głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
affection jeden z tych cholernie beznadziejnych dni znów przewinął mi się przez życie. nie wiem jak zniosę następny poranek nie chcę myśleć o czekających mnie rozczarowan

affection

affection.moblo.pl
jeden z tych cholernie beznadziejnych dni znów przewinął mi się przez życie. nie wiem jak zniosę następny poranek nie chcę myśleć o czekających mnie rozczarowaniach.
jeden z tych cholernie beznadziejnych... teksty

affection dodano: 11 stycznia 2012

jeden z tych cholernie beznadziejnych dni znów przewinął mi się przez życie. nie wiem jak zniosę następny poranek, nie chcę myśleć o czekających mnie rozczarowaniach. nie mam pojęcia jak włączyć mój mózg, zmusić do myślenia upadające szare komórki. kolejny raz upokorzenie staje się nieodłączną częścią mojej marnej egzystencji.

i tak łatwo jest mi dzisiaj... teksty

affection dodano: 10 stycznia 2012

i tak łatwo jest mi dzisiaj rezygnować ze mnie. // Pezet & Małolat

jak powiedzieć chłopakowi  do... teksty

affection dodano: 10 stycznia 2012

jak powiedzieć chłopakowi, do którego nadal coś czujesz, że między wami to koniec? że masz dość jego wymówek, wiecznego 'nie mam czasu', a serce Ci pęka widząc go później z kolegami na rowerach. jak nie wybuchnąć płaczem, gdy po miesiącu rozłąki na Twoje 'co tam?' odpowiada 'jakoś tak mi Ciebie brak. taka pustka'? jak przekonać samą siebie, że to bez sensu, że nie dam rady znowu odgrywać postaci z drugoplanowych ról, raz po raz żebrać o spotkanie słysząc ciągłe odmowy? jak utwierdzić swoje serce w przekonaniu, że tak jest lepiej? że czasem miłość naprawdę nie wystarcza?

a kiedy w nocy nie mogę zasnąć... teksty

affection dodano: 9 stycznia 2012

a kiedy w nocy nie mogę zasnąć wyobrażam sobie jak cholernie szczęśliwi bylibyśmy.

dlaczego żaden z nich nie potrafił... teksty

affection dodano: 8 stycznia 2012

dlaczego żaden z nich nie potrafił okazać mi tego, że mu zależy? słyszałam już tak wiele kłamstw, obietnic i usprawiedliwiających historii, że mogłabym napisać książkę fantasy albo nakręcić jakiś fascynujący film akcji. pewnie nie zabrakłoby w nim także wątków melodramatycznych, bo przecież zawsze ktoś będzie na straconej pozycji. a ja tylko chciałabym tą jebaną komedię romantyczną! czy to aż takie dziwne?

myślę  że kiedy zaczynasz... teksty

affection dodano: 8 stycznia 2012

myślę, że kiedy zaczynasz żałować, kończy się miłość..

nie wiedziałam już  jak mogłam... teksty

affection dodano: 8 stycznia 2012

nie wiedziałam już, jak mogłam stać się bardziej idealna dla Ciebie. męczyła mnie ciągła obawa, że odejdziesz, że jestem za mało wyjątkowa. nigdy nie dostrzegłeś jak bardzo się staram, jakie to dla mnie trudne. myślę, że zrezygnowałeś z nas znacznie wcześniej niż ja podjęłam decyzję o skończeniu tej farsy.

wiesz? ja potrzebowałam czuć  że... teksty

affection dodano: 8 stycznia 2012

wiesz? ja potrzebowałam czuć, że mnie kochasz, kiedy słyszałam tylko puste zapewnienia. chciałam wiedzieć, że mi ufasz, ale Ty ciągle zamykałeś się w sobie, gdy pojawiał się jakiś problem.

byłeś. wiem  że byłeś  przecież... teksty

affection dodano: 7 stycznia 2012

byłeś. wiem, że byłeś, przecież to nie wyobraźnia podsunęła mi Ciebie. i będziesz. tego też jestem pewna. to nie skończy się w ten sposób. to w ogóle się nie skończy. nawet teraz jesteś ze mną. w moim łóżku. nienamacalnie obecny leżąc obok tulisz mnie do siebie.

choć już nie ma Cię obok  ja nadal... teksty

affection dodano: 6 stycznia 2012

choć już nie ma Cię obok, ja nadal czuję się bezpiecznie w miejscach, w których bywaliśmy na wieczornych spacerach. zastanawiam się czy też czasem tam wracasz, czy te wspomnienia żyją też w Tobie. czy ja nadal jestem dla Ciebie kimś.. kimkolwiek.

i może lepiej do mnie nie pisz  bo... teksty

affection dodano: 21 listopada 2011

i może lepiej do mnie nie pisz, bo nie zniosę tego, że nie mogę Cię mieć.

pobawmy się  co? Ty będziesz... teksty

affection dodano: 11 listopada 2011

pobawmy się, co? Ty będziesz udawał, że mnie kochasz, a ja udam, że nawet w najmniejszym stopniu nie boli fakt, że tylko udajesz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV