głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
affection ... a wtedy on objął mnie tak czule jak nie obejmował żadnej z tych pustych panienek wzdychających do niego. a potem złożył na moich wargach najwspanialszy z p

affection

affection.moblo.pl
... a wtedy on objął mnie tak czule jak nie obejmował żadnej z tych pustych panienek wzdychających do niego. a potem złożył na moich wargach najwspanialszy z pocałun
 ... a wtedy on objął mnie tak... teksty

affection dodano: 26 maja 2010

-... a wtedy on objął mnie tak czule jak nie obejmował żadnej z tych pustych panienek wzdychających do niego. a potem złożył na moich wargach najwspanialszy z pocałunków, który od tej pory zarezerwowany był tylko dla mnie. i jakby tego było mało... -heej! królewno, zejdź na ziemię! - dobra. przecież pomarzyć zawsze można, no nie?

Twój tok rozumowania mnie dobija. teksty

affection dodano: 26 maja 2010

Twój tok rozumowania mnie dobija.

  co robisz w wakacje?   przez dwa... teksty

affection dodano: 26 maja 2010

- co robisz w wakacje? - przez dwa miesiące będę wbijać sobie do głowy, że wcale mi Ciebie nie brakuje i nie czuję zupełnie nic, kiedy o Tobie pomyślę. ambitny plan, nieprawdaż?

Ty czujesz prawie to  co ja. jesteś... teksty

affection dodano: 26 maja 2010

Ty czujesz prawie to, co ja. jesteś rozkojarzony i mało jesz, a wieczorami pogrążony w myślach, nie możesz zasnąć. Niestety w Twoim przypadku rozkojarzenie jest spowodowane brakiem snu, ograniczona ilość spożywanych posiłków, dietą sportowca, a wieczorem zastanawiasz się jak poprawić zagrożenie z chemii.

haha. mocne. świetne  P teksty affection dodał komentarz: haha. mocne. świetne ;P do wpisu 25 maja 2010
pewnego dnia przestała zauważać... teksty

affection dodano: 25 maja 2010

pewnego dnia przestała zauważać jego wady. po prostu już jej nie interesowały. nie zwracała uwagi na to, że pali. nie przeszkadzało jej, że zgrywał cwaniaka, że na każdym kroku próbował udowodnić, że jest najmądrzejszy. zupełnie straciło znaczenie to jak popisywał się przed kolegami na motorze. liczyło się tylko to, że on jest. że mówi do niej, patrzy na nią. z dnia na dzień narastała w niej nadzieja, że coś dla niego znaczy. postanowiła wyznać, co czuje. zbyt późno zorientowała się, że to był błąd. i chociaż nadal na nią patrzy, rozmawia z nią, to jednak przestała dostrzegać tą fascynację w jego tęczówkach. skończyła z tym wyimaginowanym światem i postanowiła żyć rzeczywistością.

 D teksty affection dodał komentarz: ;D do wpisu 25 maja 2010
i wiesz? zaczęłam pić kawę. ale... teksty

affection dodano: 25 maja 2010

i wiesz? zaczęłam pić kawę. ale nawet ona nie potrafi dobudzić mnie z tego koszmarnego snu, jakim niewątpliwie jest kochanie Ciebie.

dziękuję. ogromnie się cieszę  że komuś podoba się to co piszę    teksty affection dodał komentarz: dziękuję. ogromnie się cieszę, że komuś podoba się to co piszę ;) do wpisu 25 maja 2010
podoba mi się  D teksty affection dodał komentarz: podoba mi się ;D do wpisu 25 maja 2010
Ty kurwa ogarnij ten swój pierdolnik... teksty

affection dodano: 25 maja 2010

Ty kurwa ogarnij ten swój pierdolnik nazywany uczuciami.!

czy Ty wiesz coś o miłości prócz... teksty

affection dodano: 25 maja 2010

czy Ty wiesz coś o miłości prócz definicji słownikowej tego wyrazu?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV