głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
affection nasza miłość nie jest idealna ale przecież razem możemy postarać się ją dopracować. jesteś dla mnie jak snickers. wiem że skosztowanie Cię obfituje w niezbyt pr

affection

affection.moblo.pl
nasza miłość nie jest idealna ale przecież razem możemy postarać się ją dopracować.
nasza miłość nie jest idealna  ale... teksty

affection dodano: 3 czerwca 2010

nasza miłość nie jest idealna, ale przecież razem możemy postarać się ją dopracować.

jesteś dla mnie jak snickers. wiem... teksty

affection dodano: 3 czerwca 2010

jesteś dla mnie jak snickers. wiem, że skosztowanie Cię obfituje w niezbyt przyjemne konsekwencje, ale mimo wszystko nie potrafię odmówić sobie tej chwilowej przyjemności.

dla Ciebie gotowa byłam zrezygnować... teksty

affection dodano: 3 czerwca 2010

dla Ciebie gotowa byłam zrezygnować z przyjemności. jeść gorzką czekoladę, nie słodzić herbaty. bo Ty chciałeś dziewczyny, którą popiszesz się przed kolegami, a mi do figury modelki trochę brakowało. a potem, kiedy widząc ją w Twoich objęciach wykrzyczałam Ci to prosto w twarz, bezczelnie stwierdziłeś, że niczego ode mnie nie chciałeś i nic nie obiecywałeś. kretyn.

stała samotnie w strugach deszczu... teksty

affection dodano: 3 czerwca 2010

stała samotnie w strugach deszczu tracąc wszelkie nadzieje, że on przyjdzie. starannie zrobiony makijaż spływał jej po policzkach wraz ze łzami. zastanawiała się, jak to możliwe, że tak się poniża. przecież obiecała sobie, że nie będzie poświęcać się dla chłopaka. a on pewnie teraz siedzi sobie w ciepłym fotelu przed telewizorem zupełnie o niej zapominając. `nigdy więcej` nakazała sobie po raz kolejny, kierując się tam, skąd przyszła.

siedziała po turecku na łóżku i... teksty

affection dodano: 3 czerwca 2010

siedziała po turecku na łóżku i bezsensownie mieszając niesłodzoną herbatę w kubku, starała się zapomnieć, że o nim myśli.

to nie prawda  że doceniamy coś... teksty

affection dodano: 3 czerwca 2010

to nie prawda, że doceniamy coś dopiero, kiedy to stracimy. ona wiedziała, że on jest bezcenny. każdego dnia dziękowała Bogu za to, że go ma. dlatego tym bardziej nie mogła darować sobie, że pozwoliła mu odejść. myślała, że mogła coś zrobić, aby go zatrzymać. ale on już dawno podjął decyzję. na próżno łudziła się, że może wróci.

bywają dni  kiedy myślę o Tobie... teksty

affection dodano: 3 czerwca 2010

bywają dni, kiedy myślę o Tobie non stop. właśnie te przerażają mnie najbardziej.

  Ty nic nie wiesz.  jak to nie? w... teksty

affection dodano: 3 czerwca 2010

- Ty nic nie wiesz. -jak to nie? w szkole mam świetne oceny. -tylko to Ci wychodzi. bo do tego nie potrzeba uczuć. nic nie wiesz o życiu. nie masz pojęcia jak to jest śmiać się z byle czego. cieszyć z małych rzeczy. nie wiesz jak bardzo mi zależy i jak każdego dnia budzę się z nadzieją, że leżysz obok. ale wiesz... gdybyś tylko chciał to mogłabym Cię tego nauczyć.

ładne    teksty affection dodał komentarz: ładne ;) do wpisu 3 czerwca 2010
śliczne    teksty affection dodał komentarz: śliczne ;] do wpisu 3 czerwca 2010
siedziała samotnie w pokoju... teksty

affection dodano: 2 czerwca 2010

siedziała samotnie w pokoju wpatrując się w zdjęcie chłopaka, z którym kiedyś dzieliła wszystko. przypomniała sobie jaka była wtedy szczęśliwa. zdumiewające, jak mało potrzebowała kiedyś, aby osiągnąć ten stan śmiejących się oczu. ale gdzieś się pogubiła. popełniła błąd.niepotrzebnie ofiarowała mu swoje serce. nie był tego wart. szkoda, że dopiero teraz to zrozumiała. rozcierała właśnie trzy słone krople, które nie wiadomo kiedy pojawiły się na blacie biurka i formowała z nich serce. `kiedyś wszystko wydawało się prostsze` pomyślała.

wchodząc na salę mimowolnie czuła... teksty

affection dodano: 2 czerwca 2010

wchodząc na salę mimowolnie czuła jego spojrzenie na sobie, co ani trochę nie dodawało jej pewności siebie. w końcu postanowiła poprosić go do tańca. ruszyła zamaszystym krokiem w jego stronę, a kiedy wzięła go za rękę nie protestował. falowali w rytm wolnej piosenki, a ona zbierała się w sobie, aby wyrzucić z siebie, to co chciała mu powiedzieć. w końcu wypaliła: -dłużej już nie potrafię udawać. -czego? -zapytał zdziwiony. -tego, że nie zauważam Cię na korytarzu. że w weekendy wcale za Tobą nie tęsknię. że Cię nie kocham. -powiedziała. bez zastanowienia odpowiedział jej. -ale to się nie może udać. piosenka za chwilę się skończy, a ja będę musiał wrócić do tej ślicznej blondynki gadającej z dj`em. bo to właśnie na niej mi zależy. jej serce w jednej chwili przepełnił żal i złość do samej siebie. jak mogła być tak głupia i naiwna. przecież on nigdy by jej nie pokochał. spojrzała na niego bezbrzeżnie smutnymi oczami, ale on wydawał się tego nie dostrzec. odwrócił się na pięcie i odszedł.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV