głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
affection Przez kilka pierwszych dni po rozstaniu nienawidziłam go całym sercem. Chciałam żeby zginął przepadł i już nigdy nie pojawił się w moim życiu. Żałowałam każdej

affection

affection.moblo.pl
Przez kilka pierwszych dni po rozstaniu nienawidziłam go całym sercem. Chciałam żeby zginął przepadł i już nigdy nie pojawił się w moim życiu. Żałowałam każdej chwili
Przez kilka pierwszych dni po... teksty

affection dodano: 7 sierpnia 2019

Przez kilka pierwszych dni po rozstaniu nienawidziłam go całym sercem. Chciałam, żeby zginął, przepadł i już nigdy nie pojawił się w moim życiu. Żałowałam każdej chwili z nim spędzonej i gdybym miała moc sprawczą cofania czasu, chciałabym nigdy go nie poznać. Ale z czasem ta nienawiść zaczęła słabnąć, a ja uświadomiłam sobie, że najbardziej na świecie brakuje mi rozmów z nim, a każda komórka mojego ciała pała nieopisanym bólem w poczuciu straty.

Za mało mi Ciebie za każdym razem... teksty

affection dodano: 9 lipca 2019

Za mało mi Ciebie za każdym razem, kiedy mam Cię na chwilę, ale wolę zadowolić się tym niż nie mieć Cię wcale.

W takich chwilach jak ta  czasem... teksty

affection dodano: 24 stycznia 2019

W takich chwilach jak ta, czasem myślę, że może mogłoby być między nami coś więcej niż pożądanie. Szkoda, że oboje tak bardzo baliśmy się zaryzykować.

Przez ten krótki moment byliśmy... teksty

affection dodano: 21 stycznia 2019

Przez ten krótki moment byliśmy jednością i było nam razem dobrze, bo nie dopadła nas jeszcze rutyna codziennego życia. Żadne z nas nie chciało myśleć o równoległej rzeczywistości, kiedy tak leżeliśmy objęci swoimi ciałami, zapominając o konsekwencjach. I być może mogłoby być pięknie, gdybyśmy poznali się odpowiednio wcześniej.

Czuję  że rozpadam się na miliard... teksty

affection dodano: 20 stycznia 2019

Czuję, że rozpadam się na miliard małych kawałeczków i nawet nie mam komu o tym opowiedzieć. Duszę w sobie wszystkie myśli i uczucia, którymi żyję od kilku dni i chyba pęknę w niewysłowionym bólu, jeśli nie będziesz w stanie ofiarować mi chociażby jednej szczerej rozmowy.

Bo to takie cudowne dla kobiety... teksty

affection dodano: 20 stycznia 2019

Bo to takie cudowne dla kobiety, kiedy wie, że ktoś żył jakimś filmem, który kręcił z nią sobie w głowie. // Jakub Żulczyk

Cudowna noc pełna wyznań i... teksty

affection dodano: 18 stycznia 2019

Cudowna noc pełna wyznań i nieśmiałych czułości. I zastanawiam się czy to bardziej był on, czy alkohol.

Podjęłam tak wiele błędnych... teksty

affection dodano: 4 stycznia 2019

Podjęłam tak wiele błędnych decyzji odkąd pojawiłeś się w moim życiu, a mimo to nadal nie potrafię zrezygnować z Twojej obecności.

I nie potrafisz wydusić z siebie... teksty

affection dodano: 16 grudnia 2018

I nie potrafisz wydusić z siebie choćby najprostszego słowa. Bo ja wiem.. cześć. Cześć, co u Ciebie. Cześć, ale mróz. Cześć, już święta. Cześć, wszystkiego najlepszego. Albo gorzej.. cześć, ale jak to.. lub: cześć, nigdy Ci nie mówiłem.. cześć, kocham Cię. Ale co to ma teraz do rzeczy? Nic a nic. // Federico Moccia

Minęło tyle czasu  a Ty wciąż... teksty

affection dodano: 19 kwietnia 2018

Minęło tyle czasu, a Ty wciąż pojawiasz się w snach. Nie mogę uwierzyć, że tak krótka znajomość potrafiła odcisnąć tak głębokie piętno na mojej psychice. Z całych sił staram się zapomnieć wszystkie rozmowy, pocałunki i elektryzujące spojrzenia oraz to jak cudownie bezpieczna czułam się w Twoich objęciach. I z piekącymi w oczach łzami mogę powiedzieć tylko, że przepraszam. Cholernie przepraszam, że byłam w stanie zniszczyć tę miłość.

Raz na jakiś czas w naszym życiu... teksty

affection dodano: 1 kwietnia 2018

Raz na jakiś czas w naszym życiu pojawiają się ludzie, po których sprzątamy latami. / Piotr C.

Chcę żebyś mnie od siebie uwolnił... teksty

affection dodano: 25 luty 2018

Chcę żebyś mnie od siebie uwolnił, bo nie mogę znieść tego jak postępuję, gdy jesteś obok. Jestem zmęczona Twoją obecnością, tym jak na mnie działasz i jak wiele błędów popełniłam odkąd się poznaliśmy. I patrząc Ci w oczy mogę powiedzieć, że żałuję każdej chwili spędzonej z Tobą sam na sam.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 32 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV