głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
affection każda myśl o Tobie wywołuje potok łez. każde wspomnienie dotknięcia Twoich włosów uśmiechu spojrzenia w oczy. każdego dnia walczę ze sobą pragnąc nie chcieć po

affection

affection.moblo.pl
każda myśl o Tobie wywołuje potok łez. każde wspomnienie dotknięcia Twoich włosów uśmiechu spojrzenia w oczy. każdego dnia walczę ze sobą pragnąc nie chcieć po raz
każda myśl o Tobie wywołuje potok... teksty

affection dodano: 20 luty 2012

każda myśl o Tobie wywołuje potok łez. każde wspomnienie dotknięcia Twoich włosów, uśmiechu, spojrzenia w oczy. każdego dnia walczę ze sobą, pragnąc nie chcieć po raz setny czytać wiadomości od Ciebie. ale w końcu i tak przegrywam. żałuję. cholernie żałuję, że zabrakło nam determinacji i woli walki o to uczucie.

jesteś moim natchnieniem  wiesz? a... teksty

affection dodano: 19 luty 2012

jesteś moim natchnieniem, wiesz? a to, że większość tych wpisów jest bolesna i rozdrapuje jeszcze niezagojone rany, to już inna historia. nadal jesteś obecny w moim życiu. może nie w takim stopniu, w jakim bym chciała, ale to zawsze coś.

każda myśl o Tobie tak boleśnie... teksty

affection dodano: 19 luty 2012

każda myśl o Tobie tak boleśnie rozrywa serce na części pojedyncze. bezlitośnie, kawałek po kawałku, odziera z jakichkolwiek ostatków ludzkich odruchów.

pamiętasz jeszcze te pierwsze... teksty

affection dodano: 18 luty 2012

pamiętasz jeszcze te pierwsze nieśmiałe wiadomości? to niecierpliwe oczekiwanie, kiedy drugie z nas zastanawiało się, co odpisać, żeby nie wyjść na głupka? te palpitacje serca i uśmiech na twarzy na widok nowego smsa? a teraz spójrz mi w oczy i powiedz, że nie żałujesz, że to się więcej nie powtórzy.

wiedziałam  że te wspomnienia... teksty

affection dodano: 18 luty 2012

wiedziałam, że te wspomnienia jeszcze tysiące razy będą wracać do mnie ze zdwojoną siłą. te niedokończone sny, niewypowiedziane na głos marzenia. i chyba śmiało można powiedzieć, że mam skłonności masochistyczne, bo wcale nie chcę o tym zapomnieć. chcę Cię pamiętać. te nasze niedopowiedzenia i chwile niepewności, kiedy czekaliśmy na wiadomość od siebie. taką moją nie do końca spełnioną miłość.

po raz setny czytam wiadomości od... teksty

affection dodano: 18 luty 2012

po raz setny czytam wiadomości od niego, przy których oczy nieodmiennie zachodzą mi mgłą, a po policzkach spływają dwie niezsynchronizowane krople. to wszystko wydaje się tak odległe. jak on. tak daleki, a niemożliwie pożądany. dostępny już tylko w marzeniach.

ich miłość uwieczniona na białych... teksty

affection dodano: 18 luty 2012

ich miłość uwieczniona na białych kartkach jej pamiętnika. puste paczki po chusteczkach pod poduszką. zużyty tusz wodoodporny. awersja na wszystkie piosenki miłosne. trzy kilo więcej od nadmiaru czekolady i jego zdjęcie, żeby pamiętać każdą rysę twarzy, każdy dołeczek. jakby kiedykolwiek mogła zapomnieć. tyle zostało, a ona głupia nadal twierdzi, że warto było.

może kiedyś  gdy ten podły świat... teksty

affection dodano: 18 luty 2012

może kiedyś, gdy ten podły świat nie będzie znaczył już dla nas wszystkiego, a opinia ludzi przestanie być kwestią priorytetową. może, gdy schowamy do szuflady dumę, upór i rozsądek, a szlaki przecierać będzie tylko zaufanie. może wybaczymy sobie te romanse ' po nas ' i będziemy potrafili uczyć się siebie na nowo.

wiem  że jutro będę tęsknić... teksty

affection dodano: 16 luty 2012

wiem, że jutro będę tęsknić bardziej niż wczoraj i o wiele mniej niż pojutrze. więc nie wmawiaj mi, że czas leczy rany, bo od prawie roku z każdym dniem nie jest mi ani trochę stanowczo łatwiej.

' jednak mimo wszystko kocham Cię za... teksty

affection dodano: 15 luty 2012

' jednak mimo wszystko kocham Cię za przeszłość. ' // [Pezet]

za szczęście. które kiedyś  kurwa... teksty

affection dodano: 12 luty 2012

za szczęście. które kiedyś, kurwa, w końcu odnajdę.

powiedziałabym Ci tak wiele  gdybyś... teksty

affection dodano: 12 luty 2012

powiedziałabym Ci tak wiele, gdybyś ciągle był mój. niestety - nie jesteś. i za każdym razem, gdy Cię widzę, takie naturalne wydaje mi się podejść i wtulić twarz w Twoją klatkę piersiową szepcząc jak bardzo tęskniłam. na szczęście szybko potrafię się otrząsnąć. ale tak naprawdę nadal nie mogę pojąć w jak łatwy sposób z nas zrezygnowałeś i dlaczego z każdym dniem brakuje mi Ciebie bardziej niż wczoraj.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV