głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
affection czasem myślę że to najlepsze co mogło nas spotkać. a jednocześnie najgorsze. bo ta pustka w sobie którą teraz czuję w żaden sposób nie jest bliska przyjemności.

affection

affection.moblo.pl
czasem myślę że to najlepsze co mogło nas spotkać. a jednocześnie najgorsze. bo ta pustka w sobie którą teraz czuję w żaden sposób nie jest bliska przyjemności. ale z p
czasem myślę  że to najlepsze co... teksty

affection dodano: 10 lipca 2013

czasem myślę, że to najlepsze co mogło nas spotkać. a jednocześnie najgorsze. bo ta pustka w sobie, którą teraz czuję w żaden sposób nie jest bliska przyjemności. ale z perspektywy czasu jestem gotowa powiedzieć, że nie żałuję. było warto, bo przez kilka przeplatanych beztroską chwil naprawdę czułam się szczęśliwa. i wiem, że Ty też to czułeś.

przytula ją i patrzę na nich tak... teksty

affection dodano: 22 maja 2013

przytula ją i patrzę na nich tak szczęśliwych, tak nierozłącznych, tak przeznaczonych sobie. i cieszę się razem z nimi, i nie chcę tego psuć, więc staram się nie czuć nic, choć momentami się zapominam i w ogóle mi to nie wychodzi. pamiętam chwile z nim spędzone i widzę w tych krótkich momentach spojrzenia jego ciemnych oczu, że on też to pamięta. i nie jest łatwiej, nie jest lżej, i tęsknię jeszcze bardziej, mimo że mam go przed oczami. mimo że stoi obok i się uśmiecha. i że ten uśmiech jest dla mnie. uroczy, niewinny, ale już pozbawiony tych emocji. takie przyjacielskie nic.

może powinien był nie robić nic.... teksty

affection dodano: 22 maja 2013

może powinien był nie robić nic. może nie musiałam słyszeć "przytula się do niego, a on patrzy na Ciebie". może nie chcę, nie powinnam z powrotem myśleć o tym jak cudownie mogłoby nam razem być. zdecydowanie nierozsądnie byłoby się w nim zakochać.

czasem przestaję czuć  by móc... teksty

affection dodano: 22 maja 2013

czasem przestaję czuć, by móc spojrzeć na ten świat i nie mieć żalu do rzeczywistości. często staram się nie myśleć, nie marzyć, nie gdybać, żeby nie uświadamiać sobie jak wiele szans przemija bezpowrotnie.

wiesz? to  że wtedy wtuliłam się w... teksty

affection dodano: 6 marca 2013

wiesz? to, że wtedy wtuliłam się w Ciebie miało być swoistym zobowiązaniem. ukrytą gdzieś w nieśmiałości deklaracją, że jestem tylko Twoja, należę do Ciebie, że tego chcę. że pragnę byś mnie pragnął, żebyś czuł to co ja, żebyś po prostu ze mną był. ten dotyk miał oznaczać "zależy mi na Tobie". miałeś zrozumieć, uświadomić sobie, że wcześniejsze pocałunki nie były dla mnie bez znaczenia. a Ty tak po prostu to wszystko przekreśliłeś. zlekceważyłeś przepraszając i tłumacząc, że to był błąd. umarłam. w tamtym momencie swojego życia naprawdę coś we mnie umarło.

i nie potrafisz wydusić z siebie... teksty

affection dodano: 28 luty 2013

i nie potrafisz wydusić z siebie choćby najprostszego słowa. bo ja wiem.. cześć. cześć, co u ciebie. cześć, ale mróz. cześć, już święta. cześć, wszystkiego najlepszego. albo gorzej.. cześć, ale jak to.. lub: cześć, nigdy ci nie mówiłem.. cześć, kocham cię. ale co to ma teraz do rzeczy? nic a nic. // Federico Moccia

jestem już zmęczona tym wszystkim.... teksty

affection dodano: 28 luty 2013

jestem już zmęczona tym wszystkim. tym, że ludzie odchodzą, kłamią, zawodzą. tym światem pełnym hipokryzji, niespełnionych obietnic i fałszywych słów. tym ciągłym udawaniem, wybaczaniem, drugimi szansami. nie chcę tego. chcę umrzeć.

myślę  że nigdy w życiu nie... teksty

affection dodano: 28 luty 2013

myślę, że nigdy w życiu nie czułam się tak jak w tym momencie. nigdy nikt mnie tak nie zranił i nigdy tak bardzo nie próbowałam tego ukryć. w całym swoim życiu nie zawiodłam się na nikim tak jak na was "niedoszli przyjaciele". no ale cóż. pierwsze razy są nieodłączną częścią naszej egzystencji.

czasem trzeba po prostu usiąść... teksty

affection dodano: 28 luty 2013

czasem trzeba po prostu usiąść wieczorem, zapalić papierosa i pierdolić wszystkich tych fałszywych ludzi.

i czujesz jak Ci serce pęka  gdy... teksty

affection dodano: 28 luty 2013

i czujesz jak Ci serce pęka, gdy zbyt wcześnie zacząłeś traktować kogoś jak przyjaciela. i łamie się świat, a rozczarowanie goni Twoją dumę, bo zaufałeś nieodpowiedniej osobie. w takich chwilach masz żal do ludzi, świata, do siebie. czujesz? to przeszywające uczucie porażki. gdy odchodzi powiernik Twoich sekretów, a Ty już nawet nie masz pewności jak wiele osób o nich wie.

zakochałam się. zakochałam się w... teksty

affection dodano: 22 luty 2013

zakochałam się. zakochałam się w sposobie w jaki trzęsą mu się dłonie, gdy przerzuca kartki książki tłumacząc mi transkrypcję DNA. w tym jak wprawia mnie w zakłopotanie zadając pytania, na które nie wiem jak odpowiedzieć. w skupieniu, gdy jego cienkie palce zręcznie lawirują na strunach gitary. w jego "cześć" rzuconym mimochodem na szkolnym korytarzu. zakochałam się w jego błękitnych oczach i niesfornych kosmykach włosów spadających mu na twarz. w ambitnych planach. nawet to pokochałam. i jego determinację. zakochałam się w nieśmiałości chwil przed pierwszym pocałunkiem. w "jesteś malutka" i "przepraszam. poniosło mnie". w miękkości jego języka i intensywności pocałunków. i uwielbiam swoje ubrania przesiąknięte jego zapachem.

proszę  nie każ mi się domyślać.... teksty

affection dodano: 21 stycznia 2013

proszę, nie każ mi się domyślać. to mnie zabija. niszczy od środka. te destrukcyjne myśli, analizy, ukryte pragnienia. nie chcę tego. tęsknię.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV