głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kajmell And I’ve been going through hell Caught in a vicious spell Blinded by the lies crossed course stumbled and fell I’m feeling so alone I think I’m about to explod

kajmell

kajmell.moblo.pl
And I’ve been going through hell Caught in a vicious spell Blinded by the lies crossed course stumbled and fell I’m feeling so alone I think I’m about to explo
And I’ve been going through hell... teksty

kajmell dodano: 28 października 2015

And I’ve been going through hell; Caught in a vicious spell Blinded by the lies, crossed course, stumbled and fell I’m feeling so alone, I think I’m about to explode System overload!

Kochać się z Tobą tak  jakbym... teksty

kajmell dodano: 28 kwietnia 2014

Kochać się z Tobą tak, jakbym miał cię ochronić i wyleczyć. Wdmuchać Ci do ust wieczność. Wiesz, to jest to coś w seksie, z czego zdaje sobie sprawę może jedna setna procenta osób - to jest tak, że chcę Cię mieć, chcę, żebyś miała mnie i chcę, żebyśmy byli wspólnie święci - jakby ktoś zlutował nas w jeden stop.

Chodź  połóż się obok  zresztą... teksty

kajmell dodano: 28 kwietnia 2014

Chodź, połóż się obok, zresztą, po co się kochać, chcę Cię rozebrać do naga, patrzeć na twoje piersi i biodra, jak skóra napina się na kostkach, jak bieleje Ci i czerwienieje na zmianę splot słoneczny. Zresztą, chodź się kochać. ♥

 W miłości trzeba się napracować.... teksty

kajmell dodano: 21 stycznia 2014

"W miłości trzeba się napracować. Ona przychodzi do nas sama nie wiadomo skąd i dlaczego, ale to wszystko, co dla nas robi. Później musimy zajmować się nią sami. Kiedy jest za gorąco, schładzać, żeby się nic nie spaliło. Jak jest zimno, podgrzewać, żeby nie zamarzło. Jak coś się dzieje zbyt wolno, to przyśpieszać, a jak coś goni, tak że tracimy nad tym kontrolę, to zwalniać, bo w pędzie łatwo przeoczyć coś ważnego albo trudno uchwytnego"

  Co się dzieje z człowiekiem gdy... teksty

kajmell dodano: 20 stycznia 2014

- Co się dzieje z człowiekiem gdy pęka mu serce? - Nic. Zupełnie nic. Przecież żyję, piję herbatę, biorę prysznic, czytam książki, czasem nawet się uśmiecham, z tym, że każda z tych czynności nie ma najmniejszego sensu, rozumiesz?

przyjaźń jest najlepszym lekarstwem... teksty

kajmell dodano: 3 stycznia 2014

przyjaźń jest najlepszym lekarstwem na wszelkie nasze dolegliwości. ona kruszy bariery, które nas dzielą, rozluźnia wszelkie ograniczające nas więzy, przenika jak stare, dobre wino do wszystkich żył życia. jest poczuciem, że się nawzajem rozumiemy, ufamy sobie i z całego serca życzymy sobie szczęścia.

 Jak tu żyć? Kiedy iść nie mamy... teksty

kajmell dodano: 22 grudnia 2013

"Jak tu żyć? Kiedy iść nie mamy już dokąd i po co, O czym śnić? Kiedy najgorsze koszmary przychodzą nocą..."

 Wiem ze się martwisz i ze Cię to... teksty

kajmell dodano: 20 grudnia 2013

"Wiem ze się martwisz i ze Cię to boli,czuję to, ale dość już tego... Chcę z tym skończyć, naprawdę. Jestem zmęczony szefie, zmęczony wędrówką, samotnie jak jaskółka w deszczu... I tym że nigdy nie miałem przyjaciela który by mi powiedział : skąd, gdzie i dlaczego idziemy... Głównie jestem zmęczony tym jacy są ludzie dla siebie, zmęczony jestem tym cierpieniem, które czuję i słyszę codziennie. Za dużo tego. To tak jakbym miał w głowie kawałki szkła, przez cały czas, rozumiesz?"

jesteś wszystkim  reszta w tle... teksty

kajmell dodano: 15 grudnia 2013

jesteś wszystkim, reszta w tle...

 Z tych niedopowiedzianych spojrzeń... teksty

kajmell dodano: 15 grudnia 2013

"Z tych niedopowiedzianych spojrzeń, gestów i słów Rodzi się zainteresowanie, by czas zepsuć to mógł"

nerwowo spoglądasz i kolejny kopniak... teksty

kajmell dodano: 15 grudnia 2013

nerwowo spoglądasz i kolejny kopniak , to już nawet nie działa , wszystko w środku ci siada , wiesz , że się nie nadasz , zawodzisz , nic nie zdziałasz , i znów rozczarowanie szlochem dusisz ból naraz

 Niektórzy patrzą na mnie jak na... teksty

kajmell dodano: 15 grudnia 2013

"Niektórzy patrzą na mnie jak na szaleńca, masz dwie opcje być przekręcanym albo przekręcać. Ja wybieram drugą, pracowałem długo, ktoś mnie nadal pyta, czy w takich spodniach mi nie głupio, po co przeklinam, czy spowiadam się z grzechów, ale każdy z nich zmienia zdanie w mniej niż w pięć sekund."

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 210 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV