nadal kocham.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV