głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
affection nie chciałam romantyka ale polubiłam poranki kiedy budził mnie wierszykiem w smsie. zawsze wtedy pierwsze co przychodziło mi na myśl to 'nie chcę wierszyka chcę

affection

affection.moblo.pl
nie chciałam romantyka ale polubiłam poranki kiedy budził mnie wierszykiem w smsie. zawsze wtedy pierwsze co przychodziło mi na myśl to 'nie chcę wierszyka chcę Ciebi
nie chciałam romantyka  ale... teksty

affection dodano: 20 stycznia 2012

nie chciałam romantyka, ale polubiłam poranki, kiedy budził mnie wierszykiem w smsie. zawsze wtedy pierwsze, co przychodziło mi na myśl to 'nie chcę wierszyka, chcę Ciebie' chociaż wiedziałam, że on jest daleko. uzależniłam się od tego i całej tej tandetnej obróbki jego obecności.

nie pisaliśmy od tygodnia. te siedem... teksty

affection dodano: 20 stycznia 2012

nie pisaliśmy od tygodnia. te siedem dni wydaje się być wiecznością bez rozmowy z nim.

 lubię jak tak na mnie patrzysz.... teksty

affection dodano: 20 stycznia 2012

-lubię jak tak na mnie patrzysz. - powiedziała uśmiechając się. -jak? - zapytał zdziwiony. -z taką miłością i pożądaniem w oczach. - odpowiedziała mu.

 skąd mam wiedzieć  co do mnie... teksty

affection dodano: 20 stycznia 2012

-skąd mam wiedzieć, co do mnie czujesz? - pyta odwracając głowę tak, aby nie mógł dostrzec łez na jej policzkach. -przecież jestem tu. - odpowiada ścierając pocałunkiem słone krople. -ale to nie ma sensu. -miłość generalnie nie ma sensu. - odpowiada jej z nieśmiałym uśmiechem.

jest coś między zauroczeniem  a... teksty

affection dodano: 18 stycznia 2012

jest coś między zauroczeniem, a zakochaniem. i jeśli kiedykolwiek poczuję do Ciebie coś więcej, to może być najgorsza decyzja w moim życiu.

pierwszy raz pomyślał  że jego... teksty

affection dodano: 18 stycznia 2012

pierwszy raz pomyślał, że jego życie bez niej nie miałoby sensu. czy to, co było między nimi można nazwać miłością? czy którekolwiek z nich było zdolne do tego uczucia?

może jestem naiwna  ale wierzę  że... teksty

affection dodano: 18 stycznia 2012

może jestem naiwna, ale wierzę, że to przetrwa. bo pragnienie wtulenia się w Twoje ramiona jest dużo większe niż dystans między nami.

zatrzymał mnie w drzwiach klasy... teksty

affection dodano: 18 stycznia 2012

zatrzymał mnie w drzwiach klasy tarasując przejście. -hej, mała - powiedział z szelmowskim uśmiechem. wtedy spostrzegłam, że nic się we mnie nie dzieje. stoję tam, a moje serce nie przyspiesza, policzki nie oblewają się czerwienią, choć jeszcze niedawno odwdzięczałam się uśmiechem za każde 'cześć' rzucone mimochodem. -tak się zastanawiam czy nie spotkalibyśmy się po szkole? - przysięgam, że gdybym właśnie coś piła, znalazłoby to ujście na jego świeżo wyprasowanej koszuli w kratkę. to kpina czy naiwność myśleć, że będę czekać wiecznie? zbliżyłam się do niego z rozanielonym uśmiechem i patrzyłam w te tęczówki powoli zalewające się nieskrywaną satysfakcją. wtedy najsłodszym głosem na jaki było mnie stać, szepnęłam mu na ucho -teraz? teraz to się pieprz, kochanie. - i odeszłam spoglądając na jego zdumioną twarz.

i wiesz? dzisiaj Twoje 'kocham Cię'... teksty

affection dodano: 15 stycznia 2012

i wiesz? dzisiaj Twoje 'kocham Cię' skomentowałabym jedynie kpiąco-szyderczym prychnięciem podsyconym ironicznym uśmiechem.

jak współbolą łzy osoby  która... teksty

affection dodano: 13 stycznia 2012

jak współbolą łzy osoby, która poświęciła tak wiele, aby dać Ci wszystko.

5 min. daj mi 5 min  w których... teksty

affection dodano: 12 stycznia 2012

5 min. daj mi 5 min, w których pozwolę sobie Cię nie kochać.

jeden z tych cholernie beznadziejnych... teksty

affection dodano: 11 stycznia 2012

jeden z tych cholernie beznadziejnych dni znów przewinął mi się przez życie. nie wiem jak zniosę następny poranek, nie chcę myśleć o czekających mnie rozczarowaniach. nie mam pojęcia jak włączyć mój mózg, zmusić do myślenia upadające szare komórki. kolejny raz upokorzenie staje się nieodłączną częścią mojej marnej egzystencji.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV