głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ładne    teksty affection dodał komentarz: ładne ;) do wpisu 3 czerwca 2010
śliczne    teksty affection dodał komentarz: śliczne ;] do wpisu 3 czerwca 2010
siedziała samotnie w pokoju... teksty

affection dodano: 2 czerwca 2010

siedziała samotnie w pokoju wpatrując się w zdjęcie chłopaka, z którym kiedyś dzieliła wszystko. przypomniała sobie jaka była wtedy szczęśliwa. zdumiewające, jak mało potrzebowała kiedyś, aby osiągnąć ten stan śmiejących się oczu. ale gdzieś się pogubiła. popełniła błąd.niepotrzebnie ofiarowała mu swoje serce. nie był tego wart. szkoda, że dopiero teraz to zrozumiała. rozcierała właśnie trzy słone krople, które nie wiadomo kiedy pojawiły się na blacie biurka i formowała z nich serce. `kiedyś wszystko wydawało się prostsze` pomyślała.

wchodząc na salę mimowolnie czuła... teksty

affection dodano: 2 czerwca 2010

wchodząc na salę mimowolnie czuła jego spojrzenie na sobie, co ani trochę nie dodawało jej pewności siebie. w końcu postanowiła poprosić go do tańca. ruszyła zamaszystym krokiem w jego stronę, a kiedy wzięła go za rękę nie protestował. falowali w rytm wolnej piosenki, a ona zbierała się w sobie, aby wyrzucić z siebie, to co chciała mu powiedzieć. w końcu wypaliła: -dłużej już nie potrafię udawać. -czego? -zapytał zdziwiony. -tego, że nie zauważam Cię na korytarzu. że w weekendy wcale za Tobą nie tęsknię. że Cię nie kocham. -powiedziała. bez zastanowienia odpowiedział jej. -ale to się nie może udać. piosenka za chwilę się skończy, a ja będę musiał wrócić do tej ślicznej blondynki gadającej z dj`em. bo to właśnie na niej mi zależy. jej serce w jednej chwili przepełnił żal i złość do samej siebie. jak mogła być tak głupia i naiwna. przecież on nigdy by jej nie pokochał. spojrzała na niego bezbrzeżnie smutnymi oczami, ale on wydawał się tego nie dostrzec. odwrócił się na pięcie i odszedł.

 czujesz?  jedyne co czuję  to... teksty

affection dodano: 2 czerwca 2010

-czujesz? -jedyne co czuję, to charakterystyczny ból rozstania. złamanego serca. kolejnej niespełnionej miłości.

perfekcyjnie opanowałeś sztukę... teksty

affection dodano: 2 czerwca 2010

perfekcyjnie opanowałeś sztukę udawania, że mnie kochasz.

nauczyłam się nie oczekiwać od... teksty

affection dodano: 2 czerwca 2010

nauczyłam się nie oczekiwać od Ciebie zbyt wiele. to niesie ze sobą o wiele mniej rozczarowań.

uzależniłam się od Twojego... teksty

affection dodano: 1 czerwca 2010

uzależniłam się od Twojego spojrzenia przeszywającego mnie na wskroś.

kochałam Cię mimo Twoich licznych... teksty

affection dodano: 1 czerwca 2010

kochałam Cię mimo Twoich licznych wad. więc dlaczego Ty nie potrafiłeś zaakceptować mnie takiej jaka jestem?

nie jestem idealna  bo nie lubię... teksty

affection dodano: 1 czerwca 2010

nie jestem idealna, bo nie lubię różowego. nie zachwycam się każdym Twoim golem i nie chodzę za Tobą krok w krok. nie noszę miniówek i wysokich szpilek. nie mam tlenionych blond włosów, a moje usta nigdy nie są pomalowane żadną szminką. nie mam 5 cm tipsów, a od pisemek młodzieżowych wolę książki. mogłeś uprzedzić, że gustujesz w pustych panienkach. nie robiłabym sobie nadziei.

kiedyś zobaczysz  co znaczy... teksty

affection dodano: 1 czerwca 2010

kiedyś zobaczysz, co znaczy prawdziwie płakać. przekonasz się jak to jest spędzić którąś z kolei noc na zastanawianiu się `dlaczego ona? dlaczego z pośród tylu dziewczyn na tym beznadziejnym świecie musiałem wybrać akurat tę, która ma gdzieś moje uczucia`. pewnego dnia uświadomisz sobie, jak bardzo cierpiałam i jak bardzo próbowałam stłumić w sobie uczucie smutku. kiedyś zacznie Ci na kimś zależeć. mam nadzieję, że będzie bolało.

dziękuję. Twoje też mi się bardzo podobają    teksty affection dodał komentarz: dziękuję. Twoje też mi się bardzo podobają ;) do wpisu 1 czerwca 2010
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV