głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
affection wiem że jutro będę tęsknić bardziej niż wczoraj i o wiele mniej niż pojutrze. więc nie wmawiaj mi że czas leczy rany bo od prawie roku z każdym dniem nie jest m

affection

affection.moblo.pl
wiem że jutro będę tęsknić bardziej niż wczoraj i o wiele mniej niż pojutrze. więc nie wmawiaj mi że czas leczy rany bo od prawie roku z każdym dniem nie jest mi a
wiem  że jutro będę tęsknić... teksty

affection dodano: 16 luty 2012

wiem, że jutro będę tęsknić bardziej niż wczoraj i o wiele mniej niż pojutrze. więc nie wmawiaj mi, że czas leczy rany, bo od prawie roku z każdym dniem nie jest mi ani trochę stanowczo łatwiej.

' jednak mimo wszystko kocham Cię za... teksty

affection dodano: 15 luty 2012

' jednak mimo wszystko kocham Cię za przeszłość. ' // [Pezet]

za szczęście. które kiedyś  kurwa... teksty

affection dodano: 12 luty 2012

za szczęście. które kiedyś, kurwa, w końcu odnajdę.

powiedziałabym Ci tak wiele  gdybyś... teksty

affection dodano: 12 luty 2012

powiedziałabym Ci tak wiele, gdybyś ciągle był mój. niestety - nie jesteś. i za każdym razem, gdy Cię widzę, takie naturalne wydaje mi się podejść i wtulić twarz w Twoją klatkę piersiową szepcząc jak bardzo tęskniłam. na szczęście szybko potrafię się otrząsnąć. ale tak naprawdę nadal nie mogę pojąć w jak łatwy sposób z nas zrezygnowałeś i dlaczego z każdym dniem brakuje mi Ciebie bardziej niż wczoraj.

muszę coś ze sobą zrobić. kogoś... teksty

affection dodano: 11 luty 2012

muszę coś ze sobą zrobić. kogoś poznać, zająć się czymś nowym, zmienić coś. muszę unikać samotności, nudy i nocnych wspomnień wspólnej przeszłości. zacząć żyć nie rozpamiętując, bo inaczej udławię się tą pieprzoną miłością.

więc tak to się kończy? głupie... teksty

affection dodano: 6 luty 2012

więc tak to się kończy? głupie 'cześć' rzucone mimochodem? kilka grzecznościowych zdań, zupełnie bez znaczenia, mimo że nasz świat właśnie dobiegał kresu? niby obojętny buziak w policzek, który tak boleśnie uświadamia jak daleko od siebie już jesteśmy. a kiedyś.. miniemy się na ulicy, tak bez słów, bez spojrzenia, nic nie mając sobie do powiedzenia. zupełnie bez znaczenia.

wiesz.. ja chyba nie powinnam była... teksty

affection dodano: 3 luty 2012

wiesz.. ja chyba nie powinnam była Cię stracić.

to żałosne tak tęsknić wiedząc... teksty

affection dodano: 29 stycznia 2012

to żałosne tak tęsknić wiedząc, że Ty wcale tego nie chcesz. upokarzające śnić o Tobie każdej kolejnej nocy i pragnąć tam zostać, w świecie, w którym nie liczy się nic prócz nas. to beznadziejnie naiwne liczyć, że bajkowa miłość gdzieś jeszcze istnieje.

a na zimę zamiast szalikiem będę... teksty

affection dodano: 29 stycznia 2012

a na zimę zamiast szalikiem będę otulać się Twoim dotykiem.

i tak bardzo nienawidzę siebie za to... teksty

affection dodano: 26 stycznia 2012

i tak bardzo nienawidzę siebie za to, że nie potrafię usunąć tych pustych smsów od niego, w których kryło się tyle miłości i ciepła. tak bardzo mu wtedy zależało. przynajmniej na tym, żebym myślała, że mu zależy.

nie chciałam  żeby widział jak... teksty

affection dodano: 25 stycznia 2012

nie chciałam, żeby widział jak płaczę. łzy zawsze były dla mnie oznaką bezsilności, a ja nie chciałam uchodzić za słabą. pragnęłam, aby ludzie postrzegali mnie jako skałę, która niezależnie od tego jak silny byłby sztorm zawsze pozostanie na swoim miejscu, nie łamiąc się ani nie krusząc.

i nie pytaj mnie 'co tam?' bo nie... teksty

affection dodano: 25 stycznia 2012

i nie pytaj mnie 'co tam?' bo nie jest okey od kiedy odszedłeś.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV