 |
Gdybyś tylko wiedział jak wiele cierpienia i czasu wymaga zapominanie o Tobie, nie miałbyś czelności o sobie przypominać.
|
|
 |
a na swięta Mikołaju chcę bluzę SSG i koszulke "to coś wiecej niż Rap" . dziękuje, dobranoc / bs.
|
|
 |
to jest ten moment by ze sobą porozmawiać . tysiąc myśli . wątków . w głowie bałagan . czasem myślę że nie zdążę i tego nie poukładam .
|
|
 |
Żadne z nas nie wymaże z pamięci tego co było,
to wszystko nigdy tak po prostu się nie skończy,
bo dla siebie już zawsze w jakiś sposób będziemy wspomnieniem,
może nie jednym z najlepszych ale na pewno ważniejszym od pozostałych.
|
|
 |
Chciałabym Ci wystarczać.
Tak idealnie.
Pasować do bioder,
marzeń i Twojego Domu.
Już zawsze.
Na zawsze.
Być.
|
|
 |
Pamiętasz mnie jeszcze?
Kiedyś byłam dla Ciebie ważna.
|
|
 |
Żeby był,
żeby chciał być,
żeby nie zniknął.
|
|
 |
Jesteś wszystkim, chociaż mówią, że nie można mieć wszystkiego.
|
|
 |
i nagle nie wiadomo skąd w moim życiu pojawił się ten ktoś do kogo chce mówić te najważniejsze słowa, z kim chce być najbliżej jak się tylko da, dla kogo mogę zostawić wszystko co miałam, żeby tylko był .
|
|
 |
drogi mikołaju, co roku prosiłam o to samo ciebie, ale też spadające gwiazdy i świeczki na torcie. w tym roku jednak jest inaczej. w moim sercu zajęto już wolne krzesełko, więc można by rzec mam wszystko. ale jeśli potrafisz, spraw bym była w pełni szczęśliwa, i by trwało to już zawsze.
|
|
 |
jeżeli masz wybrać mniejsze zło, nie wybieraj wcale. / kajmell
|
|
 |
Cały mój świat to ty skarbie ♥ l oms
|
|
|
|