głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [80] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [80]

 Ja wiem że czasem lepiej zostać tak wewnątrz siebie zamkniętym. Bo wystarczy jedno spojrzenie żeby się rozkleić wystarczy że ktoś wyciągnie dłoń by człowiek nagle poczuł jaki jest kruchy bezbronny by wszystko się zawaliło …

arie dodano: 13 grudnia 2019

"Ja wiem, że czasem lepiej zostać tak wewnątrz siebie, zamkniętym. Bo wystarczy jedno spojrzenie, żeby się rozkleić, wystarczy, że ktoś wyciągnie dłoń, by człowiek nagle poczuł, jaki jest kruchy, bezbronny, by wszystko się zawaliło (…)"

 Jestem na to za mała. Za słaba. Nie mogę. Nie wiem jak. Nie wiem ile jeszcze dam radę ale czuję że mam coraz mniej czasu. Nie ma niczego co byłoby w stanie to wszystko zmienić. Boli. Mam na to wszystko za ciasną skórę. Nie mieszczę się. Krzyczę. Czuję że mnie rozrywa. Chcę wziąć nóż i rozciąć sobie klatkę żeby to wypuścić. Żeby to wyszło. Poszło. Zniknęło. W końcu dało mi spokojnie zasnąć.

arie dodano: 13 grudnia 2019

"Jestem na to za mała. Za słaba. Nie mogę. Nie wiem jak. Nie wiem ile jeszcze dam radę, ale czuję, że mam coraz mniej czasu. Nie ma niczego, co byłoby w stanie to wszystko zmienić. Boli. Mam na to wszystko za ciasną skórę. Nie mieszczę się. Krzyczę. Czuję, że mnie rozrywa. Chcę wziąć nóż i rozciąć sobie klatkę, żeby to wypuścić. Żeby to wyszło. Poszło. Zniknęło. W końcu dało mi spokojnie zasnąć."

 Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego o czym milczy.

arie dodano: 13 grudnia 2019

"Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy."

 Niektóre wspomnienia warto trzymać na dnie serca niektóre na smyczy i w kagańcu.

arie dodano: 13 grudnia 2019

"Niektóre wspomnienia warto trzymać na dnie serca, niektóre na smyczy i w kagańcu."

“Wygląda na to że dajesz innym wiele nie biorąc nic w zamian. Pozwalasz się wykorzystywać. Sama dajesz przyzwolenie aby tak cię traktowano. Niewątpliwie wynika to z twojej niskiej samooceny. Wydaje ci się że musisz sobie zasłużyć na czyjąś miłość że nie możesz być dla kogoś ważna tak po prostu.”

arie dodano: 13 grudnia 2019

“Wygląda na to, że dajesz innym wiele, nie biorąc nic w zamian. Pozwalasz się wykorzystywać. Sama dajesz przyzwolenie, aby tak cię traktowano. Niewątpliwie wynika to z twojej niskiej samooceny. Wydaje ci się, że musisz sobie zasłużyć na czyjąś miłość, że nie możesz być dla kogoś ważna tak po prostu.”

 Cały jestem zbudowany z ran.

arie dodano: 13 grudnia 2019

"Cały jestem zbudowany z ran."

 Nawet jeśli myślisz że udawanie szczęśliwego weszło ci w nawyk to jesteś w błędzie. Każdy kiedyś pęka. Im dłużej udajesz że nic cię nie rusza tym większą rozpaczą wybuchniesz w pewnym momencie.

arie dodano: 13 grudnia 2019

"Nawet jeśli myślisz że udawanie szczęśliwego weszło ci w nawyk, to jesteś w błędzie. Każdy kiedyś pęka. Im dłużej udajesz, że nic cię nie rusza tym większą rozpaczą wybuchniesz w pewnym momencie."

 Jak zapytasz jak się trzymam wiedz że nie trzymam się wcale. Nie wiem co ze sobą zrobić i nie wiem co będzie dalej.

arie dodano: 13 grudnia 2019

"Jak zapytasz jak się trzymam, wiedz że nie trzymam się wcale. Nie wiem co ze sobą zrobić i nie wiem co będzie dalej."

 13.12.2019: Przegląd ebooków. Promocje nowości bestsellery https: polishwords.com.pl blog 2019 13 12 2019 przeglad ebookow promocje nowosci bestsellery

tomaszs dodano: 13 grudnia 2019

#13.12.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery https://polishwords.com.pl/blog/2019/13-12-2019-przeglad-ebookow-promocje-nowosci-bestsellery/

gdyby o mnie pytali usta zasłoń palcem i powiedz by w tobie szukali

naayaan dodano: 13 grudnia 2019

gdyby o mnie pytali usta zasłoń palcem i powiedz by w tobie szukali

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV