głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
affection proszę nie każ mi się domyślać. to mnie zabija. niszczy od środka. te destrukcyjne myśli analizy ukryte pragnienia. nie chcę tego. tęsknię. I znów zasypiałam z

affection

affection.moblo.pl
proszę nie każ mi się domyślać. to mnie zabija. niszczy od środka. te destrukcyjne myśli analizy ukryte pragnienia. nie chcę tego. tęsknię.
proszę  nie każ mi się domyślać.... teksty

affection dodano: 21 stycznia 2013

proszę, nie każ mi się domyślać. to mnie zabija. niszczy od środka. te destrukcyjne myśli, analizy, ukryte pragnienia. nie chcę tego. tęsknię.

I znów zasypiałam z pękającą... teksty

affection dodano: 29 grudnia 2012

I znów zasypiałam z pękającą klatką piersiową i umierającą nadzieją. Czułam, jakby ktoś nagle wybudził mnie ze snu. Jakbym nie przeżyła tego wszystkiego na jawie. Jak gdyby on był ulotną bańką mydlaną. Znów straciłam wiarę. Straciłam jego. Chociaż.. Czy można stracić coś, czego się nigdy nie miało?

Z pewnych rzeczy się wyrasta.... teksty

affection dodano: 29 grudnia 2012

Z pewnych rzeczy się wyrasta. Myślę, że z uczuciami jest podobnie.

Wiesz? Ja nie jestem smutna  nie mam... teksty

affection dodano: 29 grudnia 2012

Wiesz? Ja nie jestem smutna, nie mam żalu, nie czuję rozgoryczenia, nie żałuję, nie życzę Ci niczego złego i daleko mi do zazdrości. Ale po prostu, zwyczajnie mnie to wszystko wkurwia.

Przecież się nie przyznam  że... teksty

affection dodano: 29 grudnia 2012

Przecież się nie przyznam, że nocami wspominam te momenty, gdy powietrze przesiąkały nasze oddechy. Nie powiem Ci, że tęsknię za bliskością ciał zbitych w nierozerwalną materię.

I wiesz? Mogliśmy wszystko.... teksty

affection dodano: 29 grudnia 2012

I wiesz? Mogliśmy wszystko. Mogliśmy pisać, tęsknić, przeklinać ten pieprzony świat, odległość. Razem. Mogliśmy marznąć na przystankach autobusowych pisząc smsy w bawełnianych rękawiczkach, słuchać muzyki wspominając wspólne chwile, wynajdywać powody, dla których warto przetrwać tą rozłąkę. Mogliśmy spędzić razem następne wakacje, upijać tanim piwem, palić papierosy, kochać się na plaży, spacerować nocą, pić wódkę z plastikowych kubeczków, śmiać się z głupich programów telewizyjnych, smażyć naleśniki z nutellą i owocami, śpiewać idiotyczne piosenki o drugiej w nocy idąc środkiem ulicy, grać na konsoli, moknąć w letnim deszczu, marzyć, planować, zmyślać. Wszystko, kurwa, mogliśmy! Ale Ty postanowiłeś wybrać ją.

To wszystko było w tamtej... teksty

affection dodano: 29 grudnia 2012

To wszystko było w tamtej czasoprzestrzeni, która leży gdzieś tam niczym podarte podrabiane spodnie, służące za szmatę do podłogi. /Jakub Żulczyk

Wiesz co jest naiwne? Że nadal mam... teksty

affection dodano: 29 grudnia 2012

Wiesz co jest naiwne? Że nadal mam nadzieję na jakąś wiadomość od Ciebie. Że mimo tej rezygnacji, świadomości końca naszej znajomości, kiedy słyszę dźwięk smsa, gdzieś we mnie tli się ta cholerna iskierka irracjonalnych myśli, że to Ty chcesz wiedzieć co u mnie.

To nie była prawdziwa miłość i... teksty

affection dodano: 29 grudnia 2012

To nie była prawdziwa miłość i wielka przygoda, to był tylko lek, złudzenie, kabaret z Tobą w roli głównej. /Jakub Żulczyk

Czuję Twoje pocałunki na swoich... teksty

affection dodano: 29 grudnia 2012

Czuję Twoje pocałunki na swoich wargach. Bezwstydne dłonie błądzące pod cienką warstwą moich ubrań. Pamiętam ciche westchnienia i stęsknione słowa szeptane między prawie niezauważalną przestrzenią naszych ust. I zapach Twojego ciała niesiony delikatną smugą letniego wiatru.

Pada. Wszystko się sypie i czuję... teksty

affection dodano: 29 grudnia 2012

Pada. Wszystko się sypie i czuję, że dziś jesteśmy odrobinę dalej od siebie niż wczoraj.

To beznadziejne  że spotykasz się z... teksty

affection dodano: 29 grudnia 2012

To beznadziejne, że spotykasz się z kimś, a potem wszystko się jebie. I zostają Ci wspomnienia. Multum wspomnień i wyobrażeń, które mieszają się ze sobą nie pozwalając rozróżnić co było fikcją, a co rzeczywistością. I nawet kiedy poznasz inną osobę, kogoś z kim będziesz szczęśliwy, to te minione obrazy czasem powrócą. Może tylko we śnie, w mglistym przebłysku odległej przeszłości, ale nigdy nie zapomnisz. Zawsze będą istnieć te nikłe ślady nici, którymi się do kogoś przywiązałeś.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV