głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
affection jak się czujesz? jak zużyta bateria którą ktoś wykorzystał i wyrzucił do kosza. nawet do recyklingu już się nie nadaję. zostałam nieodwracalnie pozbawiona ener

affection

affection.moblo.pl
jak się czujesz? jak zużyta bateria którą ktoś wykorzystał i wyrzucił do kosza. nawet do recyklingu już się nie nadaję. zostałam nieodwracalnie pozbawiona energii do
 jak się czujesz?  jak zużyta... teksty

affection dodano: 29 czerwca 2010

-jak się czujesz? -jak zużyta bateria, którą ktoś wykorzystał i wyrzucił do kosza. nawet do recyklingu już się nie nadaję. zostałam nieodwracalnie pozbawiona energii do życia.

wszyscy twierdzą  że jestem taką... teksty

affection dodano: 29 czerwca 2010

wszyscy twierdzą, że jestem taką mądrą dziewczyną. nie wiedzą, że popełniłam największą możliwą głupotę mojego życia - pokochałam Cię.

zadziwiające  w jak krótkim czasie... teksty

affection dodano: 29 czerwca 2010

zadziwiające, w jak krótkim czasie stał się częścią jej życia. a nawet nie życia. teraz był częścią jej samej. stracić go, to jakby zostać pozbawionym ręki, nogi, czy innej kończyny, bez której świat już nigdy nie byłby taki, jak dotychczas.

poznałam chłopaka. wysoki  dobrze... teksty

affection dodano: 29 czerwca 2010

poznałam chłopaka. wysoki, dobrze zbudowany, przystojny. i był naprawdę fajny. ale rozmawiając z nim nie czułam nic szczególnego. to była taka sobie swobodna konwersacja. bo tylko przy Tobie mój głos drży, a tętno przyspiesza. i nie wiedzieć czemu, nic nie mogę na to poradzić.

szczęście jest takie... teksty

affection dodano: 28 czerwca 2010

szczęście jest takie nieprzewidywalne. może być krótkotrwałe, ale może też trwać bardzo długo. to w naszej kwestii leży, aby przejść przez życie szczęśliwie. i nie ważne ile przeciwności losu napotkamy po tej zawiłej drodze. ważne ile razy obejdziemy się z nimi tak, aby wyjść na prostą.

najgorsze w wyjazdach do rodziny jest... teksty

affection dodano: 28 czerwca 2010

najgorsze w wyjazdach do rodziny jest to, że jak zwykle zapytają, czy mam chłopaka. a ja myśląc o nim odpowiem tylko "nie. chyba mam za duże wymagania i jeszcze nie znalazłam tego odpowiedniego." ale tak naprawdę jest ktoś, kogo bym chciała. i którego kocham pomimo jego licznych wad. szkoda tylko, że on sam nie wie, czego chce. i właśnie dlatego nie mam nikogo. bo z nadzieją czekam na jego szczere wyznanie miłości.

obsesyjnie szukam Cię w miejscach  w... teksty

affection dodano: 27 czerwca 2010

obsesyjnie szukam Cię w miejscach, w których nawet nie wiem czy bywasz. wśród tłumu rozglądam się za Twoją charakterystyczną fryzurą. i myślę sobie, że przecież nie mam pojęcia, jak miałabym się zachować, gdybyś teraz stanął przede mną. uśmiechnąć się czule czy zrobić Ci awanturę przy wszystkich za to, że tyle czasu się nie odzywasz?

 chciałabym skoczyć na bungee.  ale... teksty

affection dodano: 27 czerwca 2010

-chciałabym skoczyć na bungee. -ale przecież to niebezpieczne. -wiem. ale jeśli wyszłabym z tego cało, przeżyłabym naprawdę wspaniałe chwile mojego życia. -a jeśli coś by Ci się stało? -wtedy być może on w końcu zrozumiałby, jak bliski był utraty mnie na zawsze i przyznałby się jak bardzo mu zależy.

 to nie może się tak skończyć.  a... teksty

affection dodano: 27 czerwca 2010

-to nie może się tak skończyć. -a co Ty zrobiłabyś, gdyby on wysłał Ci smsa o treści "czy Ty się przypadkiem mną nie bawisz?" -nie wiem. może odpisałabym chociaż jedno krótkie, proste "nie"...

możemy myśleć  że to koniec  ale... teksty

affection dodano: 27 czerwca 2010

możemy myśleć, że to koniec, ale to się nie skończy w ten sposób. nie tutaj. i nie teraz. mam takie, może zupełnie bezpodstawne, przeczucie, że jesteśmy na siebie skazani. i cokolwiek byśmy zrobili, i czegokolwiek byśmy chcieli, kiedyś na pewno jeszcze się spotkamy. los skrzyżuje nasze drogi ze sobą. możesz być tego pewien.

gdybym przynajmniej miała pewność... teksty

affection dodano: 27 czerwca 2010

gdybym przynajmniej miała pewność, że Ci się nie podobam. gdybyś powiedział mi prosto w oczy, że nic z tego nie będzie, łatwiej byłoby mi się z tym pogodzić. dać sobie spokój. a tak, jeszcze bardziej dołuje mnie uczucie, że mogłabym być szczęśliwa, a nie jestem. że straciłam coś, zanim jeszcze miałam szansę to dostać.

może jeszcze o tym nie wiesz  ale... teksty

affection dodano: 27 czerwca 2010

może jeszcze o tym nie wiesz, ale bez słów też można kogoś ranić. na przykład Ty posiadasz dar takiego wymownego milczenia, które całe moje życie wywraca do góry nogami.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV