głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
affection i może to nie ma sensu. w końcu co ja o Tobie wiem? tylko tyle że słuchasz rocka. lubisz piłkę nożną i fingerboard. jesteś świetny w trickach na bmxie a na dysk

affection

affection.moblo.pl
i może to nie ma sensu. w końcu co ja o Tobie wiem? tylko tyle że słuchasz rocka. lubisz piłkę nożną i fingerboard. jesteś świetny w trickach na bmxie a na dyskoteka
i może to nie ma sensu. w końcu co... teksty

affection dodano: 1 czerwca 2010

i może to nie ma sensu. w końcu co ja o Tobie wiem? tylko tyle, że słuchasz rocka. lubisz piłkę nożną i fingerboard. jesteś świetny w trickach na bmxie, a na dyskotekach szkolnych wolisz puszczać muzykę niż do niej tańczyć. dziewczyna, która chodziła z klasowym playboyem nie jest Twoim zdaniem odpowiednią partią. masz ten sam znak zodiaku, co ja. nie palisz. wiem, do którego liceum idziesz. naprawdę niewiele. ale tak. myślę, że chciałabym Cię mieć.

co z tego że przechodząc obok... teksty

affection dodano: 1 czerwca 2010

co z tego, że przechodząc obok Ciebie mój wzrok mimowolnie kieruje się w Twoją stronę, tętno przyspiesza, a oddech robi się nierównomierny? i tak mi nie zależy. właśnie o tym próbuję przekonać moje serce każdego dnia.

przestań się mazać księżniczko. teksty

affection dodano: 31 maja 2010

przestań się mazać księżniczko.

proszę bardzo. rób co chcesz. wiesz... teksty

affection dodano: 31 maja 2010

proszę bardzo. rób co chcesz. wiesz kochanie? mam to gdzieś.

łapać każde Twe spojrzenie... teksty

affection dodano: 31 maja 2010

łapać każde Twe spojrzenie, słyszeć oddech, upajać się z bliska miękkim kolorem oczu...

byłbyś idealny gdybyś tylko... teksty

affection dodano: 31 maja 2010

byłbyś idealny, gdybyś tylko potrafił kochać.

dokładnie   świetnie piszesz. teksty affection dodał komentarz: dokładnie^^ ;] świetnie piszesz. do wpisu 30 maja 2010
bardzo bardzo Wam dziękuję  teksty affection dodał komentarz: bardzo, bardzo Wam dziękuję;* do wpisu 30 maja 2010
jeśli nie Ty jesteś tym jedynym to... teksty

affection dodano: 30 maja 2010

jeśli nie Ty jesteś tym jedynym, to dlaczego moje serce przyspiesza, kiedy przechodzisz obok? skoro nie jesteśmy sobie pisani, to dlaczego ciągle mam Cię przed oczami? jeśli Bóg nie zesłał Cię po to, abyś był przy mnie, to dlaczego do cholery ciągle mam nadzieję, że przyjdzie taki dzień, kiedy obudzisz się rano i uświadomisz sobie jak bardzo Ci mnie brakuje?

wiesz co boli najbardziej przy... teksty

affection dodano: 30 maja 2010

wiesz co boli najbardziej przy złamanym sercu? to, że nie pamiętasz, co czułeś wcześniej. wiesz, że byłeś szczęśliwy, ale masz świadomość, że już nigdy nie powtórzysz tego uczucia w ten sam sposób, co przedtem. każda miłość jest inna.

dzięki. bardzo podobają mi się Twoje wpisy. i widzę że lubisz Pezeta. ja też. a Muzyka emocjonalna jest po prostu genialna D teksty affection dodał komentarz: dzięki. bardzo podobają mi się Twoje wpisy. i widzę, że lubisz Pezeta. ja też. a `Muzyka emocjonalna` jest po prostu genialna ;D do wpisu 30 maja 2010
czasami moją uwagę przykuje inny... teksty

affection dodano: 30 maja 2010

czasami moją uwagę przykuje inny chłopak. wysoki, dobrze zbudowany, śliczne oczy. ale po chwili uświadamiam sobie, że ma bardzo znaczącą wadę, która automatycznie wyklucza go z listy potencjalnych kandydatów na tego jedynego. nie jest Tobą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV