głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
affection To nie była prawdziwa miłość i wielka przygoda to był tylko lek złudzenie kabaret z Tobą w roli głównej. Jakub Żulczyk Czuję Twoje pocałunki na swoich wargach.

affection

affection.moblo.pl
To nie była prawdziwa miłość i wielka przygoda to był tylko lek złudzenie kabaret z Tobą w roli głównej. Jakub Żulczyk
To nie była prawdziwa miłość i... teksty

affection dodano: 29 grudnia 2012

To nie była prawdziwa miłość i wielka przygoda, to był tylko lek, złudzenie, kabaret z Tobą w roli głównej. /Jakub Żulczyk

Czuję Twoje pocałunki na swoich... teksty

affection dodano: 29 grudnia 2012

Czuję Twoje pocałunki na swoich wargach. Bezwstydne dłonie błądzące pod cienką warstwą moich ubrań. Pamiętam ciche westchnienia i stęsknione słowa szeptane między prawie niezauważalną przestrzenią naszych ust. I zapach Twojego ciała niesiony delikatną smugą letniego wiatru.

Pada. Wszystko się sypie i czuję... teksty

affection dodano: 29 grudnia 2012

Pada. Wszystko się sypie i czuję, że dziś jesteśmy odrobinę dalej od siebie niż wczoraj.

To beznadziejne  że spotykasz się z... teksty

affection dodano: 29 grudnia 2012

To beznadziejne, że spotykasz się z kimś, a potem wszystko się jebie. I zostają Ci wspomnienia. Multum wspomnień i wyobrażeń, które mieszają się ze sobą nie pozwalając rozróżnić co było fikcją, a co rzeczywistością. I nawet kiedy poznasz inną osobę, kogoś z kim będziesz szczęśliwy, to te minione obrazy czasem powrócą. Może tylko we śnie, w mglistym przebłysku odległej przeszłości, ale nigdy nie zapomnisz. Zawsze będą istnieć te nikłe ślady nici, którymi się do kogoś przywiązałeś.

Odziani w samotność  emanując... teksty

affection dodano: 29 grudnia 2012

Odziani w samotność, emanując tęsknotą będziemy stać obok siebie przepełnieni żalem, że pozwoliliśmy sobie się poddać.

Materialny świat przestał istnieć.... teksty

affection dodano: 29 grudnia 2012

Materialny świat przestał istnieć. Czas zniknął. Był teraz czystą świadomością, bezcielesnym duchem zawieszonym w pustce bezkresnego wszechświata. /Dan Brown

Czasem już nawet nie mam siły być... teksty

affection dodano: 29 grudnia 2012

Czasem już nawet nie mam siły być silna. A kiedy coś jest nie tak, po prostu płaczę i chciałabym, żeby ktoś mnie przytulił, choć wiem, że to nierealne znów Cię mieć. W takich chwilach przeklinam los, siebie i świat. W tych momentach modlę się o wiarę.

Kiedyś było wszystko. Ty... teksty

affection dodano: 8 marca 2012

Kiedyś było wszystko. Ty, kochający się rodzice, smak beztroski, zapach szczęścia unoszący się w powietrzu. Kremowy tort z mnóstwem świeczek, cukierki, miłość i przyjaźń tak na wyciągnięcie ręki. Była szczerość życzeń, tulipany, papierowe serduszka i balony. I za każdym razem to oczekiwanie na ósmego marca. Dziś kończę siedemnaście lat. Siedzę z książką w fotelu otulona zimnymi ścianami.

Wiesz  czego mi brakuje? Tej... teksty

affection dodano: 2 marca 2012

Wiesz, czego mi brakuje? Tej motywacji, żeby wstać rano z łóżka, którą dla mnie byłeś. Nadziei na lepsze jutro, gdy coś szło nie tak. Brak mi wiary w ludzi, w szczęście, które miało być i sens życia, który gdzieś po drodze wypadł mi z rąk. I jakkolwiek trywialnie by to brzmiało, brakuje mi beztroski, z którą brałam to życie i miłości, w którą tak bezgranicznie wierzyłam. Brak mi Ciebie. Gdziekolwiek jesteś.

Chcę zasypiać otulona Twoim... teksty

affection dodano: 2 marca 2012

Chcę zasypiać otulona Twoim oddechem. Czuć Twój zapach wtulając twarz w miękkość kołdry. Mieć Cię, gdy ciemność spowija ulice i kiedy poranek puka w okno.

Mam nadzieję  że cierpisz. Że... teksty

affection dodano: 2 marca 2012

Mam nadzieję, że cierpisz. Że nienawidzisz ludzi, świata i tego 'po nas', które jest. Liczę na to, że nie możesz się odnaleźć, nic Ci nie wychodzi i nadal żyjesz wspomnieniami. Wierzę, że tęsknisz i zawsze będę kimś wyjątkowym. Nawet jeśli ta miłość sama w sobie dawno już odeszła w zapomnienie.

I chyba nigdy nie zrozumiesz jak... teksty

affection dodano: 24 luty 2012

I chyba nigdy nie zrozumiesz jak bardzo wszystkim dla mnie byłeś..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV