głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dzięki    teksty affection dodał komentarz: dzięki ;] do wpisu 19 czerwca 2010
z entuzjazmem czekała na niego... teksty

affection dodano: 19 czerwca 2010

z entuzjazmem czekała na niego siedząc na barierce `ich` mostu. na jej ustach mimowolnie pojawił się uśmiech, kiedy przypomniała sobie ich pierwszy pocałunek. tak nieśmiało pieścili wtedy swoje wargi. i w tym momencie zjawił się on. nienagannie wyglądający chłopak o oczach koloru porannej trawy latem. podszedł, ale nie pocałował jej w czoło jak miał w zwyczaju. to ją zaniepokoiło. wyszeptał tylko `to koniec` i uśmiechnął się z nieskrywaną satysfakcją. poczuła, jak jej serce łamie się na pół. wstała z barierki, stanęła przed nim i spojrzała na niego bezbrzeżnie smutnymi oczami. przyłożyła mu w twarz, a jej usta uformowały się w teatralny uśmiech. odwróciła się i odeszła. po policzkach spływały jej łzy, a ona brnęła do przodu, nie odwracając się za siebie.

chciałabym  abyś teraz podszedł do... teksty

affection dodano: 19 czerwca 2010

chciałabym, abyś teraz podszedł do mnie i powiedział, że mnie kochasz. mogłabym Ci z czystym sumieniem odrzec, że teraz to trochę jakby po czasie.

dzięki    teksty affection dodał komentarz: dzięki ;] do wpisu 19 czerwca 2010
chociaż wiem  że mu zależy  mimo... teksty

affection dodano: 19 czerwca 2010

chociaż wiem, że mu zależy, mimo wszystko się boję. tego, że kiedyś on złamie mi serce, albo ja złamię jego. boję się, że nasza znajomość w końcu przerodzi się w czystą nienawiść. że będę nienawidzić go za to, że mnie zostawił albo siebie za to, że to ja go opuściłam.

wiesz  to nie jest tak  że ja Cię... teksty

affection dodano: 18 czerwca 2010

wiesz, to nie jest tak, że ja Cię nienawidzę. bo tak naprawdę nie mam za co. za tych kilka wspólnie spędzonych chwil? kilkanaście smsów, w których twierdziłeś, że Ci zależy?

kiedyś podziękuję Ci za wszystkie... teksty

affection dodano: 18 czerwca 2010

kiedyś podziękuję Ci za wszystkie spędzone wspólnie chwile. na pewno. ale na razie jestem na etapie przeklinania tego momentu mojego życia, w którym pierwszy raz się do mnie uśmiechnąłeś. daj mi się wypłakać.

i jakoś nie potrafię się... teksty

affection dodano: 17 czerwca 2010

i jakoś nie potrafię się przełamać. nie zadzwonię do Ciebie, choć tak bardzo chciałabym usłyszeć Twój głos. po prostu boję się, że będzie przeszyty obojętnością. może wolę żyć w nieświadomości i łudzić się, że milczysz z powodu braku środków na koncie. właśnie dlatego.

a jutro? jutro wstanę z uśmiechem... teksty

affection dodano: 17 czerwca 2010

a jutro? jutro wstanę z uśmiechem na ustach i postanowię sobie być cholernie szczęśliwa.

miało być tylko trochę inaczej... teksty

affection dodano: 17 czerwca 2010

miało być tylko trochę inaczej niż zawsze. odrobinę lepiej, szczęśliwiej. dlaczego zawsze, kiedy próbuję pokolorować moje życie, ten mistrzu na górze wyjeżdża mi z gumką do ścierania?

idąc ulicą doszukuję się... teksty

affection dodano: 17 czerwca 2010

idąc ulicą doszukuję się jakichkolwiek pozytywnych aspektów mojego życia. ale to właśnie brak Ciebie obok powoduje, że nie znalazłam jeszcze ani jednego.

to wcale nie boli. przecież prawie... teksty

affection dodano: 17 czerwca 2010

to wcale nie boli. przecież prawie Cię nie znam. już prawie zapomniałam jak wyglądasz. tylko te łzy w oczach. ale to nic. to minie. tak długo byłam sama, że przywykłam do pustych dni. ale trochę żal mi tego niewykorzystanego biletu na nasze szczęście, wiesz?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV