głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
affection w oczach stają mi łzy kiedy przypadkiem natrafię na Twoje zdjęcie. i mam taką nieodpartą potrzebę aby się rozryczeć i wykrzyczeć życiu wszystkie znane mi wulgar

affection

affection.moblo.pl
w oczach stają mi łzy kiedy przypadkiem natrafię na Twoje zdjęcie. i mam taką nieodpartą potrzebę aby się rozryczeć i wykrzyczeć życiu wszystkie znane mi wulgaryzmy
w oczach stają mi łzy kiedy... teksty

affection dodano: 25 czerwca 2010

w oczach stają mi łzy, kiedy przypadkiem natrafię na Twoje zdjęcie. i mam taką nieodpartą potrzebę, aby się rozryczeć i wykrzyczeć życiu wszystkie znane mi wulgaryzmy. jedyne, co mnie przed tym powstrzymuje to nieustanna obecność kogoś z rodziny i to, że postanowiłam sobie przez Ciebie nie płakać.

tak bardzo chciałabym nic nie czuć.... teksty

affection dodano: 25 czerwca 2010

tak bardzo chciałabym nic nie czuć. nie chcieć Cię mieć, nie pragnąć miłości. żyć, ciesząc się każdym dniem.

dokładnie  teksty affection dodał komentarz: dokładnie ;] do wpisu 25 czerwca 2010
dziękuję  masz świetne wpisy. teksty affection dodał komentarz: dziękuję ;) masz świetne wpisy. do wpisu 25 czerwca 2010
myślę że kiedyś ktoś pokocha... teksty

affection dodano: 25 czerwca 2010

myślę, że kiedyś ktoś pokocha mnie bardziej niż Ty potrafiłeś to zrobić. da mi szczęście, którego Ty nigdy nie umiałeś wzbudzić w moich oczach.

i ta głupia nadzieja kiedy mam... teksty

affection dodano: 25 czerwca 2010

i ta głupia nadzieja, kiedy mam świadomość, że to niemożliwe, abyś był teraz na gadu, a mimo to wchodzę na nie. chyba tylko po to, żeby poczuć pewnego rodzaju rozczarowanie, kiedy widzę, że słoneczko przy Twoim imieniu jest czerwone.

kiedyś prawdziwy mężczyzna był... teksty

affection dodano: 25 czerwca 2010

kiedyś prawdziwy mężczyzna był szarmancki i inteligentny. dżentelmen otwierał kobiecie drzwi, całował w rękę, odprowadzał do domu, wielbił, szanował. w dzisiejszych czasach męskość przejawia się oglądaniem porno, przeklinaniem, brakiem szacunku dla kobiet. dziewczynę podrywa się tylko po to, żeby ją przelecieć. traktuje się jak szmatę. jeśli tak to ma wyglądać, to ja dziękuję bardzo. cofnijmy się jakieś dwa stulecia wstecz.

 skończ to wreszcie. ale co?... teksty

affection dodano: 25 czerwca 2010

-skończ to wreszcie. -ale co? -bawić się moimi uczuciami. manipulować myślami.

jesteś strasznie irytujący.... teksty

affection dodano: 24 czerwca 2010

jesteś strasznie irytujący. najpierw dajesz mi do zrozumienia, że Ci się podobam, a potem się nie odzywasz. i kiedy już pogodzę się z myślą, że zmieniłeś zdanie, Ty dzwonisz tylko po to, aby namieszać mi w głowie. notorycznie się powtarzasz.

wiesz myślę że gdzieś kiedyś... teksty

affection dodano: 24 czerwca 2010

wiesz, myślę, że gdzieś, kiedyś, w najmniej oczekiwanym momencie miłość odnajdzie Ciebie i mnie. taka szczęśliwa miłość. pełna wspólnych wieczorów przy kominku, poranków ze śniadaniem, popołudniowych spacerów, zakupów, wycieczek rowerowych, nieskrywanych uśmiechów, trzymania za ręce. tak. właśnie w to wierzę.

moje serce usycha bez wizji Twoich... teksty

affection dodano: 24 czerwca 2010

moje serce usycha bez wizji Twoich oczu. ciało marznie bez ramion, w które tak bezkarnie mogłam wtulić się każdego dnia.

bardzo dziękuję za podpisy  teksty affection dodał komentarz: bardzo dziękuję za podpisy ;) do wpisu 24 czerwca 2010
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV