głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [81] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [81]

lubię tak czasem ci pomarudzić.

ansomia dodano: 14 lipca 2022

lubię tak czasem ci pomarudzić.

pomimo to że wkurwia mnie po całości nie potrafię się na niego obrazić.

ansomia dodano: 14 lipca 2022

pomimo to, że wkurwia mnie po całości, nie potrafię się na niego obrazić.

już nie cieszy mnie twoje spotkanie wiadomość nie jara jak kiedyś.

ansomia dodano: 14 lipca 2022

już nie cieszy mnie twoje spotkanie, wiadomość nie jara jak kiedyś.

 Siedzę w wielkim fotelu i nie mogę się z niego podnieść. Mam ręce przywiązane do poręczy ale nie mam dłoni. Otaczają mnie ludzie bez twarzy karmią mnie skrawkami papieru na których spisano wszystko to czym mam być ale ani razu nie pytają mnie kim jestem.

faust dodano: 13 lipca 2022

,,Siedzę w wielkim fotelu i nie mogę się z niego podnieść. Mam ręce przywiązane do poręczy, ale nie mam dłoni. Otaczają mnie ludzie bez twarzy, karmią mnie skrawkami papieru, na których spisano wszystko to, czym mam być, ale ani razu nie pytają mnie, kim jestem."

 Każdy bąbelek w butelce ma swoją własną opowieść w każdym kieliszku i każdym łyku. A kiedy wino się skończy pozostaną historie.

faust dodano: 13 lipca 2022

,,Każdy bąbelek w butelce ma swoją własną opowieść, w każdym kieliszku i każdym łyku. A kiedy wino się skończy, pozostaną historie."

  Chciałbyś ją przeczytać?  pyta zamiast starać się ją opisać. Książki zawsze lepiej czytać niż opisywać.

faust dodano: 13 lipca 2022

,,- Chciałbyś ją przeczytać? - pyta, zamiast starać się ją opisać. Książki zawsze lepiej czytać, niż opisywać."

Niewielu rzeczy w życiu żałuję. Ale tego że przez lata trzymałam język za zębami bardzo. Żałuję że dbałam o dobrą atmosferę o podtrzymywanie przy życiu martwych relacji o zadowalanie wszystkich dookoła zamiast zadbać o swój komfort psychiczny. Aż dotarło do mnie że niewypowiedzianymi słowami mogę się kiedyś udławić. Dlatego dzisiaj nie mam obiekcji żeby odpowiedzieć uderzeniem siekiery kiedy ktoś zamierza się na mnie z toporem.    Magdalena Czmochowska

jednorazowagra dodano: 13 lipca 2022

Niewielu rzeczy w życiu żałuję. Ale tego, że przez lata trzymałam język za zębami, bardzo. Żałuję, że dbałam o dobrą atmosferę, o podtrzymywanie przy życiu martwych relacji, o zadowalanie wszystkich dookoła, zamiast zadbać o swój komfort psychiczny. Aż dotarło do mnie, że niewypowiedzianymi słowami mogę się kiedyś udławić. Dlatego dzisiaj nie mam obiekcji, żeby odpowiedzieć uderzeniem siekiery, kiedy ktoś zamierza się na mnie z toporem. - Magdalena Czmochowska

Może i złamało mi to serce ale przynajmniej otworzyło oczy

spamzoreq dodano: 13 lipca 2022

Może i złamało mi to serce, ale przynajmniej otworzyło oczy

 Przedziwne uczucie: zatrzymywać łzy w gardle. Nie można mówić ale nikt nie robi z tego specjalnej afery. Zapamiętałem tę umiejętność i korzystałem z niej później wiele razy w dorosłym życiu. Okazuje się że słowa nie są aż tak ważne. Szczególnie te które trzeba przemilczeć .  Filip Zawada Zbyt wiele zim minęło żeby była wiosna

jednorazowagra dodano: 13 lipca 2022

"Przedziwne uczucie: zatrzymywać łzy w gardle. Nie można mówić, ale nikt nie robi z tego specjalnej afery. Zapamiętałem tę umiejętność i korzystałem z niej później wiele razy w dorosłym życiu. Okazuje się, że słowa nie są aż tak ważne. Szczególnie te, które trzeba przemilczeć". Filip Zawada "Zbyt wiele zim minęło, żeby była wiosna"

I run my own show.

iza1550 dodano: 13 lipca 2022

I run my own show.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV