głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
affection czasem przestaję czuć by móc spojrzeć na ten świat i nie mieć żalu do rzeczywistości. często staram się nie myśleć nie marzyć nie gdybać żeby nie uświadamiać so

affection

affection.moblo.pl
czasem przestaję czuć by móc spojrzeć na ten świat i nie mieć żalu do rzeczywistości. często staram się nie myśleć nie marzyć nie gdybać żeby nie uświadamiać sobie
czasem przestaję czuć  by móc... teksty

affection dodano: 22 maja 2013

czasem przestaję czuć, by móc spojrzeć na ten świat i nie mieć żalu do rzeczywistości. często staram się nie myśleć, nie marzyć, nie gdybać, żeby nie uświadamiać sobie jak wiele szans przemija bezpowrotnie.

wiesz? to  że wtedy wtuliłam się w... teksty

affection dodano: 6 marca 2013

wiesz? to, że wtedy wtuliłam się w Ciebie miało być swoistym zobowiązaniem. ukrytą gdzieś w nieśmiałości deklaracją, że jestem tylko Twoja, należę do Ciebie, że tego chcę. że pragnę byś mnie pragnął, żebyś czuł to co ja, żebyś po prostu ze mną był. ten dotyk miał oznaczać "zależy mi na Tobie". miałeś zrozumieć, uświadomić sobie, że wcześniejsze pocałunki nie były dla mnie bez znaczenia. a Ty tak po prostu to wszystko przekreśliłeś. zlekceważyłeś przepraszając i tłumacząc, że to był błąd. umarłam. w tamtym momencie swojego życia naprawdę coś we mnie umarło.

i nie potrafisz wydusić z siebie... teksty

affection dodano: 28 luty 2013

i nie potrafisz wydusić z siebie choćby najprostszego słowa. bo ja wiem.. cześć. cześć, co u ciebie. cześć, ale mróz. cześć, już święta. cześć, wszystkiego najlepszego. albo gorzej.. cześć, ale jak to.. lub: cześć, nigdy ci nie mówiłem.. cześć, kocham cię. ale co to ma teraz do rzeczy? nic a nic. // Federico Moccia

jestem już zmęczona tym wszystkim.... teksty

affection dodano: 28 luty 2013

jestem już zmęczona tym wszystkim. tym, że ludzie odchodzą, kłamią, zawodzą. tym światem pełnym hipokryzji, niespełnionych obietnic i fałszywych słów. tym ciągłym udawaniem, wybaczaniem, drugimi szansami. nie chcę tego. chcę umrzeć.

myślę  że nigdy w życiu nie... teksty

affection dodano: 28 luty 2013

myślę, że nigdy w życiu nie czułam się tak jak w tym momencie. nigdy nikt mnie tak nie zranił i nigdy tak bardzo nie próbowałam tego ukryć. w całym swoim życiu nie zawiodłam się na nikim tak jak na was "niedoszli przyjaciele". no ale cóż. pierwsze razy są nieodłączną częścią naszej egzystencji.

czasem trzeba po prostu usiąść... teksty

affection dodano: 28 luty 2013

czasem trzeba po prostu usiąść wieczorem, zapalić papierosa i pierdolić wszystkich tych fałszywych ludzi.

i czujesz jak Ci serce pęka  gdy... teksty

affection dodano: 28 luty 2013

i czujesz jak Ci serce pęka, gdy zbyt wcześnie zacząłeś traktować kogoś jak przyjaciela. i łamie się świat, a rozczarowanie goni Twoją dumę, bo zaufałeś nieodpowiedniej osobie. w takich chwilach masz żal do ludzi, świata, do siebie. czujesz? to przeszywające uczucie porażki. gdy odchodzi powiernik Twoich sekretów, a Ty już nawet nie masz pewności jak wiele osób o nich wie.

zakochałam się. zakochałam się w... teksty

affection dodano: 22 luty 2013

zakochałam się. zakochałam się w sposobie w jaki trzęsą mu się dłonie, gdy przerzuca kartki książki tłumacząc mi transkrypcję DNA. w tym jak wprawia mnie w zakłopotanie zadając pytania, na które nie wiem jak odpowiedzieć. w skupieniu, gdy jego cienkie palce zręcznie lawirują na strunach gitary. w jego "cześć" rzuconym mimochodem na szkolnym korytarzu. zakochałam się w jego błękitnych oczach i niesfornych kosmykach włosów spadających mu na twarz. w ambitnych planach. nawet to pokochałam. i jego determinację. zakochałam się w nieśmiałości chwil przed pierwszym pocałunkiem. w "jesteś malutka" i "przepraszam. poniosło mnie". w miękkości jego języka i intensywności pocałunków. i uwielbiam swoje ubrania przesiąknięte jego zapachem.

proszę  nie każ mi się domyślać.... teksty

affection dodano: 21 stycznia 2013

proszę, nie każ mi się domyślać. to mnie zabija. niszczy od środka. te destrukcyjne myśli, analizy, ukryte pragnienia. nie chcę tego. tęsknię.

I znów zasypiałam z pękającą... teksty

affection dodano: 29 grudnia 2012

I znów zasypiałam z pękającą klatką piersiową i umierającą nadzieją. Czułam, jakby ktoś nagle wybudził mnie ze snu. Jakbym nie przeżyła tego wszystkiego na jawie. Jak gdyby on był ulotną bańką mydlaną. Znów straciłam wiarę. Straciłam jego. Chociaż.. Czy można stracić coś, czego się nigdy nie miało?

Z pewnych rzeczy się wyrasta.... teksty

affection dodano: 29 grudnia 2012

Z pewnych rzeczy się wyrasta. Myślę, że z uczuciami jest podobnie.

Wiesz? Ja nie jestem smutna  nie mam... teksty

affection dodano: 29 grudnia 2012

Wiesz? Ja nie jestem smutna, nie mam żalu, nie czuję rozgoryczenia, nie żałuję, nie życzę Ci niczego złego i daleko mi do zazdrości. Ale po prostu, zwyczajnie mnie to wszystko wkurwia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV