głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
affection może jestem naiwna ale wierzę że to przetrwa. bo pragnienie wtulenia się w Twoje ramiona jest dużo większe niż dystans między nami. zatrzymał mnie w drzwiach kl

affection

affection.moblo.pl
może jestem naiwna ale wierzę że to przetrwa. bo pragnienie wtulenia się w Twoje ramiona jest dużo większe niż dystans między nami.
może jestem naiwna  ale wierzę  że... teksty

affection dodano: 18 stycznia 2012

może jestem naiwna, ale wierzę, że to przetrwa. bo pragnienie wtulenia się w Twoje ramiona jest dużo większe niż dystans między nami.

zatrzymał mnie w drzwiach klasy... teksty

affection dodano: 18 stycznia 2012

zatrzymał mnie w drzwiach klasy tarasując przejście. -hej, mała - powiedział z szelmowskim uśmiechem. wtedy spostrzegłam, że nic się we mnie nie dzieje. stoję tam, a moje serce nie przyspiesza, policzki nie oblewają się czerwienią, choć jeszcze niedawno odwdzięczałam się uśmiechem za każde 'cześć' rzucone mimochodem. -tak się zastanawiam czy nie spotkalibyśmy się po szkole? - przysięgam, że gdybym właśnie coś piła, znalazłoby to ujście na jego świeżo wyprasowanej koszuli w kratkę. to kpina czy naiwność myśleć, że będę czekać wiecznie? zbliżyłam się do niego z rozanielonym uśmiechem i patrzyłam w te tęczówki powoli zalewające się nieskrywaną satysfakcją. wtedy najsłodszym głosem na jaki było mnie stać, szepnęłam mu na ucho -teraz? teraz to się pieprz, kochanie. - i odeszłam spoglądając na jego zdumioną twarz.

i wiesz? dzisiaj Twoje 'kocham Cię'... teksty

affection dodano: 15 stycznia 2012

i wiesz? dzisiaj Twoje 'kocham Cię' skomentowałabym jedynie kpiąco-szyderczym prychnięciem podsyconym ironicznym uśmiechem.

jak współbolą łzy osoby  która... teksty

affection dodano: 13 stycznia 2012

jak współbolą łzy osoby, która poświęciła tak wiele, aby dać Ci wszystko.

5 min. daj mi 5 min  w których... teksty

affection dodano: 12 stycznia 2012

5 min. daj mi 5 min, w których pozwolę sobie Cię nie kochać.

jeden z tych cholernie beznadziejnych... teksty

affection dodano: 11 stycznia 2012

jeden z tych cholernie beznadziejnych dni znów przewinął mi się przez życie. nie wiem jak zniosę następny poranek, nie chcę myśleć o czekających mnie rozczarowaniach. nie mam pojęcia jak włączyć mój mózg, zmusić do myślenia upadające szare komórki. kolejny raz upokorzenie staje się nieodłączną częścią mojej marnej egzystencji.

i tak łatwo jest mi dzisiaj... teksty

affection dodano: 10 stycznia 2012

i tak łatwo jest mi dzisiaj rezygnować ze mnie. // Pezet & Małolat

jak powiedzieć chłopakowi  do... teksty

affection dodano: 10 stycznia 2012

jak powiedzieć chłopakowi, do którego nadal coś czujesz, że między wami to koniec? że masz dość jego wymówek, wiecznego 'nie mam czasu', a serce Ci pęka widząc go później z kolegami na rowerach. jak nie wybuchnąć płaczem, gdy po miesiącu rozłąki na Twoje 'co tam?' odpowiada 'jakoś tak mi Ciebie brak. taka pustka'? jak przekonać samą siebie, że to bez sensu, że nie dam rady znowu odgrywać postaci z drugoplanowych ról, raz po raz żebrać o spotkanie słysząc ciągłe odmowy? jak utwierdzić swoje serce w przekonaniu, że tak jest lepiej? że czasem miłość naprawdę nie wystarcza?

a kiedy w nocy nie mogę zasnąć... teksty

affection dodano: 9 stycznia 2012

a kiedy w nocy nie mogę zasnąć wyobrażam sobie jak cholernie szczęśliwi bylibyśmy.

dlaczego żaden z nich nie potrafił... teksty

affection dodano: 8 stycznia 2012

dlaczego żaden z nich nie potrafił okazać mi tego, że mu zależy? słyszałam już tak wiele kłamstw, obietnic i usprawiedliwiających historii, że mogłabym napisać książkę fantasy albo nakręcić jakiś fascynujący film akcji. pewnie nie zabrakłoby w nim także wątków melodramatycznych, bo przecież zawsze ktoś będzie na straconej pozycji. a ja tylko chciałabym tą jebaną komedię romantyczną! czy to aż takie dziwne?

myślę  że kiedy zaczynasz... teksty

affection dodano: 8 stycznia 2012

myślę, że kiedy zaczynasz żałować, kończy się miłość..

nie wiedziałam już  jak mogłam... teksty

affection dodano: 8 stycznia 2012

nie wiedziałam już, jak mogłam stać się bardziej idealna dla Ciebie. męczyła mnie ciągła obawa, że odejdziesz, że jestem za mało wyjątkowa. nigdy nie dostrzegłeś jak bardzo się staram, jakie to dla mnie trudne. myślę, że zrezygnowałeś z nas znacznie wcześniej niż ja podjęłam decyzję o skończeniu tej farsy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV