głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
affection dzięki. masz zajebiste teksty D są takie dni że nawet lody truskawkowe smakują inaczej. a może on nie zasługuje na to by Cię dostać? :D masz zajebiste wpisy P l

affection

affection.moblo.pl
dzięki. masz zajebiste teksty D
dzięki. masz zajebiste teksty  D teksty affection dodał komentarz: dzięki. masz zajebiste teksty ;D do wpisu 29 maja 2010
są takie dni  że nawet lody... teksty

affection dodano: 29 maja 2010

są takie dni, że nawet lody truskawkowe smakują inaczej.

a może on nie zasługuje na to  by Cię dostać? :D  masz zajebiste wpisy  P teksty affection dodał komentarz: a może on nie zasługuje na to, by Cię dostać? :D masz zajebiste wpisy ;P do wpisu 29 maja 2010
leżała z głową na kolanach... teksty

affection dodano: 28 maja 2010

leżała z głową na kolanach swojego najlepszego przyjaciela. -wiesz, to beznadziejne uczucie, kiedy chcesz dać komuś szczęście, ale ten ktoś jest szczęśliwy bez Ciebie. -powiedziała. -Ty go nadal kochasz.- to nie było pytanie. -czasem tylko trochę. a czasem kurewsko bardzo. -odpowiedziała ze łzami w oczach.

przywykłam do spania z pluszowym... teksty

affection dodano: 28 maja 2010

przywykłam do spania z pluszowym sercem od Ciebie. wieczorami wtulam głowę w jego miękkość i zasypiam. a kiedy pewnego dnia położyłam je gdzieś i kładąc się spać nie było go pod moją głową poczułam pustkę przeszywającą cały pokój. jakby to się nigdy nie zdarzyło, a wspomnienie Ciebie było tylko iluzją.

a teraz  kiedy leżę samotnie w... teksty

affection dodano: 28 maja 2010

a teraz, kiedy leżę samotnie w pokoju przypominam sobie jak kładłam głowę na Twojej klatce piersiowej i wsłuchiwałam się w bicie Twojego serca. mogłabym przysiąc, że wtedy jeszcze je miałeś.

czasem jest tak do dupy  że myślę... teksty

affection dodano: 28 maja 2010

czasem jest tak do dupy, że myślę sobie, iż gorzej być nie może. i właśnie wtedy moją uwagę przykuwa ona w Twoich objęciach.

i znów będę niegrzeczną... teksty

affection dodano: 27 maja 2010

i znów będę niegrzeczną dziewczynką. taką, która pali, pije i przeklina. nie będzie mnie obchodzić, że Ty takich nie lubisz. zbyt długo starałam się dopasować do Twojego ideału dziewczyny, którym i tak nigdy nie będę, kiedy ona stanie obok. a teraz przynajmniej wiem, że nie jesteś osobą, dla której warto się zmieniać.

jesteś moim słońcem i księżycem.... teksty

affection dodano: 27 maja 2010

jesteś moim słońcem i księżycem. moją poranną rosą, dźwiękiem budzika, kubkiem herbaty. moją radością i smutkiem. jesteś moim wszystkim.

są momenty  kiedy nie mam Cię przed... teksty

affection dodano: 27 maja 2010

są momenty, kiedy nie mam Cię przed oczami. nie zastanawiam się gdzie jesteś, co robisz, czy o mnie myślisz. i wiesz co? jest wtedy zajebiście.!

staram się być silna  ale są... teksty

affection dodano: 27 maja 2010

staram się być silna, ale są momenty, kiedy po prostu nie kontroluję tych słonych kropel bezsilności spływających po moim policzku..

wiesz kochanie? istnieje jeszcze coś... teksty

affection dodano: 27 maja 2010

wiesz kochanie? istnieje jeszcze coś takiego jak zaufanie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV