głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
affection W takich chwilach jak ta czasem myślę że może mogłoby być między nami coś więcej niż pożądanie. Szkoda że oboje tak bardzo baliśmy się zaryzykować. Przez ten kr

affection

affection.moblo.pl
W takich chwilach jak ta czasem myślę że może mogłoby być między nami coś więcej niż pożądanie. Szkoda że oboje tak bardzo baliśmy się zaryzykować.
W takich chwilach jak ta  czasem... teksty

affection dodano: 24 stycznia 2019

W takich chwilach jak ta, czasem myślę, że może mogłoby być między nami coś więcej niż pożądanie. Szkoda, że oboje tak bardzo baliśmy się zaryzykować.

Przez ten krótki moment byliśmy... teksty

affection dodano: 21 stycznia 2019

Przez ten krótki moment byliśmy jednością i było nam razem dobrze, bo nie dopadła nas jeszcze rutyna codziennego życia. Żadne z nas nie chciało myśleć o równoległej rzeczywistości, kiedy tak leżeliśmy objęci swoimi ciałami, zapominając o konsekwencjach. I być może mogłoby być pięknie, gdybyśmy poznali się odpowiednio wcześniej.

Czuję  że rozpadam się na miliard... teksty

affection dodano: 20 stycznia 2019

Czuję, że rozpadam się na miliard małych kawałeczków i nawet nie mam komu o tym opowiedzieć. Duszę w sobie wszystkie myśli i uczucia, którymi żyję od kilku dni i chyba pęknę w niewysłowionym bólu, jeśli nie będziesz w stanie ofiarować mi chociażby jednej szczerej rozmowy.

Bo to takie cudowne dla kobiety... teksty

affection dodano: 20 stycznia 2019

Bo to takie cudowne dla kobiety, kiedy wie, że ktoś żył jakimś filmem, który kręcił z nią sobie w głowie. // Jakub Żulczyk

Cudowna noc pełna wyznań i... teksty

affection dodano: 18 stycznia 2019

Cudowna noc pełna wyznań i nieśmiałych czułości. I zastanawiam się czy to bardziej był on, czy alkohol.

Podjęłam tak wiele błędnych... teksty

affection dodano: 4 stycznia 2019

Podjęłam tak wiele błędnych decyzji odkąd pojawiłeś się w moim życiu, a mimo to nadal nie potrafię zrezygnować z Twojej obecności.

I nie potrafisz wydusić z siebie... teksty

affection dodano: 16 grudnia 2018

I nie potrafisz wydusić z siebie choćby najprostszego słowa. Bo ja wiem.. cześć. Cześć, co u Ciebie. Cześć, ale mróz. Cześć, już święta. Cześć, wszystkiego najlepszego. Albo gorzej.. cześć, ale jak to.. lub: cześć, nigdy Ci nie mówiłem.. cześć, kocham Cię. Ale co to ma teraz do rzeczy? Nic a nic. // Federico Moccia

Minęło tyle czasu  a Ty wciąż... teksty

affection dodano: 19 kwietnia 2018

Minęło tyle czasu, a Ty wciąż pojawiasz się w snach. Nie mogę uwierzyć, że tak krótka znajomość potrafiła odcisnąć tak głębokie piętno na mojej psychice. Z całych sił staram się zapomnieć wszystkie rozmowy, pocałunki i elektryzujące spojrzenia oraz to jak cudownie bezpieczna czułam się w Twoich objęciach. I z piekącymi w oczach łzami mogę powiedzieć tylko, że przepraszam. Cholernie przepraszam, że byłam w stanie zniszczyć tę miłość.

Raz na jakiś czas w naszym życiu... teksty

affection dodano: 1 kwietnia 2018

Raz na jakiś czas w naszym życiu pojawiają się ludzie, po których sprzątamy latami. / Piotr C.

Chcę żebyś mnie od siebie uwolnił... teksty

affection dodano: 25 luty 2018

Chcę żebyś mnie od siebie uwolnił, bo nie mogę znieść tego jak postępuję, gdy jesteś obok. Jestem zmęczona Twoją obecnością, tym jak na mnie działasz i jak wiele błędów popełniłam odkąd się poznaliśmy. I patrząc Ci w oczy mogę powiedzieć, że żałuję każdej chwili spędzonej z Tobą sam na sam.

Wiem jak to jest stać się wrakiem... teksty

affection dodano: 13 luty 2018

Wiem jak to jest stać się wrakiem człowieka. Wiem jak to jest zostać najgorszą wersją samej siebie, uosobieniem wszystkich cech, które się kiedyś wypierało. Wiem jak to jest mówić, że nigdy nie postąpię w ten sposób, a potem robić wszystkie te rzeczy, przed którymi się wzbraniało. Wiem jak to jest patrzeć w lustro i nienawidzić osoby po drugiej stronie. Stać się rodzajem człowieka, którym mogło się być w najgorszych koszmarach.

Mam niewyobrażalną chęć... teksty

affection dodano: 5 luty 2018

Mam niewyobrażalną chęć zadzwonić teraz do Ciebie i powiedzieć, że tęsknię. Że brak mi Twojego spokojnego głosu i ciepłych ramion. Chciałabym wyznać Ci teraz, że uważam za błąd nasze rozstanie, bo z nikim nigdy nie potrafiłam rozmawiać tak szczerze. Mogłabym przepraszać i prosić o drugą szansę, obiecywać, że już nigdy nie postąpię w ten sposób. Ale jest już za późno. Nie możesz mi ufać, jeśli sama sobie nie potrafię.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 32 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV