głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dokładnie  teksty affection dodał komentarz: dokładnie ;) do wpisu 29 maja 2010
dzięki. masz zajebiste teksty D teksty affection dodał komentarz: dzięki. masz zajebiste teksty ;D do wpisu 29 maja 2010
są takie dni że nawet lody... teksty

affection dodano: 29 maja 2010

są takie dni, że nawet lody truskawkowe smakują inaczej.

a może on nie zasługuje na to by Cię dostać? :D masz zajebiste wpisy P teksty affection dodał komentarz: a może on nie zasługuje na to, by Cię dostać? :D masz zajebiste wpisy ;P do wpisu 29 maja 2010
leżała z głową na kolanach... teksty

affection dodano: 28 maja 2010

leżała z głową na kolanach swojego najlepszego przyjaciela. -wiesz, to beznadziejne uczucie, kiedy chcesz dać komuś szczęście, ale ten ktoś jest szczęśliwy bez Ciebie. -powiedziała. -Ty go nadal kochasz.- to nie było pytanie. -czasem tylko trochę. a czasem kurewsko bardzo. -odpowiedziała ze łzami w oczach.

przywykłam do spania z pluszowym... teksty

affection dodano: 28 maja 2010

przywykłam do spania z pluszowym sercem od Ciebie. wieczorami wtulam głowę w jego miękkość i zasypiam. a kiedy pewnego dnia położyłam je gdzieś i kładąc się spać nie było go pod moją głową poczułam pustkę przeszywającą cały pokój. jakby to się nigdy nie zdarzyło, a wspomnienie Ciebie było tylko iluzją.

a teraz kiedy leżę samotnie w... teksty

affection dodano: 28 maja 2010

a teraz, kiedy leżę samotnie w pokoju przypominam sobie jak kładłam głowę na Twojej klatce piersiowej i wsłuchiwałam się w bicie Twojego serca. mogłabym przysiąc, że wtedy jeszcze je miałeś.

czasem jest tak do dupy że myślę... teksty

affection dodano: 28 maja 2010

czasem jest tak do dupy, że myślę sobie, iż gorzej być nie może. i właśnie wtedy moją uwagę przykuwa ona w Twoich objęciach.

i znów będę niegrzeczną... teksty

affection dodano: 27 maja 2010

i znów będę niegrzeczną dziewczynką. taką, która pali, pije i przeklina. nie będzie mnie obchodzić, że Ty takich nie lubisz. zbyt długo starałam się dopasować do Twojego ideału dziewczyny, którym i tak nigdy nie będę, kiedy ona stanie obok. a teraz przynajmniej wiem, że nie jesteś osobą, dla której warto się zmieniać.

jesteś moim słońcem i księżycem.... teksty

affection dodano: 27 maja 2010

jesteś moim słońcem i księżycem. moją poranną rosą, dźwiękiem budzika, kubkiem herbaty. moją radością i smutkiem. jesteś moim wszystkim.

są momenty kiedy nie mam Cię przed... teksty

affection dodano: 27 maja 2010

są momenty, kiedy nie mam Cię przed oczami. nie zastanawiam się gdzie jesteś, co robisz, czy o mnie myślisz. i wiesz co? jest wtedy zajebiście.!

staram się być silna ale są... teksty

affection dodano: 27 maja 2010

staram się być silna, ale są momenty, kiedy po prostu nie kontroluję tych słonych kropel bezsilności spływających po moim policzku..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV