głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
visiblle Obcasy głowę i standardy zawsze miej wysokie. Tę wąską czarną gumkę którą ściąga włosy w nocy nosi na ręce żeby nie zaginęła jej nocne obyczaje są zaskakujące d

visiblle

visiblle.moblo.pl
Obcasy głowę i standardy zawsze miej wysokie.
Obcasy  głowę i standardy zawsze... teksty

visiblle dodano: 31 stycznia 2014

Obcasy, głowę i standardy zawsze miej wysokie.

Tę wąską  czarną gumkę  którą... teksty

visiblle dodano: 31 stycznia 2014

Tę wąską, czarną gumkę, którą ściąga włosy, w nocy nosi na ręce, żeby nie zaginęła, jej nocne obyczaje są zaskakujące, długo by można na ten temat. Wyjechała, lecz wróci i niech ciągle wraca, niech ciągle wracają jej popołudniowe i wieczorne obyczaje, znowu mam życie, ona mi je robi.

 Są na świecie dobre kobiety. One... teksty

visiblle dodano: 31 stycznia 2014

"Są na świecie dobre kobiety. One istnieją, posłuchajcie mnie. Naprawdę istnieją. Przez całe życie chodzą obok nas, takie dobre, mądre i piękne, a my, jak te ciule, nie widzimy ich. Jeden ciul na tysiąc trafia do baru, w którym dobra kobieta, odrywając się od książki poda mu rękę, a wraz z ręką poda mu siłę, która naprawdę może zmieniać świat."

 Możliwe  że zbłądziliśmy   ale... teksty

visiblle dodano: 31 stycznia 2014

"Możliwe, że zbłądziliśmy, ale wolę z Tobą zbłądzić niż z innymi dojść do celu."

 Był kimś ogromnie wrażliwym i... teksty

visiblle dodano: 31 stycznia 2014

"Był kimś ogromnie wrażliwym i czułym. I chociaż był zarazem narwańcem i zgrywusem, miał w sobie wiele delikatności. To właśnie lubiłem w nim najbardziej: A znałem go dłużej niż ktokolwiek inny. Ktoś: kto zetknął się z nim tylko przelotnie, mógł stworzyć sobie fałszywy obraz jego osoby. John nie obnosił się bowiem ze swoją wrażliwością. A jednak można ją było dostrzec na jego twarzy. Nie bardzo odnajdywał się w całej tej grze..."

 Było jak było  nic tego nie... teksty

visiblle dodano: 31 stycznia 2014

"Było jak było, nic tego nie zmieni. Niedobry to był czas.. Lecz mimo wszystko, mogłabyś zechcieć, pokoju przekazać mi znak." Indios Bravos

 Tkwisz we mnie. Jestem Twoim... teksty

visiblle dodano: 31 stycznia 2014

"Tkwisz we mnie. Jestem Twoim odbiciem, Ty jesteś moim, żadne z nas nie może już istnieć oddzielnie."

 Co jest gorsze od chłopaka  który... teksty

visiblle dodano: 31 stycznia 2014

"Co jest gorsze od chłopaka, który cię nienawidzi? Zakochany chłopak". Markus Zusak - Złodziejka książek

przyszłam na Twój mecz   tak jak... teksty

visiblle dodano: 26 czerwca 2013

przyszłam na Twój mecz , tak jak zawsze z tym , że już nie jako Twoja dziewczyna. widziałam jak patrzyłeś na trybuny , jak uśmiechałeś się patrząc na mnie. po meczu czekałam obok szatni , wyszedłeś z niej pierwszy , podszedłeś do mnie i kiedy miałeś już coś powiedzieć pojawił się Twój kolega z drużyny , stanął obok mnie i spytał czy możemy już iść , spojrzałam na Ciebie , uśmiechnęłam się i odpowiedziałam , że na nikogo więcej już nie czekam ../ whistle

Napiszę kiedyś scenariusz do filmu... teksty

visiblle dodano: 26 czerwca 2013

Napiszę kiedyś scenariusz do filmu o nas. Może będzie to największy hit albo kolejny tandetny film dla nastolatek. Ale będzie zawierał całą naszą historię. Od samego początku do końca. Zaproszę Cię na premierę i usiądziemy w ostatnim rzędzie. Z daleka będziemy obserwować film, w pewnych momentach będziemy bić się po głowie jak jeden z bohaterów mógł tak postąpić lecz zdarzą też takie w których wybuchniemy śmiechem. Pod koniec widząc scenę rozstania opuścimy głowę w dół i zamkniemy oczy, będziemy chcieli też przestać słyszeć. Będziemy się czuć tak jakby wszystkie uczucia zebrane w dużej sali kinowej przyciskały nas do foteli i powoli odbierały powietrze. A po seansie kiedy inni ludzie będą jeszcze siedzieć zszokowani, my wyjdziemy bez słów w swoje strony. Znów poczujemy się tak jak tamtego dnia, znów serce będzie pękało nam na milion kawałków, znów nie będziemy mogli spać a przez najbliższe miesiące normalnie funkcjonować.
Autor cytatu: whistle

Spokojnie. On nie znajdzie drugiej... teksty

visiblle dodano: 26 czerwca 2013

Spokojnie. On nie znajdzie drugiej takiej jak Ty. Ty znajdziesz jeszcze dziesięciu takich frajerów jak on./esperer
Autor cytatu: esperer

Nie odzywam się już do Ciebie od... teksty

visiblle dodano: 26 czerwca 2013

Nie odzywam się już do Ciebie od miesiąca ale nie zrozum mnie źle. Mi też nie jest łatwo bo ciągle odczuwam brak Twojej osoby i pewną pustkę, której nie mogę niczym zapełnić. Ale zrozumiałam, że lepiej jest mi żyć tak niż być dla osoby, którą kocham tylko na zapełnienie czasu, dopełnieniem dnia.
Autor cytatu: whistle

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 60 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV