głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
affection to toksyczne uczucie. on jest uzależnieniem z którym nie mogę skończyć a wiem że powinnam. jest moją amfą ekstazą dragiem i koką mieszanką wszystkich psychotrop

affection

affection.moblo.pl
to toksyczne uczucie. on jest uzależnieniem z którym nie mogę skończyć a wiem że powinnam. jest moją amfą ekstazą dragiem i koką mieszanką wszystkich psychotrop
to toksyczne uczucie. on jest... teksty

affection dodano: 31 października 2011

to toksyczne uczucie. on jest uzależnieniem, z którym nie mogę skończyć, a wiem, że powinnam. jest moją amfą, ekstazą, dragiem i koką, mieszanką wszystkich psychotropów w jednym ciele. dlatego tak obsesyjnie go pragnę.

tak pusto obok jego imienia w spisie... teksty

affection dodano: 15 lipca 2011

tak pusto obok jego imienia w spisie telefonów, kiedy usunęłam dwukropek i gwiazdkę. dziwnie bez tego. zupełnie jak w moim życiu bez niego.

ja już nie jestem zła  wkurzona czy... teksty

affection dodano: 15 lipca 2011

ja już nie jestem zła, wkurzona czy zazdrosna. ja tylko żałuję, że byłam z kimś, kogo tak naprawdę nie znałam.

wiesz co boli najbardziej?... teksty

affection dodano: 15 lipca 2011

wiesz co boli najbardziej? świadomość, że zastąpiłeś mnie jakąś pierwszą lepszą panienką poznaną na jednej imprezie. albo to nadmiar alkoholu, albo miłość od pierwszego wejrzenia, ale w to drugie, kurwa, zwyczajnie nie wierzę. ja tylko miałam nadzieję, że przynajmniej będzie to ktoś dla Ciebie ważny..

i to upokorzenie malujące się na... teksty

affection dodano: 15 lipca 2011

i to upokorzenie malujące się na mojej twarzy, kiedy ktoś mówi `o! słyszałem, że K. ma nową dziewczynę.` tak łatwo przyszło Ci zastąpienie mnie jakąś zdzirą.

kiedyś na dźwięk mojego imienia... teksty

affection dodano: 15 lipca 2011

kiedyś na dźwięk mojego imienia zapytasz `a kim ona w ogóle była?` i to mnie tak cholernie boli.

 jak się czujesz?  jak zużyta... teksty

affection dodano: 29 czerwca 2010

-jak się czujesz? -jak zużyta bateria, którą ktoś wykorzystał i wyrzucił do kosza. nawet do recyklingu już się nie nadaję. zostałam nieodwracalnie pozbawiona energii do życia.

wszyscy twierdzą  że jestem taką... teksty

affection dodano: 29 czerwca 2010

wszyscy twierdzą, że jestem taką mądrą dziewczyną. nie wiedzą, że popełniłam największą możliwą głupotę mojego życia - pokochałam Cię.

zadziwiające  w jak krótkim czasie... teksty

affection dodano: 29 czerwca 2010

zadziwiające, w jak krótkim czasie stał się częścią jej życia. a nawet nie życia. teraz był częścią jej samej. stracić go, to jakby zostać pozbawionym ręki, nogi, czy innej kończyny, bez której świat już nigdy nie byłby taki, jak dotychczas.

poznałam chłopaka. wysoki  dobrze... teksty

affection dodano: 29 czerwca 2010

poznałam chłopaka. wysoki, dobrze zbudowany, przystojny. i był naprawdę fajny. ale rozmawiając z nim nie czułam nic szczególnego. to była taka sobie swobodna konwersacja. bo tylko przy Tobie mój głos drży, a tętno przyspiesza. i nie wiedzieć czemu, nic nie mogę na to poradzić.

szczęście jest takie... teksty

affection dodano: 28 czerwca 2010

szczęście jest takie nieprzewidywalne. może być krótkotrwałe, ale może też trwać bardzo długo. to w naszej kwestii leży, aby przejść przez życie szczęśliwie. i nie ważne ile przeciwności losu napotkamy po tej zawiłej drodze. ważne ile razy obejdziemy się z nimi tak, aby wyjść na prostą.

najgorsze w wyjazdach do rodziny jest... teksty

affection dodano: 28 czerwca 2010

najgorsze w wyjazdach do rodziny jest to, że jak zwykle zapytają, czy mam chłopaka. a ja myśląc o nim odpowiem tylko "nie. chyba mam za duże wymagania i jeszcze nie znalazłam tego odpowiedniego." ale tak naprawdę jest ktoś, kogo bym chciała. i którego kocham pomimo jego licznych wad. szkoda tylko, że on sam nie wie, czego chce. i właśnie dlatego nie mam nikogo. bo z nadzieją czekam na jego szczere wyznanie miłości.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV