głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [80] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [80]

Ten dzien nadszedł niespodziewanie 06.08.19. Stało się. Uwolniłam sie obym już więcej się nie złamała chce zacząć żyć na nowo bez Ciebie w moim zyciu.

aszia dodano: 11 sierpnia 2019

Ten dzien nadszedł niespodziewanie 06.08.19. Stało się. Uwolniłam sie, obym już więcej się nie złamała, chce zacząć żyć na nowo bez Ciebie w moim zyciu.

historia lubi się powtarzać. i to zazwyczaj ta która najbardziej bolała.

ansomia dodano: 11 sierpnia 2019

historia lubi się powtarzać. i to zazwyczaj ta, która najbardziej bolała.

po prostu bądź człowiekiem dla którego bez wahania oddałabym życie.

ansomia dodano: 11 sierpnia 2019

po prostu bądź człowiekiem dla którego bez wahania oddałabym życie.

niewielu jest ludzi których prawdziwie kocham a jeszcze mniej takich o których mam dobre mniemanie. im więcej poznaje świat tym mniej mi się podoba a każdy dzień utwierdza mnie w przekonaniu o ludzkiej niestałości i o tym jak mało można ufać pozorom cnoty czy rozumu.

ansomia dodano: 11 sierpnia 2019

niewielu jest ludzi, których prawdziwie kocham, a jeszcze mniej takich, o których mam dobre mniemanie. im więcej poznaje świat, tym mniej mi się podoba, a każdy dzień utwierdza mnie w przekonaniu o ludzkiej niestałości i o tym, jak mało można ufać pozorom cnoty czy rozumu.

przynajmniej dwa razy do roku spotykamy specjalnych ludzi którzy absorbują nas dniem i nocą zajmują nasze myśli i za każdym razem musimy przechodzić przez proces tracenia ich.

ansomia dodano: 11 sierpnia 2019

przynajmniej dwa razy do roku spotykamy specjalnych ludzi, którzy absorbują nas dniem i nocą, zajmują nasze myśli i za każdym razem musimy przechodzić przez proces tracenia ich.

mam cię wszędzie pod ukrytymi myślami zamkniętymi powiekami w niewypowiedzianych słowach i każdym oddechu szeleście suchych dłoni jesteś nawet tam gdzie cię nie ma nigdy nie było i tak naprawdę nigdy nie będzie.

ansomia dodano: 11 sierpnia 2019

mam cię wszędzie, pod ukrytymi myślami, zamkniętymi powiekami, w niewypowiedzianych słowach i każdym oddechu, szeleście suchych dłoni, jesteś nawet tam gdzie cię nie ma, nigdy nie było i tak naprawdę nigdy nie będzie.

 11.08.2019: Przegląd ebooków. Promocje nowości bestsellery https: polishwords.com.pl blog 2019 11 08 2019 przeglad ebookow promocje nowosci bestsellery

tomaszs dodano: 11 sierpnia 2019

#11.08.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery https://polishwords.com.pl/blog/2019/11-08-2019-przeglad-ebookow-promocje-nowosci-bestsellery/

Nastolatki

krzyso2 dodano: 11 sierpnia 2019

Nastolatki

Dwa dni przelezane w łóżku dwa dni cholernego Stachu kolejne dwa tygodnie czekania na wyniki. Przynajmniej nie boję się sama codziennie dzwonisz i pytasz czy coś wiadomo codziennie pytasz jak się czuje codziennie wycierasz mi łzy strachu trzymając mocno za rękę i powtarzając że będziesz walczył ze mną. Kolejna próba. I jeśli to nie jest miłość to co to jest do cholery jasnej? Stanąłeś ze mną ramię w ramię do tej nierównej walki a ja wiem że nie mogę się poddać nie mogę Ci tego zrobić. Za 2 tygodnie będziemy wiedzieli jak silny jest przeciwnik. 2 najdłuższe tygodnie mojego życia.

as123456789 dodano: 10 sierpnia 2019

Dwa dni przelezane w łóżku, dwa dni cholernego Stachu, kolejne dwa tygodnie czekania na wyniki. Przynajmniej nie boję się sama, codziennie dzwonisz i pytasz czy coś wiadomo, codziennie pytasz jak się czuje, codziennie wycierasz mi łzy strachu trzymając mocno za rękę i powtarzając, że będziesz walczył ze mną. Kolejna próba. I jeśli to nie jest miłość, to co to jest do cholery jasnej? Stanąłeś ze mną ramię w ramię do tej nierównej walki, a ja wiem, że nie mogę się poddać, nie mogę Ci tego zrobić. Za 2 tygodnie będziemy wiedzieli jak silny jest przeciwnik. 2 najdłuższe tygodnie mojego życia.

Nie popelniaj tych samych błędów dwa razy. Już czas na nowe

koteekxd dodano: 10 sierpnia 2019

Nie popelniaj tych samych błędów dwa razy. Już czas na nowe

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV