głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ally1212 Pomyśl jak będziemy się czuć nazajutrz. Pomyśl o ile trudniejsze po wspólnie spędzonej nocy będzie udawanie że nic do siebie nie czujemy przy innych ludziach na

ally1212

ally1212.moblo.pl
Pomyśl jak będziemy się czuć nazajutrz. Pomyśl o ile trudniejsze po wspólnie spędzonej nocy będzie udawanie że nic do siebie nie czujemy przy innych ludziach nawet je
Pomyśl jak będziemy się czuć... teksty

ally1212 dodano: 26 marca 2014

Pomyśl, jak będziemy się czuć nazajutrz. Pomyśl o ile trudniejsze po wspólnie spędzonej nocy będzie udawanie, że nic do siebie nie czujemy przy innych ludziach, nawet jeśli jedyne co zrobimy to zaśniemy obok siebie. To jak wzięcie małej dawki narkotyku... sprawia jedynie, że chce się więcej.

Uciekajmy mamy jakieś pieniądze... teksty

ally1212 dodano: 26 marca 2014

Uciekajmy, mamy jakieś pieniądze, znajdźmy jakiś motel, kupmy odgrzewaną pizzę z mikrofali i frytki, a przede wszystkim dwie butelki wina, i wejdźmy do wanny, umyję cię, scałuję z ciebie wszystko, umyję cię, wytrę ręcznikiem, położę do łóżka, i zacznę całować, i mówić ci, opowiadać cały świat.

 W ciemności szukaliśmy świeczek... teksty

ally1212 dodano: 5 marca 2014

"W ciemności szukaliśmy świeczek, ale wciąż trafialiśmy na siebie, aż w końcu zrezygnowaliśmy z poszukiwań i pozwoliliśmy naszym dłoniom błądzić po sobie. Dotyk i smak dokładnie się przemieszały, miałem wrażenie, że właśnie to uczucie można nazwać pomieszaniem zmysłów. A potem przyszła noc bezgwiezdna, bezksiężycowa i bezświetlna, nawet jej nie słyszałem, chociaż mrok mruczał przy nas jak czarny kot".

 Mówisz że kochasz deszcz a... teksty

ally1212 dodano: 22 luty 2014

"Mówisz, że kochasz deszcz, a rozkładasz parasolkę, gdy zaczyna padać. Mówisz, że kochasz słońce, a chowasz się w cieniu, gdy zaczyna świecić. Mówisz, że kochasz wiatr, a zamykasz okno, gdy zaczyna wiać. Właśnie dlatego boję się, kiedy mówisz, że mnie kochasz".

 Tato zraniłem dziewczynę.... teksty

ally1212 dodano: 20 luty 2014

- Tato, zraniłem dziewczynę. - Weź proszę te gwoździe i za każdym razem gdy ją zranisz wbij jeden gwóźdź w ścianę. Po miesiącu syn przychodzi do taty. - Ściana jest zapełniona, co teraz? - Teraz za każdym razem gdy ją przeprosisz wyjmij jeden gwóźdź. Po miesiącu syn znowu przychodzi do taty. - Wyjąłem wszystkie gwoździe, ale w ścianie zostały dziury. - Bo widzisz synku, nieważne ile razy przeprosisz dziewczynę, rany i tak się nie zagoją.

 Rozmawiasz z nią. Mówisz... teksty

ally1212 dodano: 13 luty 2014

"Rozmawiasz z nią. Mówisz godzinami. Ona patrzy na ciebie, jakbyś na tym świecie istniał tylko ty. Idziecie w jakieś spokojniejsze miejsce. Całujesz ją, odpowiada pocałunkiem. Obejmujecie się. Pieścicie się całą noc i nie macie ochoty posunąć się dalej. Trzymasz ją w ramionach. Znów mówisz. Kochasz jej śmiech. Kochasz jej twarz. Kochasz w niej wszystko. Zasypiacie, trzymając się w ramionach, całkiem ubrani, i zadajesz sobie pytanie czy jeszcze kiedyś będziesz tak szczęśliwy. Jej włosy pachną bzem i jagodami. Nigdy nie zapomnisz tej woni."

 Czy myślisz że można tak łatwo... teksty

ally1212 dodano: 9 luty 2014

" Czy myślisz, że można tak łatwo zapomnieć, ten czas, gdy krok po kroku przybliżałeś się do mnie'

 Ale prawda wygląda tak że czuję... teksty

ally1212 dodano: 7 luty 2014

"Ale prawda wygląda tak, że czuję się bardziej wolna z nim, niż wtedy, kiedy byłam sama. Przy nim czuję się bardziej sobą niż bez niego. Może tak wygląda prawdziwa miłość".

 Życia nie mierzy się ilością... teksty

ally1212 dodano: 7 luty 2014

"Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach".

Jestem tutaj by cię kochać... teksty

ally1212 dodano: 28 stycznia 2014

Jestem tutaj, by cię kochać, trzymać w ramionach, chronić. Jestem tutaj, by uczyć się od ciebie i otrzymywać twą miłość. Jestem tutaj, bo nie ma innego miejsca, w którym mógłbym być.

„Jesteś największym ryzykiem... teksty

ally1212 dodano: 14 stycznia 2014

„Jesteś największym ryzykiem, jakie kiedykolwiek podjąłem. – Pocałował mnie delikatnie. – I największą wygraną.”

 Dzielimy złą ciszę obcymi... teksty

ally1212 dodano: 12 stycznia 2014

"Dzielimy złą ciszę obcymi słowami".

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV