głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
affection to naiwne. wiem. ale mimo wszystko nadal łudzę się że może jednak coś do mnie czuł. na swój głupi zarozumiały sposób. i kurwa nie ma Cię! właśnie teraz kiedy na

affection

affection.moblo.pl
to naiwne. wiem. ale mimo wszystko nadal łudzę się że może jednak coś do mnie czuł. na swój głupi zarozumiały sposób.
to naiwne. wiem. ale mimo wszystko... teksty

affection dodano: 21 luty 2012

to naiwne. wiem. ale mimo wszystko nadal łudzę się, że może jednak coś do mnie czuł. na swój głupi, zarozumiały sposób.

i  kurwa  nie ma Cię! właśnie... teksty

affection dodano: 20 luty 2012

i, kurwa, nie ma Cię! właśnie teraz, kiedy najbardziej tego chcę.

każda myśl o Tobie wywołuje potok... teksty

affection dodano: 20 luty 2012

każda myśl o Tobie wywołuje potok łez. każde wspomnienie dotknięcia Twoich włosów, uśmiechu, spojrzenia w oczy. każdego dnia walczę ze sobą, pragnąc nie chcieć po raz setny czytać wiadomości od Ciebie. ale w końcu i tak przegrywam. żałuję. cholernie żałuję, że zabrakło nam determinacji i woli walki o to uczucie.

jesteś moim natchnieniem  wiesz? a... teksty

affection dodano: 19 luty 2012

jesteś moim natchnieniem, wiesz? a to, że większość tych wpisów jest bolesna i rozdrapuje jeszcze niezagojone rany, to już inna historia. nadal jesteś obecny w moim życiu. może nie w takim stopniu, w jakim bym chciała, ale to zawsze coś.

każda myśl o Tobie tak boleśnie... teksty

affection dodano: 19 luty 2012

każda myśl o Tobie tak boleśnie rozrywa serce na części pojedyncze. bezlitośnie, kawałek po kawałku, odziera z jakichkolwiek ostatków ludzkich odruchów.

pamiętasz jeszcze te pierwsze... teksty

affection dodano: 18 luty 2012

pamiętasz jeszcze te pierwsze nieśmiałe wiadomości? to niecierpliwe oczekiwanie, kiedy drugie z nas zastanawiało się, co odpisać, żeby nie wyjść na głupka? te palpitacje serca i uśmiech na twarzy na widok nowego smsa? a teraz spójrz mi w oczy i powiedz, że nie żałujesz, że to się więcej nie powtórzy.

wiedziałam  że te wspomnienia... teksty

affection dodano: 18 luty 2012

wiedziałam, że te wspomnienia jeszcze tysiące razy będą wracać do mnie ze zdwojoną siłą. te niedokończone sny, niewypowiedziane na głos marzenia. i chyba śmiało można powiedzieć, że mam skłonności masochistyczne, bo wcale nie chcę o tym zapomnieć. chcę Cię pamiętać. te nasze niedopowiedzenia i chwile niepewności, kiedy czekaliśmy na wiadomość od siebie. taką moją nie do końca spełnioną miłość.

po raz setny czytam wiadomości od... teksty

affection dodano: 18 luty 2012

po raz setny czytam wiadomości od niego, przy których oczy nieodmiennie zachodzą mi mgłą, a po policzkach spływają dwie niezsynchronizowane krople. to wszystko wydaje się tak odległe. jak on. tak daleki, a niemożliwie pożądany. dostępny już tylko w marzeniach.

ich miłość uwieczniona na białych... teksty

affection dodano: 18 luty 2012

ich miłość uwieczniona na białych kartkach jej pamiętnika. puste paczki po chusteczkach pod poduszką. zużyty tusz wodoodporny. awersja na wszystkie piosenki miłosne. trzy kilo więcej od nadmiaru czekolady i jego zdjęcie, żeby pamiętać każdą rysę twarzy, każdy dołeczek. jakby kiedykolwiek mogła zapomnieć. tyle zostało, a ona głupia nadal twierdzi, że warto było.

może kiedyś  gdy ten podły świat... teksty

affection dodano: 18 luty 2012

może kiedyś, gdy ten podły świat nie będzie znaczył już dla nas wszystkiego, a opinia ludzi przestanie być kwestią priorytetową. może, gdy schowamy do szuflady dumę, upór i rozsądek, a szlaki przecierać będzie tylko zaufanie. może wybaczymy sobie te romanse ' po nas ' i będziemy potrafili uczyć się siebie na nowo.

wiem  że jutro będę tęsknić... teksty

affection dodano: 16 luty 2012

wiem, że jutro będę tęsknić bardziej niż wczoraj i o wiele mniej niż pojutrze. więc nie wmawiaj mi, że czas leczy rany, bo od prawie roku z każdym dniem nie jest mi ani trochę stanowczo łatwiej.

' jednak mimo wszystko kocham Cię za... teksty

affection dodano: 15 luty 2012

' jednak mimo wszystko kocham Cię za przeszłość. ' // [Pezet]

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV