głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [81] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [81]

Bo można krzyczeć koniec aż się zedrze gardło a potem cisza która powie prawdę. teksty zatracony dodał komentarz: Bo można krzyczeć "koniec" aż się zedrze gardło a potem cisza, która powie prawdę. do wpisu 15 grudnia 2020
mówię innym: on jest przeszłością  patrzę w ścianę i wiem że jest inaczej.

ansomia dodano: 15 grudnia 2020

mówię innym: "on jest przeszłością" - patrzę w ścianę i wiem, że jest inaczej.

bierz się za to ostro zanim miłość zaprzepaścisz.

ansomia dodano: 15 grudnia 2020

bierz się za to ostro, zanim miłość zaprzepaścisz.

chcę tylko żebyś był pewny tego co robisz bo już nie mam siły znowu o kimś zapominać.

ansomia dodano: 15 grudnia 2020

chcę tylko, żebyś był pewny tego, co robisz, bo już nie mam siły znowu o kimś zapominać.

gratuluję. właśnie tym gestem który aktualnie wykonujesz automatycznie zostajesz umieszczony jako kolejny na liście skończonych dupków. owacje na stojąco.

ansomia dodano: 15 grudnia 2020

gratuluję. właśnie tym gestem, który aktualnie wykonujesz, automatycznie zostajesz umieszczony, jako kolejny na liście skończonych dupków. owacje, na stojąco.

a jak powiem że chcę wrócić ty powiesz to samo?

ansomia dodano: 15 grudnia 2020

a jak powiem, że chcę wrócić, ty powiesz to samo?

A gdybyś tu była mądrość która powstrzymuje skryłaby się między biciem serc. Gdybyś tu stała nie dostrzegłbym słów rzuconych na wiatr. Sumienie znika gdy odległość od naszych ust jest krótsza niż wyszeptane przestań . Czy to droga ratuje nas od błędów czy pytania którymi podlewałaś żywopłot skrupułów.

zatracony dodano: 15 grudnia 2020

A gdybyś tu była, mądrość, która powstrzymuje skryłaby się między biciem serc. Gdybyś tu stała, nie dostrzegłbym słów rzuconych na wiatr. Sumienie znika gdy odległość od naszych ust jest krótsza niż wyszeptane "przestań". Czy to droga ratuje nas od błędów, czy pytania którymi podlewałaś żywopłot skrupułów.

Ona? Kurde była inna niż wszystkie laski. Miała w sobie tego diabła  szaleństwo w głowie kompletny obłęd. Z nią nie było nudy nawet jak siedziała cicho na kanapie byla oszałamiająca. Chciałem żeby była obok coraz częściej. Zapominałem z nią o wszystkim. Byla jak lek na świat. Była glosna i pewna siebie ustawiała po kątach ludzi ale kiedy nikt nie patrzył bała się rzeczy nienamacalnych. Mocno wtulala się w moje ramiona i była cudowna istotką. Nikt chyba nie wiedział że tak naprawdę byla kochana i potrafiła o kogoś dbać i troszczyć się z całego serca. Była tez strasznie poraniona. A ja ja kretyn jej nie zatrzymałem a byla moim ideałem. bm

beautymetafora dodano: 15 grudnia 2020

Ona? Kurde, była inna niż wszystkie laski. Miała w sobie tego diabła, szaleństwo w głowie, kompletny obłęd. Z nią nie było nudy, nawet jak siedziała cicho na kanapie byla oszałamiająca. Chciałem żeby była obok coraz częściej. Zapominałem z nią o wszystkim. Byla jak lek na świat. Była glosna i pewna siebie, ustawiała po kątach ludzi, ale kiedy nikt nie patrzył bała się rzeczy nienamacalnych. Mocno wtulala się w moje ramiona i była cudowna istotką. Nikt chyba nie wiedział, że tak naprawdę byla kochana i potrafiła o kogoś dbać i troszczyć się z całego serca. Była tez strasznie poraniona. A ja, ja kretyn jej nie zatrzymałem, a byla moim ideałem./bm

kolekcjoner chwil niezaplanowanych

mooo120 dodano: 15 grudnia 2020

kolekcjoner chwil niezaplanowanych

Ja tutaj nocą nie mogę spać. Tobie wtedy zmienia się rozumienia czas. Budzisz się ćpasz czekasz na Słońca podejście. I złodziejem naszych szans jesteś ale nie nazwę Cię tak bo życie oddałam Tobie właśnie i tylko ja. just love.

just_love dodano: 15 grudnia 2020

Ja tutaj, nocą, nie mogę spać. Tobie wtedy zmienia się rozumienia czas. Budzisz się, ćpasz, czekasz na Słońca podejście. I złodziejem naszych szans jesteś, ale nie nazwę Cię tak, bo życie oddałam Tobie właśnie, i tylko, ja. /just_love.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV