głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
irresolute wystarczyło jedno spojrzenie w jego oczy by odnaleźć siłę i nadzieję na każdy nadchodzący dzień. znów wtulić się w Twoje ramiona. poczuć delikatne zimne dłonie

irresolute

irresolute.moblo.pl
wystarczyło jedno spojrzenie w jego oczy by odnaleźć siłę i nadzieję na każdy nadchodzący dzień.
wystarczyło jedno spojrzenie w jego... teksty

irresolute dodano: 9 kwietnia 2012

wystarczyło jedno spojrzenie w jego oczy, by odnaleźć siłę i nadzieję na każdy nadchodzący dzień.

znów wtulić się w Twoje ramiona.... teksty

irresolute dodano: 8 kwietnia 2012

znów wtulić się w Twoje ramiona. poczuć delikatne, zimne dłonie wplatające się w moje włosy. zatopić się w niebieskim, hipnotyzującym spojrzeniu. stanąć na palcach, by skraść nikotynowo pachnące pocałunki. moje pragnienia na dziś. na jutro. na wszystkie pozostałe dni.

to wtedy  gdy wieczorem zamknę się... teksty

irresolute dodano: 8 kwietnia 2012

to wtedy, gdy wieczorem zamknę się w swoich czterech ścianach, z dobrą herbatą i stosem książek, tęsknię za Tobą najbardziej. wtedy jestem zupełnie sama. sama ze łzami, ciszą i uczuciami rozrywającymi mnie na drobne kawałki. pochłaniając kolejne rozdziały książek, między wersami szukam Twoich słów. wśród liter tworzących wyrazy szukam Twoich inicjałów. jesteś moją obsesją, najbardziej niszczącym organizm nałogiem. życie bez Ciebie jest bezproduktywne. skazałeś moje serce na dożywotnie bicie wyłącznie dla Ciebie.

wywrócił mój świat do góry... teksty

irresolute dodano: 6 kwietnia 2012

wywrócił mój świat do góry nogami. pokochałam go tak, jak kocha się tylko raz w życiu. dedykowałam mu każdy oddech, każdy dzień, każde słowo. dlaczego wszystko, co jest tak piękne, zawsze się kończy? jak tsunami zniszczył moje życie. zniszczył całą mnie. odszedł z mojego życia - jednak nigdy z mojego serca.

nasza miłość była jak kwiat.... teksty

irresolute dodano: 6 kwietnia 2012

nasza miłość była jak kwiat. kiełkowała i rosła wraz z nasilającymi się uczuciami. pielęgnowaliśmy ją jak prawdziwy skarb, który gwarantuje nam bezpieczeństwo. nic więcej nie było istotne, liczyły się tylko coraz szybsze bicia naszych serc. napawaliśmy się sobą nawzajem, nie zwracając uwagi na otaczających nas ludzi i ten cholernie chory świat. właśnie to było najważniejsze - nie obchodziło nas nic, prócz tego, by być ze sobą do końca życia. wiesz? kiedy odszedłeś, moje się skończyło. bez Ciebie usycham, tak jak usechł kwiat naszej miłości.

jak mogłeś tak szybko o nas... teksty

irresolute dodano: 6 kwietnia 2012

jak mogłeś tak szybko o nas zapomnieć? po prostu wymazać ze swojego życia wspólnie spędzone chwile? naucz mnie tak, dobrze? upływają dni, a moje serce wciąż domaga się Twojej obecności. na pamięć znam strukturę Twojej skóry, chociaż już jej nie dotykam; znam każdą plamkę na Twoich tęczówkach, chociaż już w nie nie patrzę. niesamowite, prawda? może bardzo byś tego chciał, ale nikt mi nie odbierze wspomnień i świadomości, że przez pewien czas byłam całym Twoim światem. zostawiłeś odciski swoich palców na mojej duszy. na zawsze.

nawet gdybyś powiedział mi  że... teksty

irresolute dodano: 1 kwietnia 2012

nawet gdybyś powiedział mi, że mnie kochasz, moje serce nigdy więcej nie nabierze się na Twoje wierutne kłamstwa.

wylecz mnie z tej toksycznej... teksty

irresolute dodano: 1 kwietnia 2012

wylecz mnie z tej toksycznej miłości. nie przychodź do mnie. nawet w snach.

Jego zapach był dla moich płuc... teksty

irresolute dodano: 29 marca 2012

Jego zapach był dla moich płuc lepszy od najczystszego tlenu.

nie chciałam  żeby odszedł... teksty

irresolute dodano: 29 marca 2012

nie chciałam, żeby odszedł, jednocześnie nie potrafiąc prosić go, by został. by został ze mną na zawsze.

cudownie jest mieć przyjaciela... teksty

irresolute dodano: 29 marca 2012

cudownie jest mieć przyjaciela, który potrafi sprawić, że podczas najgorszych chwil oddycha się łatwiej. który jest dla Ciebie zupełnie jak brat, który za cholerę nie da Cię skrzywdzić. jest najlepszym poprawiaczem nastroju i największym pożeraczem moich słodyczy. to on powoduje niekontrolowane wybuchy śmiechu, kiedy wyrywa mi telefon z ręki i przerywając moją rozmowę z mamą, z uśmiechem na twarzy rzuca 'no cześć mamo, co na obiad?'. tak, jestem ogromną szczęściarą, że spotkałam go na swojej drodze.

wszyscy wokół mówili  że jest... teksty

irresolute dodano: 29 marca 2012

wszyscy wokół mówili, że jest skurwielem. ja pokochałam go ponad życie.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 22 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć