głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
affection kiedyś podziękuję Ci za wszystkie spędzone wspólnie chwile. na pewno. ale na razie jestem na etapie przeklinania tego momentu mojego życia w którym pierwszy raz

affection

affection.moblo.pl
kiedyś podziękuję Ci za wszystkie spędzone wspólnie chwile. na pewno. ale na razie jestem na etapie przeklinania tego momentu mojego życia w którym pierwszy raz się do
kiedyś podziękuję Ci za wszystkie... teksty

affection dodano: 18 czerwca 2010

kiedyś podziękuję Ci za wszystkie spędzone wspólnie chwile. na pewno. ale na razie jestem na etapie przeklinania tego momentu mojego życia, w którym pierwszy raz się do mnie uśmiechnąłeś. daj mi się wypłakać.

i jakoś nie potrafię się... teksty

affection dodano: 17 czerwca 2010

i jakoś nie potrafię się przełamać. nie zadzwonię do Ciebie, choć tak bardzo chciałabym usłyszeć Twój głos. po prostu boję się, że będzie przeszyty obojętnością. może wolę żyć w nieświadomości i łudzić się, że milczysz z powodu braku środków na koncie. właśnie dlatego.

a jutro? jutro wstanę z uśmiechem... teksty

affection dodano: 17 czerwca 2010

a jutro? jutro wstanę z uśmiechem na ustach i postanowię sobie być cholernie szczęśliwa.

miało być tylko trochę inaczej... teksty

affection dodano: 17 czerwca 2010

miało być tylko trochę inaczej niż zawsze. odrobinę lepiej, szczęśliwiej. dlaczego zawsze, kiedy próbuję pokolorować moje życie, ten mistrzu na górze wyjeżdża mi z gumką do ścierania?

idąc ulicą doszukuję się... teksty

affection dodano: 17 czerwca 2010

idąc ulicą doszukuję się jakichkolwiek pozytywnych aspektów mojego życia. ale to właśnie brak Ciebie obok powoduje, że nie znalazłam jeszcze ani jednego.

to wcale nie boli. przecież prawie... teksty

affection dodano: 17 czerwca 2010

to wcale nie boli. przecież prawie Cię nie znam. już prawie zapomniałam jak wyglądasz. tylko te łzy w oczach. ale to nic. to minie. tak długo byłam sama, że przywykłam do pustych dni. ale trochę żal mi tego niewykorzystanego biletu na nasze szczęście, wiesz?

wiesz  to nie jest jedna z tych... teksty

affection dodano: 16 czerwca 2010

wiesz, to nie jest jedna z tych głupich miłości naiwnej nastolatki, która twierdzi, że oddałaby wszystko, aby Cię mieć. nie potrzebuję litości. nie musimy być razem. po prostu wiedz, że ja zawsze będę obok. tak na wszelki wypadek. gdybyś potrzebował przyjaciela.

zabija mnie spojrzeniem. zabija... teksty

affection dodano: 16 czerwca 2010

zabija mnie spojrzeniem. zabija wspomnieniami, przez które tak trudno przejść bez draśnięcia. najgorsze jest to, że podświadomie się na to godzę. że mogłabym umrzeć, aby tylko spędzić z nim jeden dzień.

nie zapomnę Ci tego  jak mnie... teksty

affection dodano: 16 czerwca 2010

nie zapomnę Ci tego, jak mnie upokorzyłeś, a Ty nigdy nie wybaczysz mi, że Cię zostawiłam. to zawsze będzie w naszych głowach. ale moja głowa przegrywa z sercem. ono mówi co innego.

ja nigdy nie powiem Ci  że zrobiłam... teksty

affection dodano: 16 czerwca 2010

ja nigdy nie powiem Ci, że zrobiłam błąd będąc z nim, a Ty nigdy nie przyznasz, że mnie kochasz. między nami zawsze będzie taki mur, przez który każde z nas będzie zbyt dumne, aby przejść.

 chciałabym nauczyć się trzech... teksty

affection dodano: 15 czerwca 2010

-chciałabym nauczyć się trzech rzeczy. -jakich? -jeździć na desce, gwizdać przez palce i kochać Cię. pokażesz mi jak to się robi?

o! a odtąd są już wpisy o Tobie.... teksty

affection dodano: 14 czerwca 2010

o! a odtąd są już wpisy o Tobie. chcesz poczytać jak bardzo nie jesteś mi obojętny?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV