głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
affection miało być tylko trochę inaczej niż zawsze. odrobinę lepiej szczęśliwiej. dlaczego zawsze kiedy próbuję pokolorować moje życie ten mistrzu na górze wyjeżdża mi z

affection

affection.moblo.pl
miało być tylko trochę inaczej niż zawsze. odrobinę lepiej szczęśliwiej. dlaczego zawsze kiedy próbuję pokolorować moje życie ten mistrzu na górze wyjeżdża mi z gumką
miało być tylko trochę inaczej... teksty

affection dodano: 17 czerwca 2010

miało być tylko trochę inaczej niż zawsze. odrobinę lepiej, szczęśliwiej. dlaczego zawsze, kiedy próbuję pokolorować moje życie, ten mistrzu na górze wyjeżdża mi z gumką do ścierania?

idąc ulicą doszukuję się... teksty

affection dodano: 17 czerwca 2010

idąc ulicą doszukuję się jakichkolwiek pozytywnych aspektów mojego życia. ale to właśnie brak Ciebie obok powoduje, że nie znalazłam jeszcze ani jednego.

to wcale nie boli. przecież prawie... teksty

affection dodano: 17 czerwca 2010

to wcale nie boli. przecież prawie Cię nie znam. już prawie zapomniałam jak wyglądasz. tylko te łzy w oczach. ale to nic. to minie. tak długo byłam sama, że przywykłam do pustych dni. ale trochę żal mi tego niewykorzystanego biletu na nasze szczęście, wiesz?

wiesz  to nie jest jedna z tych... teksty

affection dodano: 16 czerwca 2010

wiesz, to nie jest jedna z tych głupich miłości naiwnej nastolatki, która twierdzi, że oddałaby wszystko, aby Cię mieć. nie potrzebuję litości. nie musimy być razem. po prostu wiedz, że ja zawsze będę obok. tak na wszelki wypadek. gdybyś potrzebował przyjaciela.

zabija mnie spojrzeniem. zabija... teksty

affection dodano: 16 czerwca 2010

zabija mnie spojrzeniem. zabija wspomnieniami, przez które tak trudno przejść bez draśnięcia. najgorsze jest to, że podświadomie się na to godzę. że mogłabym umrzeć, aby tylko spędzić z nim jeden dzień.

nie zapomnę Ci tego  jak mnie... teksty

affection dodano: 16 czerwca 2010

nie zapomnę Ci tego, jak mnie upokorzyłeś, a Ty nigdy nie wybaczysz mi, że Cię zostawiłam. to zawsze będzie w naszych głowach. ale moja głowa przegrywa z sercem. ono mówi co innego.

ja nigdy nie powiem Ci  że zrobiłam... teksty

affection dodano: 16 czerwca 2010

ja nigdy nie powiem Ci, że zrobiłam błąd będąc z nim, a Ty nigdy nie przyznasz, że mnie kochasz. między nami zawsze będzie taki mur, przez który każde z nas będzie zbyt dumne, aby przejść.

 chciałabym nauczyć się trzech... teksty

affection dodano: 15 czerwca 2010

-chciałabym nauczyć się trzech rzeczy. -jakich? -jeździć na desce, gwizdać przez palce i kochać Cię. pokażesz mi jak to się robi?

o! a odtąd są już wpisy o Tobie.... teksty

affection dodano: 14 czerwca 2010

o! a odtąd są już wpisy o Tobie. chcesz poczytać jak bardzo nie jesteś mi obojętny?

nie oczekuję niemożliwego. nie... teksty

affection dodano: 14 czerwca 2010

nie oczekuję niemożliwego. nie pragnę serenad pod oknem, płomiennych wyznań miłości, bukietów kwiatów, romantycznych spacerów przy blasku księżyca. chcę tylko abyś był. po prostu. tylko tyle.

moje. teksty affection dodał komentarz: moje. do wpisu 14 czerwca 2010
irytuje mnie  kiedy wszyscy w koło... teksty

affection dodano: 13 czerwca 2010

irytuje mnie, kiedy wszyscy w koło twierdzą, że jestem zakochana. kiedy nie jem, nic nie mówię, na wszystko mają to jedno wytłumaczenie. a ja po prostu próbuję przekonać swoje serce, że na nic nie mam ochoty. czy wszyscy muszą mi to tak utrudniać, mieszając moje uczucia?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV