głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
affection to nie może się tak skończyć. a co Ty zrobiłabyś gdyby on wysłał Ci smsa o treści czy Ty się przypadkiem mną nie bawisz? nie wiem. może odpisałabym chociaż jed

affection

affection.moblo.pl
to nie może się tak skończyć. a co Ty zrobiłabyś gdyby on wysłał Ci smsa o treści czy Ty się przypadkiem mną nie bawisz? nie wiem. może odpisałabym chociaż jedn
 to nie może się tak skończyć.  a... teksty

affection dodano: 27 czerwca 2010

-to nie może się tak skończyć. -a co Ty zrobiłabyś, gdyby on wysłał Ci smsa o treści "czy Ty się przypadkiem mną nie bawisz?" -nie wiem. może odpisałabym chociaż jedno krótkie, proste "nie"...

możemy myśleć  że to koniec  ale... teksty

affection dodano: 27 czerwca 2010

możemy myśleć, że to koniec, ale to się nie skończy w ten sposób. nie tutaj. i nie teraz. mam takie, może zupełnie bezpodstawne, przeczucie, że jesteśmy na siebie skazani. i cokolwiek byśmy zrobili, i czegokolwiek byśmy chcieli, kiedyś na pewno jeszcze się spotkamy. los skrzyżuje nasze drogi ze sobą. możesz być tego pewien.

gdybym przynajmniej miała pewność... teksty

affection dodano: 27 czerwca 2010

gdybym przynajmniej miała pewność, że Ci się nie podobam. gdybyś powiedział mi prosto w oczy, że nic z tego nie będzie, łatwiej byłoby mi się z tym pogodzić. dać sobie spokój. a tak, jeszcze bardziej dołuje mnie uczucie, że mogłabym być szczęśliwa, a nie jestem. że straciłam coś, zanim jeszcze miałam szansę to dostać.

może jeszcze o tym nie wiesz  ale... teksty

affection dodano: 27 czerwca 2010

może jeszcze o tym nie wiesz, ale bez słów też można kogoś ranić. na przykład Ty posiadasz dar takiego wymownego milczenia, które całe moje życie wywraca do góry nogami.

może nazwiesz mnie naiwną  ale ja... teksty

affection dodano: 27 czerwca 2010

może nazwiesz mnie naiwną, ale ja wierzę, że gdzieś istnieje taka osoba, przeznaczona tylko dla mnie. któregoś dnia ją spotkam. może nie dzisiaj, i nie jutro, ale kiedyś na pewno. i wiesz, będę cholernie szczęśliwa.

i kiedy powoli wracała do względnej... teksty

affection dodano: 26 czerwca 2010

i kiedy powoli wracała do względnej normalności, on znowu postanowił pojawić się w jej życiu. zawsze potrafił wszystko tak perfekcyjnie psuć. tym razem padło na niej prawie zrównoważony świat. tak bardzo chciała go nienawidzić. nawet nie wiedział jak nienawidziła siebie za to, że nigdy tego nie potrafiła.

 chyba nie potrafiłem kochać Cię... teksty

affection dodano: 26 czerwca 2010

-chyba nie potrafiłem kochać Cię tak, jakbyś tego chciała. -a skąd Ty możesz wiedzieć czego ja chciałam?! nigdy niczego od Ciebie nie oczekiwałam. potrzebowałam tylko, abyś był. przytulił mnie, pocieszył. to nie takie skomplikowane. ale Ty masz kolegów, deskę. po co w ogóle chciałeś wtedy ten numer telefonu?! gdybyś nie poprosił, nie dałabym Ci go. wszystko zostałoby jak kiedyś i nikt nie miałby do nikogo pretensji! -ja miałbym. do siebie. że nigdy nie spróbowałem.

wiesz? jest dobrze. jest dobrze... teksty

affection dodano: 25 czerwca 2010

wiesz? jest dobrze. jest dobrze, kiedy staram się o Tobie nie myśleć. i wtedy, gdy przypominam sobie tylko te szczęśliwe momenty. pełne nadziei smsy. a o tym, że to się już nie powtórzy myślę tylko wieczorami, kiedy jestem sama. i nikt nie wie, jak bardzo czuję się oszukana, i jak bardzo mam do Ciebie żal, że chciałeś wtedy ten jebany numer telefonu, i do siebie, że Ci go dałam.

 to kretyn. nie napiszę do niego.... teksty

affection dodano: 25 czerwca 2010

-to kretyn. nie napiszę do niego. mam kompletnie wyjebane. już mnie nie obchodzi. nie pozwolę tak sobą pomiatać. nie będzie się mną bawił. -ale nadal chcesz go mieć, no nie? -jasne, że tak. jeszcze pytasz? -chciałam się tylko upewnić.

wiesz  myślę że kiedyś dojdę do... teksty

affection dodano: 25 czerwca 2010

wiesz, myślę że kiedyś dojdę do takiego stanu, że słuchając smutnej piosenki nie wybuchnę spazmatycznym szlochem. wyleczę się z tej chorej, bezsensownej miłości i nic już nie będzie sprowadzać się tylko do niego. tak. właśnie w to wierzę.

w oczach stają mi łzy  kiedy... teksty

affection dodano: 25 czerwca 2010

w oczach stają mi łzy, kiedy przypadkiem natrafię na Twoje zdjęcie. i mam taką nieodpartą potrzebę, aby się rozryczeć i wykrzyczeć życiu wszystkie znane mi wulgaryzmy. jedyne, co mnie przed tym powstrzymuje to nieustanna obecność kogoś z rodziny i to, że postanowiłam sobie przez Ciebie nie płakać.

tak bardzo chciałabym nic nie czuć.... teksty

affection dodano: 25 czerwca 2010

tak bardzo chciałabym nic nie czuć. nie chcieć Cię mieć, nie pragnąć miłości. żyć, ciesząc się każdym dniem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV