głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
affection to wcale nie boli. przecież prawie Cię nie znam. już prawie zapomniałam jak wyglądasz. tylko te łzy w oczach. ale to nic. to minie. tak długo byłam sama że przy

affection

affection.moblo.pl
to wcale nie boli. przecież prawie Cię nie znam. już prawie zapomniałam jak wyglądasz. tylko te łzy w oczach. ale to nic. to minie. tak długo byłam sama że przywykłam
to wcale nie boli. przecież prawie... teksty

affection dodano: 17 czerwca 2010

to wcale nie boli. przecież prawie Cię nie znam. już prawie zapomniałam jak wyglądasz. tylko te łzy w oczach. ale to nic. to minie. tak długo byłam sama, że przywykłam do pustych dni. ale trochę żal mi tego niewykorzystanego biletu na nasze szczęście, wiesz?

wiesz  to nie jest jedna z tych... teksty

affection dodano: 16 czerwca 2010

wiesz, to nie jest jedna z tych głupich miłości naiwnej nastolatki, która twierdzi, że oddałaby wszystko, aby Cię mieć. nie potrzebuję litości. nie musimy być razem. po prostu wiedz, że ja zawsze będę obok. tak na wszelki wypadek. gdybyś potrzebował przyjaciela.

zabija mnie spojrzeniem. zabija... teksty

affection dodano: 16 czerwca 2010

zabija mnie spojrzeniem. zabija wspomnieniami, przez które tak trudno przejść bez draśnięcia. najgorsze jest to, że podświadomie się na to godzę. że mogłabym umrzeć, aby tylko spędzić z nim jeden dzień.

nie zapomnę Ci tego  jak mnie... teksty

affection dodano: 16 czerwca 2010

nie zapomnę Ci tego, jak mnie upokorzyłeś, a Ty nigdy nie wybaczysz mi, że Cię zostawiłam. to zawsze będzie w naszych głowach. ale moja głowa przegrywa z sercem. ono mówi co innego.

ja nigdy nie powiem Ci  że zrobiłam... teksty

affection dodano: 16 czerwca 2010

ja nigdy nie powiem Ci, że zrobiłam błąd będąc z nim, a Ty nigdy nie przyznasz, że mnie kochasz. między nami zawsze będzie taki mur, przez który każde z nas będzie zbyt dumne, aby przejść.

 chciałabym nauczyć się trzech... teksty

affection dodano: 15 czerwca 2010

-chciałabym nauczyć się trzech rzeczy. -jakich? -jeździć na desce, gwizdać przez palce i kochać Cię. pokażesz mi jak to się robi?

o! a odtąd są już wpisy o Tobie.... teksty

affection dodano: 14 czerwca 2010

o! a odtąd są już wpisy o Tobie. chcesz poczytać jak bardzo nie jesteś mi obojętny?

nie oczekuję niemożliwego. nie... teksty

affection dodano: 14 czerwca 2010

nie oczekuję niemożliwego. nie pragnę serenad pod oknem, płomiennych wyznań miłości, bukietów kwiatów, romantycznych spacerów przy blasku księżyca. chcę tylko abyś był. po prostu. tylko tyle.

moje. teksty affection dodał komentarz: moje. do wpisu 14 czerwca 2010
irytuje mnie  kiedy wszyscy w koło... teksty

affection dodano: 13 czerwca 2010

irytuje mnie, kiedy wszyscy w koło twierdzą, że jestem zakochana. kiedy nie jem, nic nie mówię, na wszystko mają to jedno wytłumaczenie. a ja po prostu próbuję przekonać swoje serce, że na nic nie mam ochoty. czy wszyscy muszą mi to tak utrudniać, mieszając moje uczucia?

ja tylko chciałam jego. nic więcej... teksty

affection dodano: 12 czerwca 2010

ja tylko chciałam jego. nic więcej do szczęścia nie potrzebowałam. czy dla Boga też znaczył tyle, co dla mnie, skoro nie chciał mi go dać..?

i przypominam sobie Twój uśmiech.... teksty

affection dodano: 12 czerwca 2010

i przypominam sobie Twój uśmiech. ten z pozoru nic nie znaczący ruch kącików warg, który tak przyspieszał bicie serca.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV