głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ally1212 Przecież wiosna po tych chłodach w końcu musi się pojawić... Miej­sce człowieka jest w dru­gim człowieku a miej­sce miłości w każdym choć po trochu. ... i zro­b

ally1212

ally1212.moblo.pl
Przecież wiosna po tych chłodach w końcu musi się pojawić...
Przecież wiosna po tych chłodach w... teksty

ally1212 dodano: 20 luty 2016

Przecież wiosna po tych chłodach w końcu musi się pojawić...

Miej­sce człowieka jest w dru­gim... teksty

ally1212 dodano: 23 grudnia 2014

Miej­sce człowieka jest w dru­gim człowieku, a miej­sce miłości, w każdym choć po trochu.

  ...  i zro­bię wszys­tko... teksty

ally1212 dodano: 23 grudnia 2014

"(...) i zro­bię wszys­tko, żebyś się uśmie­chała. Bo zasługu­jesz na uśmiech." Naj­piękniej­sze słowa, ja­kie usłyszałam od Niego... Naj­piękniej­sze, ja­kie w ogóle usłyszałam. Jak cu­dow­nie było po pros­tu Go chłonąć.

Każdy z Was  młodzi Przyjaciele... teksty

ally1212 dodano: 15 sierpnia 2014

Każdy z Was, młodzi Przyjaciele, znajduje też w życiu jakieś swoje Westerplatte, jakiś wymiar zadań, które trzeba podjąć i wypełnić, jakąś słuszną sprawę, o którą nie można nie walczyć, jakiś obowiązek, powinność, od której nie można się uchylić, nie można zdezerterować. Wreszcie, jakiś porządek prawd i wartości, które trzeba utrzymać i obronić, tak jak to Westerplatte. Utrzymać i obronić, w sobie i wokół siebie, obronić dla siebie i dla innych.

Podchodzę cicho do niego  zwabiona... teksty

ally1212 dodano: 1 czerwca 2014

Podchodzę cicho do niego, zwabiona przepiękną, melancholijną melodią. Niczym zahipnotyzowana patrzę na jego długie zwinne palce, które delikatnie odnajdują i przyciskają klawisze. Niedawno te same palce umiejętnie dotykały i pieściły moje ciało. Na samo wspomnienie łapię oddech i czerwienię się, zaciskając uda. Spogląda na mnie świetlistymi, niezgłębionymi, szarymi oczami z nieodgadnionym wyrazem twarzy.

Podlegam niekiedy w stosunku do... teksty

ally1212 dodano: 30 maja 2014

Podlegam niekiedy w stosunku do Ciebie dziwnemu uczuciu, zwłaszcza gdy znajdujesz się blisko mnie ... mam wrażenie, ze gdzieś w okolicy lewych żeber mam umocowany sznur silnym węzłem spojony z takimże sznurem przytwierdzonym w takimże miejscu u Ciebie.

Różnice mogą się wzajemnie... teksty

ally1212 dodano: 25 maja 2014

Różnice mogą się wzajemnie uzupełniać. Każde z nas chciało pokazać drugiemu własny świat. W jakiś sposób pasowały one do siebie...

  Kocham Cię   wymruczał w moje... teksty

ally1212 dodano: 16 maja 2014

- Kocham Cię - wymruczał w moje włosy. - Jestem teraz szczęśliwszy niż kiedykolwiek wcześniej.

Każdy zakochany dzięki miłości ma... teksty

ally1212 dodano: 16 maja 2014

Każdy zakochany dzięki miłości ma wrażenie, że poprzez ukochaną osobę posiada cały świat. Został mu przekazany klucz do królestwa. Nie zadaje sobie więcej pytań. Nie ma sensu szukać dalej. Całe piękno wszechświata zostało przed nim odsłonięte.

Ludzie zawsze gdzieś na siebie... teksty

ally1212 dodano: 16 maja 2014

Ludzie zawsze gdzieś na siebie czekają, czy to na środku pustyni, czy w wielkim mieście. Gdy ich drogi się przetną, a spojrzenia spotkają, przeszłość i przyszłość tracą znaczenie. Istnieje tylko ta jedna jedyna chwila i niesamowita pewność, że wszystko, co na niebie i ziemi, zapisane zostało tą samą Ręką. To Ona powołuje do życia Miłość i dla każdego człowieka, który pracuje, odpoczywa i szuka szczęścia na tym świecie, stworzyła bratnią duszę. Bez tego straciłyby sens ludzkie marzenia."

W życiu każdego człowieka... teksty

ally1212 dodano: 20 kwietnia 2014

W życiu każdego człowieka przychodzi jeden moment prawdziwej miłości.

Czy kiedykolwiek trzymaliście za... teksty

ally1212 dodano: 14 kwietnia 2014

Czy kiedykolwiek trzymaliście za rękę ukochaną osobę? Nie na zasadzie mechanicznego odruchu, nie z przyzwyczajenia, ale z pełną świadomością tego gestu, gdy palce mocno się splatają ze sobą, a nadgarstki zaczynają pulsować jednym, równym rytmem?

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 135 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV