głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
affection wiesz? jest dobrze. jest dobrze kiedy staram się o Tobie nie myśleć. i wtedy gdy przypominam sobie tylko te szczęśliwe momenty. pełne nadziei smsy. a o tym że t

affection

affection.moblo.pl
wiesz? jest dobrze. jest dobrze kiedy staram się o Tobie nie myśleć. i wtedy gdy przypominam sobie tylko te szczęśliwe momenty. pełne nadziei smsy. a o tym że to się
wiesz? jest dobrze. jest dobrze... teksty

affection dodano: 25 czerwca 2010

wiesz? jest dobrze. jest dobrze, kiedy staram się o Tobie nie myśleć. i wtedy, gdy przypominam sobie tylko te szczęśliwe momenty. pełne nadziei smsy. a o tym, że to się już nie powtórzy myślę tylko wieczorami, kiedy jestem sama. i nikt nie wie, jak bardzo czuję się oszukana, i jak bardzo mam do Ciebie żal, że chciałeś wtedy ten jebany numer telefonu, i do siebie, że Ci go dałam.

 to kretyn. nie napiszę do niego.... teksty

affection dodano: 25 czerwca 2010

-to kretyn. nie napiszę do niego. mam kompletnie wyjebane. już mnie nie obchodzi. nie pozwolę tak sobą pomiatać. nie będzie się mną bawił. -ale nadal chcesz go mieć, no nie? -jasne, że tak. jeszcze pytasz? -chciałam się tylko upewnić.

wiesz  myślę że kiedyś dojdę do... teksty

affection dodano: 25 czerwca 2010

wiesz, myślę że kiedyś dojdę do takiego stanu, że słuchając smutnej piosenki nie wybuchnę spazmatycznym szlochem. wyleczę się z tej chorej, bezsensownej miłości i nic już nie będzie sprowadzać się tylko do niego. tak. właśnie w to wierzę.

w oczach stają mi łzy  kiedy... teksty

affection dodano: 25 czerwca 2010

w oczach stają mi łzy, kiedy przypadkiem natrafię na Twoje zdjęcie. i mam taką nieodpartą potrzebę, aby się rozryczeć i wykrzyczeć życiu wszystkie znane mi wulgaryzmy. jedyne, co mnie przed tym powstrzymuje to nieustanna obecność kogoś z rodziny i to, że postanowiłam sobie przez Ciebie nie płakać.

tak bardzo chciałabym nic nie czuć.... teksty

affection dodano: 25 czerwca 2010

tak bardzo chciałabym nic nie czuć. nie chcieć Cię mieć, nie pragnąć miłości. żyć, ciesząc się każdym dniem.

dokładnie    teksty affection dodał komentarz: dokładnie ;] do wpisu 25 czerwca 2010
dziękuję    masz świetne wpisy. teksty affection dodał komentarz: dziękuję ;) masz świetne wpisy. do wpisu 25 czerwca 2010
myślę  że kiedyś ktoś pokocha... teksty

affection dodano: 25 czerwca 2010

myślę, że kiedyś ktoś pokocha mnie bardziej niż Ty potrafiłeś to zrobić. da mi szczęście, którego Ty nigdy nie umiałeś wzbudzić w moich oczach.

i ta głupia nadzieja  kiedy mam... teksty

affection dodano: 25 czerwca 2010

i ta głupia nadzieja, kiedy mam świadomość, że to niemożliwe, abyś był teraz na gadu, a mimo to wchodzę na nie. chyba tylko po to, żeby poczuć pewnego rodzaju rozczarowanie, kiedy widzę, że słoneczko przy Twoim imieniu jest czerwone.

kiedyś prawdziwy mężczyzna był... teksty

affection dodano: 25 czerwca 2010

kiedyś prawdziwy mężczyzna był szarmancki i inteligentny. dżentelmen otwierał kobiecie drzwi, całował w rękę, odprowadzał do domu, wielbił, szanował. w dzisiejszych czasach męskość przejawia się oglądaniem porno, przeklinaniem, brakiem szacunku dla kobiet. dziewczynę podrywa się tylko po to, żeby ją przelecieć. traktuje się jak szmatę. jeśli tak to ma wyglądać, to ja dziękuję bardzo. cofnijmy się jakieś dwa stulecia wstecz.

 skończ to wreszcie.  ale co?... teksty

affection dodano: 25 czerwca 2010

-skończ to wreszcie. -ale co? -bawić się moimi uczuciami. manipulować myślami.

jesteś strasznie irytujący.... teksty

affection dodano: 24 czerwca 2010

jesteś strasznie irytujący. najpierw dajesz mi do zrozumienia, że Ci się podobam, a potem się nie odzywasz. i kiedy już pogodzę się z myślą, że zmieniłeś zdanie, Ty dzwonisz tylko po to, aby namieszać mi w głowie. notorycznie się powtarzasz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV