głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
affection może jeszcze o tym nie wiesz ale bez słów też można kogoś ranić. na przykład Ty posiadasz dar takiego wymownego milczenia które całe moje życie wywraca do góry

affection

affection.moblo.pl
może jeszcze o tym nie wiesz ale bez słów też można kogoś ranić. na przykład Ty posiadasz dar takiego wymownego milczenia które całe moje życie wywraca do góry nogami.
może jeszcze o tym nie wiesz  ale... teksty

affection dodano: 27 czerwca 2010

może jeszcze o tym nie wiesz, ale bez słów też można kogoś ranić. na przykład Ty posiadasz dar takiego wymownego milczenia, które całe moje życie wywraca do góry nogami.

może nazwiesz mnie naiwną  ale ja... teksty

affection dodano: 27 czerwca 2010

może nazwiesz mnie naiwną, ale ja wierzę, że gdzieś istnieje taka osoba, przeznaczona tylko dla mnie. któregoś dnia ją spotkam. może nie dzisiaj, i nie jutro, ale kiedyś na pewno. i wiesz, będę cholernie szczęśliwa.

i kiedy powoli wracała do względnej... teksty

affection dodano: 26 czerwca 2010

i kiedy powoli wracała do względnej normalności, on znowu postanowił pojawić się w jej życiu. zawsze potrafił wszystko tak perfekcyjnie psuć. tym razem padło na niej prawie zrównoważony świat. tak bardzo chciała go nienawidzić. nawet nie wiedział jak nienawidziła siebie za to, że nigdy tego nie potrafiła.

 chyba nie potrafiłem kochać Cię... teksty

affection dodano: 26 czerwca 2010

-chyba nie potrafiłem kochać Cię tak, jakbyś tego chciała. -a skąd Ty możesz wiedzieć czego ja chciałam?! nigdy niczego od Ciebie nie oczekiwałam. potrzebowałam tylko, abyś był. przytulił mnie, pocieszył. to nie takie skomplikowane. ale Ty masz kolegów, deskę. po co w ogóle chciałeś wtedy ten numer telefonu?! gdybyś nie poprosił, nie dałabym Ci go. wszystko zostałoby jak kiedyś i nikt nie miałby do nikogo pretensji! -ja miałbym. do siebie. że nigdy nie spróbowałem.

wiesz? jest dobrze. jest dobrze... teksty

affection dodano: 25 czerwca 2010

wiesz? jest dobrze. jest dobrze, kiedy staram się o Tobie nie myśleć. i wtedy, gdy przypominam sobie tylko te szczęśliwe momenty. pełne nadziei smsy. a o tym, że to się już nie powtórzy myślę tylko wieczorami, kiedy jestem sama. i nikt nie wie, jak bardzo czuję się oszukana, i jak bardzo mam do Ciebie żal, że chciałeś wtedy ten jebany numer telefonu, i do siebie, że Ci go dałam.

 to kretyn. nie napiszę do niego.... teksty

affection dodano: 25 czerwca 2010

-to kretyn. nie napiszę do niego. mam kompletnie wyjebane. już mnie nie obchodzi. nie pozwolę tak sobą pomiatać. nie będzie się mną bawił. -ale nadal chcesz go mieć, no nie? -jasne, że tak. jeszcze pytasz? -chciałam się tylko upewnić.

wiesz  myślę że kiedyś dojdę do... teksty

affection dodano: 25 czerwca 2010

wiesz, myślę że kiedyś dojdę do takiego stanu, że słuchając smutnej piosenki nie wybuchnę spazmatycznym szlochem. wyleczę się z tej chorej, bezsensownej miłości i nic już nie będzie sprowadzać się tylko do niego. tak. właśnie w to wierzę.

w oczach stają mi łzy  kiedy... teksty

affection dodano: 25 czerwca 2010

w oczach stają mi łzy, kiedy przypadkiem natrafię na Twoje zdjęcie. i mam taką nieodpartą potrzebę, aby się rozryczeć i wykrzyczeć życiu wszystkie znane mi wulgaryzmy. jedyne, co mnie przed tym powstrzymuje to nieustanna obecność kogoś z rodziny i to, że postanowiłam sobie przez Ciebie nie płakać.

tak bardzo chciałabym nic nie czuć.... teksty

affection dodano: 25 czerwca 2010

tak bardzo chciałabym nic nie czuć. nie chcieć Cię mieć, nie pragnąć miłości. żyć, ciesząc się każdym dniem.

dokładnie    teksty affection dodał komentarz: dokładnie ;] do wpisu 25 czerwca 2010
dziękuję    masz świetne wpisy. teksty affection dodał komentarz: dziękuję ;) masz świetne wpisy. do wpisu 25 czerwca 2010
myślę  że kiedyś ktoś pokocha... teksty

affection dodano: 25 czerwca 2010

myślę, że kiedyś ktoś pokocha mnie bardziej niż Ty potrafiłeś to zrobić. da mi szczęście, którego Ty nigdy nie umiałeś wzbudzić w moich oczach.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV